reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dzięki dziewczynki :)))) dzwoniłam na izbę przyjęć tam gdzie dziś jest dyżur i kocham państwową służbę zdrowia :) zawsze byłam jej fanką ale teraz to już normalnie pałam szczerą miłością :))))))
Mogę sobie jutro iść do poradni... :) ale już jak będę umierać z bólu to przyjmą mnie na ostrym dyżurze dziś w ambulatorium... :))))) sweet... Oczywiście nie muszę dodawać, że powitają mnie tak z uśmiechem i otwartymi ramionami :)

Ok dziewczyny nie martwcie się będę żyła :) poczekam do jutra... tylko upierdliwość wielka z tym paluchem i kompletnie nie w czas... :angry: że też te paluchy muszę mieć takie długie u tych nóg ;))))

teraz to już mnie tylko histeryczny chichot ogarnia :)))) i tak mam nogi i palce u nóg spuchnięte jak on spuchnie jeszcze bardziej to chyba wybuchnie :)


Grunt, ze humor mam dobry :) Przesyłam Wam całuski i dziękuję za wsparcie :*****
 
reklama
To tak jak ja.. ciagle o tym mysle. Biore syrop na przeczyszczenie moze mnie ruszy ;) Maly juz kawal chlopa ostatnio na wizycie mial 2800g prawie wiec teraz juz pewno ma ponad 3kg wiec mozna rodzic ;P
 
Ja póki co czekam, aż maluch sam zechce wyjść. Biorę tylko wiesiołka i piję napar z liści malin, co by sobie później pomóc;-)
Mój mąż jest przekonany, że we czwartek się urodzi. Czekam więc do czwartku. Ale byłyby jaja:-)
 
Ja tez planuję rodzić w czwartek. W środę będę myć okna, chyba,że będzie padać,albo mi się nie będzie chciało_Ostatecznie nie muszę się tak spieszyć a tydzień przecież wytrzymię(wtedy chociaż na spokojnie do szpitala zajadę). No i jak to lekarz stwierdził może będzie chłodniej;-).No i kolejna rzecz,że za tydzień będę bliżej terminu, bo niby 38 tydzień,ale zawsze.

Asiołek współczuję bólu. Moja mama też jakiś czas temu miała taki przypadek. Ostatecznie do lekarza nie poszła,ale długi czas narzekała. Koledze natomiast powiedzieli,że małego palca w gips nie wkładają, bo on ostatecznie do niczego potrzebny nie jest.On też długo dochodził do siebie.
 
Asiołek polecam przyklejenie palca taśma taka biała plastrem do sąsiada. Pomaga! Trenowałam sport, gdzie urazy palców u stop to codzienność. Polecam. Tylko nie za mocno. Tak tylko aby usztywnic.
 
reklama
Dziękuję Karaiwina :))))))

Na poprawę humorku wcinam lody moje ostatnie odkrycie baton lodowy grand gold :) polecam :))))

Malutka dziś cały dzień była bardzo cichutko... ale teraz nieco już lepiej... dobrze, że już jutro mam wizytę :)


Podziwiam te Wasze eksperymenty :) na wywołanie :) ja miałabym odwagę jedynie na sex i schody ;) gdyby zaczęło mi się spieszyć ;) no i mycie okien ;)
 
Do góry