reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Asiołek dobrze, że humorek dopisuje.

Dziewczyny bądźcie dobrej myśli co do porodu i wagi, nie zawsze waga jest tak duża jak mówią :tak: Jutro dużo wizyt jest, więc kciuki zaciśnięte :-D

Idę zajadać loda, a tak mówiłam, że po cc dieta ;-)

Pierwsza kąpiel super, myślałam, że będzie dużo gorzej. Dziś Dex ma jakiś gorszy dzień, dłużej zasypia i aż mi go żal.. ale on prawie nie płacze.. jak się urodził to też, aż panikowałam co z nim :zawstydzona/y:
 
reklama
Lilith super, że kąpiel udana :))))

Ja też już czekam :)))

Idę łowić pyzy :))) a potem zajmę się połową nóg aby na jutro wszystkiego nie zostawiać :)))
 
Asiołek z palcem u nogi i tak nic Ci nie pomogą, trzeba go tylko troche usztywnic i zabezpieczyc przód, żeby znów nie uderzyć.:sorry2:

Sierpniowa to ja też dołączę w czwartek na zyczenie tatusia. Mój mąż ma w czwartek jakąś inspekcję i też chciałby żebym rodziła.:-D:-D

Ewaelinka no cóz ja nic nie chcę mówić ale cos ta kolejka do rodzenia Cię wyprzedza.:-D A waga małej rzeczywiście imponująca.


Misiura przykro mi bardzo, że taka sytuacja Was spotkała, ale chyba po ustaniu zatrudnienia przysługuje tylko zasiłek chorobowy a zasiłek opiekuńczy na członka rodziny nie.
Przeczytaj ten artykuł.Czy zasiłek opiekuńczy przysługuje po ustaniu zatrudnienia - Zasiłek opiekuńczy - Zasiłki - Infor.pl
Ale zostaje jeszcze L4 na męża.



A koło mnie przeszła burza, tylko, że jakieś 5 km stąd a u nas ni hu,hu. Tragedia jakaś, wzięlam się za podlewanie ogródka to może się ochłodzę troszkę.
 
Jest jeden plus upałów- Kacper jest tak padniety że śpi przed 21 ;-)

Ale Wy robotne jesteście. Wow. Ja przy Młodziaku mało co jestem w stanie zrobić,ale na to konto za nim biegam ;-)
U mnie cisza jak makiem zasiał. Chyba jednak termin 5-6.08 się kłania.
Zdycham z gorąca poza tym.
 
Hej kobitki. Melduje sie ze szpitala. Niestety przyjeli mnie i musze tu zostac chyba do rozwiazania. Mialam dwa razy ktg i jakies skurcze niby wychodza, zapis prawidlowy. Zrobili mi tez usg. Wszystko jest ok, mala wazy ok 3400g. Zobaczymy co jutro powiedza, byc moze bedzie decyzja o wywolywaniu.

Maz mi zrobil niespodzianke i na okolicznosc zostania w szpitalu kupil tableta, dlatego moge was podczytywac na biezaco. Tylko nie bardzo umiem go obslugiwac i przepraszam za brak polskich znakow.
 
Gorgusia myślę, że Ty to wyrabiasz normę robotności na kilka latvdo przodu :D

Katushka ogólnie współczuję szpitala, ale...ja bym chciała żeby mnie wzięli po terminie. Bo jakoś się obawiam, że coś się stanie, a ja nie zauważę... wolałabym być pod kontrolą. Do tej pory nawet nie wiem co to ktg. Trzymaj się tam i oby poszło wszystko ładnie i sprawnie :)

Wykąpałam się, wiatraczek chodzi...oh jak przyjemnie :D
 
MISIURA wspolczuje sytuacji.. na pewno sobie maz poradzi :tak: niestety pracodawcy tak szanuja ludzi eh

KATUSHKA to obys szybko wyszla Kochana juz z małą :-)

LILITH gratuluje pierwszej kapieli :-) moj Wojtus dzisiaj tez ma gorszy dzien i najlepiej u mamy na rekach..

ASIOLEK ale Ty juz uwazaj na siebie :-D

EWAELINKA waga wow! Niech juz mala wychodzi uparciuch jeden!

IZIS lepiej duzo jak za mała waga ;-) dacie rade dziewczynki

Widze ze czwartek bedzie owocny w porody :-)

Ciesze sie strasznie ze mam juz Wojtusia ale zazdroszcze troche tego oczekiwania no i chcialabym jeszcze raz przezyc porod :-p a juz raczej dzieci nie bedziemy miec

Ja juz w lozku.. czekam az Wojtusiek obudzi sie na cyca i lece spac
 
Krem do depilacji Joanna brązowy jest do bani!!!! tyle się nagimnastykowałam a tu włosy dalej siedzą i to po wydłużonym czasie... śmierdzący śmierdziel i tyle ihihihih :)))))))))))))) jutro od 7 rano będę z lusterkiem i maszynką walczyć aby do 15 się wyrobić ihihihihihi :)))))))))

Palucha zaraz zakleję tak jak radzicie czekam tylko niech żel chłodzący się wchłonie... tymczasem jem pyzy z mięsem i popijam litewskim kwasem chlebowym :))) mam w lodówce jeszcze lody :))))

Katushka grunt, że z Dzidzią ok :))))) ;) i est tablet :))))))))))))))))) będziesz mogła zdawać nam relacje na bieżąco ;)

Izis pełen pokąpielowy relaksik :))))

Naktusia ja to myślę, że z mojego punktu widzenia ciąża i poród to zło konieczne aby osiągnąć pewien cudowny cel :)))) nic mnie nie zachwyca... wydaje mi się, że ja bym chciała poród najlepiej przez teleportację ;) a do tego ciąża przyspieszona wehikułem czasu :))) a potem już wszystko chciałabym normalnie :)))

obstawiam wagę małej jutro na 3200-3400 :))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asiołek - ja lubię eveline cosmetic - różowy ultradelikatny, chyba jedyny po którym mnie krostami nie wysypuje na bikini.

Czwartek dziewczyny to jest bardzo dobry pomysł, bo oglądałam pogodę - ma być właśnie od czwartku ochłodzenie :)
 
Do góry