reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

OMG dzisiaj Wojtus ma dzień mamy.. cały ranek u mnie na rekach albo przy cycu.. :sorry2: odlozenie konczylo sie placzem.. i moje dziecie smoczka nie chce! Normalnie go dźeiga i wypluwa :sorry2: teraz spi godzine z moja bluzka pod nosem uf!
Nie wiem jak sobie poradze jak moj G. za tydzien pojdzie do pracy ..

AMELIA masuj piersi, rob cieple oklady i przystawiaj ciagle ssaczka. Ja wiem, ze boli ale ten bol minie jak sie zahartuja.. wietrz sobie piersi i smaruj! A jak nasz poranione to Octenisept jest genialny :tak: powodzenia i trzymam &&&&!

ULIKA to moze i Ty trafisz na porodowke :-)

SYLWIA mhmm korzystaj poki mozesz z jedzeniem.. przy karmieniu nie ma kolorowo ;-)

MONYA przejechalabym sie na IP sprawdzic czy to nie wody..

GORGUSIA pij pij moze cos ruszy ;-)

MARTUSKA tule! Maly uparty jak fix..

MADISON super ze ur udane :-)

ASIOLEK feee wspolczuje.. moj G. robi jakas miksture octu, soku z cytryny i czegos tam jeszcze.. daje do miseczki nakrywa folia i robi dziurki.. skubane nabieraja sie i jest ich pelno!


Lece robic obiad.. jeszcze ok 14-15 przyjezdza położna sciagnac mi szwy alleluja
 
reklama
Aaa ktos pytal.. na zamkniety mozna wchodzic z telefobnu. W menu głownym dac na forum -> fora zamkniete -> i wyskakuja sierpniowki. Potem wystarczy sobie wlaczyc substrykcje i gotowe.

Z malinami nie pomoge ale chyba 2-3 razy dziennie mozna pic :tak:

CALTHA z tego co wiem to przez aplikacje nie wrzucisz zdjec..
 
Ja gdzieś wyczytałam,że te liście malin to 2 razy dziennie. Dziś wypiłam ostatnią filiżankę,bo mi się herbatka skończyła. Żadnych objawów przepowiadających poród. Mam tylko nadzieję,że pomoże w trakcie porodu,bo ponoć ona właśnie na to jest.:)

Od rana na nogach jestem,jakoś usiedzieć nie mogę. Zrobiłam pranie,poprasowałam,posprzątałam w kuchni,dwa okna umyłam,usiadłam i aż mi głupio:)

Zaraz coś na obiad na szybko zrobię i pojadę po młodego do przedszkola.

Natkusia mówisz że na podrażnione brodawki octenisept pomoże?

Ja od 3 dni mam tak poranione i podrażnione brodawki jakbym była już karmiąca. Smaruję bepanthenem,bo zaczęły mi się troszkę łuszczyć. Aż się boję co będzie jak dostanę po porodzie córcię do piersi..Jak one już tak bolą,to co będzie później.
I strasznie drętwieje mi prawa dłoń.. też Wam się to zdarza? Może mała uciska mi na jakiś nerw...

Upał straszny,wyszłam tylko pranie powiesić i już cała mokra byłam. Dobrze,że chociaż w domku chłodek+wiatraczek:)
 
U mnie cisza na morzu, cisza w kościele.

Ja łykam tylko ten olej z wiesiołka i faktycznie zawarcia zniknęły. Pożyczylam tez piłkę od ciotki, ale jakoś mam lenia, żeby na niej skakać więc leży w kącie.

Z aplikacji można dołączać zdjęcia , nawet na zamkniętym. Ja tylko w ten sposób działam.
 
Ćwikła... Olej zmiękcza i uelastycznia szyjkę, więc jeśli juz ma na coś wpływać to na szybsze jej skracanie i rozwieranie.
 
Ostatnia edycja:
Ja kończę właśnie opakowanie wiesiołka. Od dziś ta herbata,bo ciągle zapominałam kupić. Jeju....ja przed jutrzejszą wizytą chyba się ob***m ze stresu... Tak się boję,że końca nadal nie będzie widać.... Dziś chyba M dorwę jeśli mu ból kręgosłupa pozwoli....
 
reklama
Do góry