reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Weźcie nie straszcie.... Ja do 06.08 chciałabym się wyrobić. To w sumie jest jeszcze czas...
Dziś mam lepszy dzień. Wczorajsza depresja jakby na moment zniknęła. Ale mam w pracy klimatyzacje....jak wyjdę po 16 to znów będę płakać nad swoim losem :-p
 
reklama
Próbowałam wejść na fora zamknięte ale pokazuje jakby tam żadnych tematów nie było :/ na przegladarce to samo. Nie jest mi dane zobaczyć nowe dzidzie.

Mnie coś brzuch zaczyna boleć, ni to żołądek, ni to skurcz. Dziwnie jakoś... czuje że znowu będę wymiotowac. U mnie dalej leje wiec przesyłam wam wirtualnie troszke chłodu ;)
 
Hej, trochę nie nadarzam za wami ale to chyba normalny etap. U nas wiszenie na cycu albo bek. Mało Inka śpi,więc wolę jej dac te 10ml mleka od pielęgniarek,zeby zasnela,bo jak tak sie męczy,toi soe serce kraja. U nas smolki nie było jeszcze.....mam nadzieję jutro iść do domu
 
CALTHA - mozna dodawać z dysku na zamkniętym. Ja dodaje z pamieci telefonu. Tylko, ze przez aplikacje nie moge, ino przez przeglądarkę :)

AMELIA - pamietam ten bol przy synku, teraz tez bolało bo ciagle na laktatorze, ale tym razem mogłam zrobic sobie przerwę na regenerację jak miałam zapasy.
Szkoda by sie było poddawać z tego powodu, bo to akurat szybko minie. Podobno własne mleko jest bardzo dobre na brodowaki. Ja tak teraz robiłam. I ja smarowalam tez mascia Medeli do brodawki. Jeszcze troche i sie przyzwyczaja. Pod warunkiem, ze młode sie dobrze przystawia, bo niepełne przystawienie tez moze masakrowac brodawki.

NATKUSIA - skad ja znam takie zachowanie jak u Wojtusia :) Male ssaki, ktore chca byc przy mamie. Moj synek tez tak miał, musiałam nauczyć go smoczka używać, bo nie dawał sie odłożyć z rąk i wogole od piersi. Ale i tak często sie domagał rączek, mial dni gdy byl zupelnie 'nieodkladalny'. Taki miałam egzemplarz :)

Dziewczyny widzę, ze tez zaczynaja odkrywać ciepło mamy...
Takie prawo tych naszych maluchów :)
Ja zreszta lubię miec maluszki w ramionach, tylko przy dwoch to duzo trudniej. A przy dwoch i dwulatku to juz zupełnie pod górkę?

MONYA - a ile najstarsza ma lat? Jak jej pobyt trafi na pierwsze dni pobytu Kostka w domu, to kto wie moze to bedzie najlepsza lekcja antykoncepcji ever ;)
 
Oj jak gorąco :( na nic nie mam siły. Na obiad golabki - ledwo co zrobiłam.
U mnie oznak porodu brak. 2 dni temu miałam skurcze w nocy - ale to wczesniej sie z mężem poprzytulalismy :-) A tam to nawet jednego małego skurczyka nie ma. Chociaż do czwartku wole sie wstrzymać - dopiero maz zaczyna urlop. I w razie czego bede sie czuła bezpieczniej.
i powiem Wam, ze strasznie sie boje tego porodu. Chciał bym mieć Oleńke przy sobie. Ale nie rodzic. Ehhh
 
Monya - dzięki że mi pomysł podsunęłaś! mam taką piłkę ale schowana bo nie korzystałam z niej wieki, idę ją odgrzebać z rupieciarni :)
 
Madison...dopiero 10, wiec jeszcze ma czas. Póki co chce z nami do szpitala i na salę tez;)

Ulika... Na zdrowie. Jak dla mnie póki co idealnie piłka sie sprawdza jak kręgosłup wieczorami boli, przy oglądaniu telewizji.
 
Ostatnia edycja:
Natkusiu - dzięki, wreszcie ktoś "jak krowie na rowie" mi wytłumaczył gdzie szukać galerii maluszków. Obejrzałam - śliczne te nasze lipcówczątka :) urocze różowe pyszczki :)
 
reklama
OJAKA ja przy Michale mialam dwie wielke rany na brodawkach, popekane i krew sie lała.. i wlasnie Octenisept szybko mi je goił :tak:

MONYA a jak sie dodaje? :-D glupia ja

ANNA bez załaman!!

CALTHA jak bylam w szpitalu to tak samo.. pelno dziewczyn po terminie..

MADISON oj tak Michas tez taki byl.. jak wychodzilam z domu to zostawialam swoja bluzke bo ani rusz. Wojtus chyba tez taki.. ale niestety smoczka na razie nie chce.. zobaczymy :tak:

EDYS dasz rade! Chwila bólu a potem fala szczescia!

ULIKA ciesze sie ze trafilas :-)

U mnie byla polozna, sciagnela szwy.. obejrzala Wojtka i poszla :tak:
W srode mamy wizyte u pediatry ulalala.. ciekawe jak Maluch przybiera..
No i nie musze go wybudzac na jedzenie :-) jak spi to niech spi :tak:
 
Do góry