reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

gawit - dzidzi myślę, że nic nie będzie :tak: a z tymi oparzeniami itd to takie przesądy dziwne... tak samo nie można podobno brzucha pochlapać przy praniu i zmywaniu bo dziecko będzie miało ślad:tak: a weź przez 9 miesięcy się nie pochlap, to chyba jak się leży i nic nie robi.
Szyć nie można,tego, tamtego... jak ostatnio z M poczytaliśmy o tych zabobonach to uznałam, że 2/3 rzeczy robiłam których nie powinnam...

Ostatnio teściowa jak dzwoniła to mówi że koleżanka z pracy mówiła że nie można dziecka w nosidełku stawiać na podłodze... Na to M pyta a gdzie mam stawiać? A mama że chyba na stole :-) M ją ochrzanił i powiedział że będzie stawiał na stelażu wózka hehe.

Wszystkie zdarzenia można przypisać do innych, jak dziecko ma znamię czy bliznę to każdy powie "no tak, oparzyłam się" a ono po prostu chyba miało mieć to znamię ;-)
 
reklama
Natkusia - mój też nie chce smoka , tylko cycek go uśpi , muszę kupić jakiś inny , a nóż mu się spodoba :). Nie pomyślałam by psikać Octenisept na brodawki , dzięki na pewno spróbuję .

Madison - smaruję też mlekiem , wiem , że minie bo z Mają przechodziłam przez to samo ale jak przychodzi pora karmienia to
autentycznie mam łzy w oczach .

Gawit - ja w ciąży oparzyłam się żelazkiem w brzuch i rękę , młody nie ma żadnych śladów :) , dla pewności pobiegłam sprawdzić raz jeszcze ;), nic się nie martw , na pewno wszystko jest dobrze .

Caltha - u nas na czkawkę pomaga tylko cycek / butelka , też ma często , nawet parę razy w ciągu dnia się zdarza.


 
Dziewczynki przepiękne, chłopcy przystojni. Tylko schrupać. Zazdroszczę i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego dla Was i Waszych dzieciątek:

Fiu
Caltha
Caspian
Lilith
Amelia
 
Gawit ja sie w ciazy z Igorem tez oparzylam i nie ma zadnych znamion :) w tej rowniez sie oparzylam w brzucha i posmarowalam mascia na oparzenia a teraz nawet sladu nie ma ;)
Caltha tak jak dziewczyny mowia albo piers albo cos do picia :)
Sylwia ja mojego malego to zawsze w nosidelku kladlam na ziemi, bo niby gdzie indziej hehe :)
Anna juz niedlugo i ty bedziesz tulic swojego synka :) i nad nim sie bedziesz tak wzruszac ;)
Sierpniowa mam tak samo strasznie chce mi sie juz takiego dziecka a tu rowny miesiac do terminu.
Edys ja rowniez boje sie porodu, chciala bym miec dziecko ale bez rodzenia :) isc na porodowke i odrazu dostac malenstwo do rak :)
Ale u mnie duchota nie ma czym oddychac, byla burza i tylko na chwile zrobilo sie lzej.
Zauwazylam ze moj maluszek stal sie mniej ruchliwy od jakis 3 dni i za tydz mam wizyte u lekarza to mu powiembo zaczynam sie martwic albo poprostu strasznie panikuje.
Uciekam, ide zajrzec do lodowki co jest co od wczoraj wieczor mam jakis wilczy apetyt a tu nie mozna tak jesc, glupia dieta :/ choc dzis zrobie moze wyjatek i zjem pizze mrozona bo tak lezy w zamrazalniku i mowi do mnie zjedz mnie :D haha
 
Fiuu o kant zaczepiłam... mały palec... siedzę i cierpię... podobno tego się nawet nie gipsuje... nie zgina się tylko bardzo boli... i robię się coraz bardziej okrągły ... nałożyłam żel chłodzący... niby to nic takiego ale teraz jakby ... nie w porę ;)
 
No u nas przeszla burza, byla ulewa i az lepiej :tak:

AMELIA sprobuj sobie ten Octenisept. No jak bedzie potrzeba smoczka to bedzie trzeba kombinowac bo smoczkiem osobistym nie bede ;-) a nie ukrywajmy.. smoczek to najlepszy przyjaciel rodzicow hihi

ASIOLEK :szok: to chyba na pogotowie.. oby to nie bylo nic powaznego!

JUSTYNA smacznego! :-)

My zaraz ogarniamy chlopakow do kapania.
 
Asiołek jak będzie coraz bardziej bolało to chyba tylko pogotowie Ci zostaje :-( współczuję choć może jest tylko mocno stłuczony?

Rany dziewczyny ja mam dość! - tego upału. Poszłam z młodą na rynek i ledwo wróciłam, a przecież muszę robić jakieś zakupy! jutro to chyba do osiedlowego sklepu skoczę, bo to nie na moje zdrowie te upały. a bez wody to się w ogóle z domu nie ruszam :-(
Martynka pojechała z moją mamą do parku a ja zamiast leżeć to sobie jakieś zajęcia wymyślam. wiatrak chodzi cały dzień, a ja i tak mam dość i pot po tyłku płynie :-(
 
reklama
Asiołek faktycznie pech.. jak nie przejdzie to może lepiej na pogotowie albo chociaż zadzwonić i skonsultować, bo jeśli z tym nic nie zrobią to szkoda marnować czas i siłę. Tule mocno.

U nas na czkawkę pomaga przeczekanie. Ponoć jest tak, że dziecku to za bardzo nie przeszkadza, faktycznie, nam bardziej :-D

Natkusia to udanej kąpieli. My dziś pierwszy raz dopiero, wcześniej był tylko przecierany by przywyknąć do mokrego ale nie specjalnie mu się to podobało :-D

Jeśli chodzi o smoczki to chyba u dzieci na mm jest łatwiej? Dex ma takie Nukowe, więc niby to samo ale nie umie korzystać a i ja bez potrzeby nie daje. Zasypia sam bez. Jak mu się potrzeba włącza to co innego, tak nie widzę sensu przyzwyczajania. Byle się nie męczył, wiadomo. Kształt ponoć też ważny :tak:
 
Do góry