reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dziewczyny oparzyłam się w brzuch :-( czy to powód do paniki? nie jakoś głęboko, szłam z garnkiem odcedzić makaron i z racji upału jestem tylko w staniku i tym gorącym garnkiem dotknęłam brzusza. no jest czerwony, szczypie, przyłożyłam lodem ale tak se myślę czy powinnam coś z tym więcej zrobić? mała się rusza jak zwykle, oparzenie jest malutkie (takie kółko średnicy jakieś 2 cm) ja mam oczywiście stresa, że mała będzie miała na ciele jakiś ślad po tym oparzeniu :( no ale chyba póki co nic nie jestem w stanie zrobić tylko czekać?
 
reklama
Gawit...to zabobony...jeśli są prawdziwe to Kostek będzie w kropki;)

Natkusia... Wydaje mi się, że to zależy od telefonu. Ja np. mam tak:
ImageUploadedByForum BabyBoom1406553327.644825.jpg

I muszę kliknąć na tą ikonkę nad literką R. Potem wchodzę do zdjęć w telefonie, wybieram zdjęcie i klikam upload (w prawym górnym rogu):
ImageUploadedByForum BabyBoom1406553437.834060.jpg

Z tabletem jest chyba jeszcze prościej, ale schemat ten sam.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406553327.644825.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406553327.644825.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 56
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406553437.834060.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406553437.834060.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 50
CALTHA stary sprawdzony sposób: przykryc ciemiączko :tak: ja przykrywam pielucha tetrowa. No i dopajanie.

EWCOL u nas tez na burze sie zapowiada..

GAWIT nic sie malej na pewno nie stalo, jest dobrze chroniona! Moja kolezanka przy odlewaniu ziemniakow polalala sobie brzuch wrzatkiem :szok: pojechala na IP ale bylo ok

MONYA no wlasnie.. ja tego nie mam :sorry2:

ANNA hehe zara bedziesz wzruszac sie nad swoim ;-)
 
reklama
Caltha mleczko albo nic, prżeczekac. Mi położna mówiła, ze to meczy rodziców, dziecku nie przeszkadza ponoć:-)

A u nas taka burza, ze pożal się Boże, pierdzi bardziej i zadnej ulgi poki co. A ja przy kuchence, robię obiad. Chyba umrę.
 
Do góry