reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

To ja tu se dzisiaj pomarudze i poplacze. Bo puki co skurcze sa ale nieregularne. Boli mnie juz dosłownie wszystko. Poslady i piczka tak jakbym jakis seks "masohistyczny" uprawiala. Jeszcze ta moja mama mnie dobija. Jednak jak czlowiek nauczony od dziecka samodzielnosci to na starosc mu takie przygody z rodzicami niepotrzebne...
 
reklama
EWCOL rozumiem, że Hania ma problemy z cukrem? Oby sie szybko skonczyly! Ja zapominam u siebie mierzyc..

MADISON haha jakie marzenia :-D

GORGUSIA wspolczuje bo na pewno boli..

FIUFIU jestem z Ciebie dumna! Ale jestes mega odwazna :tak:
Ja tez rodzilam sn bez znieczulenia ale dla mnie moje porody to piekne przezycia!

To ktora dzisiaj zobaczy swojego Maluszka? :-)

Ja w koncu musze sie wziac i opisac swoj porod :tak:
 
Heh tyle pisalam I wywalilo.. Grr.

Madison sto lat dla synka no I dla coreczek, Faktycznie szybciutko przelecialo :-)

Kochane, pisalam Wczesniej o tym, ze chcialabym, byscie wiedzialy, ze Caly czas jestem z Wami, mysle, czytam, trzymam kciuki I przezywam. Tylko nie pisze.. Tak szczerze to mi sie nie chce ;-) mysle, ze to przez nadmiar pracy w koncowce ciazy, teraz jest mi Tak blogo.. Nic nie pogania.. Moge odpoczac.. Pamietajcie prosze :*
 
Ja mam dość. Boli mnie wszystko....a przez dolegliwości M nie mam co liczyć na pomoc. Chyba odezwę się jak uda mi się kiedyś urodzić...
 
Anulka i Ewaelinka Wy to się nacierpicie dziewczyny z tymi dolegliwościami :( bardzo Was cieplutko tulę... i trzymam kciuki za lepsze samopoczucie i szybką ulgę!!!!

Gorgusia... czyli jednak do porodu nie odpoczniesz... :(
 
Dziewczyny wczoraj pisalam, ze odszedl mi czop sluzowy, podbarwiony dosyc spora iloscia krwi, dzis nadal jakies pasma krwi sa w tej wydzielinie.... czy to normalne ze ta krew tak dlugo sie wydziela? Wsiadac i jechac do szpitala?
 
Afja-Anetka - no nie wiem... zależy czy dużo tej krwi.. jak tylko podbarwiony śluz to niby tak może być.. Mój czop był mleczny bez pasm. Zdaj się na intuicję, czy jechać...

Byłam na zakupkach, teraz pichcę 2 danie bo rosołek już wciągnęliśmy. Mam zamiar dziś z córką w piłkę pograć! a co!

Anna - jak u Ciebie? mignęło mi rano że masz "powtórkę z nocy " tzn. skurcze wróciły?

FiuFiu - dzielna babka jesteś! Ja też 1 raz rodziłam bez oxy i zzo, w ogóle w takim szoku byłam - i to on mnie chyba znieczulił - że nawet się nie upomniałam o znieczulenie miejscowe przy szyciu... eh... później to już nic nie było ważne, tylko to że już mam dziecko :) ale racja - jest to powód do dumy z siebie :) wtedy się zaczyna wierzyć w siebie i w swoje możliwości, których się nawet nie podejrzewało. Ważne że szybko. Bo jak się teraz wczytałam to o 2giej jeszcze pisałaś z auta - pięknie!
 
Zjadłam znowu morze lodów i teraz cierpię z przejedzenia... Kupiłam sobie spryskiwacz nowy do kwiatków, którym się cały czas psikam... może zakwitnę :)))))))
Taka chłodna woda przynosi ulgę... i troszkę mi nudno... upał znów nie daje poszaleć w domu...

Chociaż sprzątnęłam szafę Mai ;) i kuchnię... ale co to było.... kropla w morzu :( ok idę może jeszcze coś przepakuje w Dzidziowym pokoiku :))) albo strzelę przemeblowanko ihihihihi :) a jak zrobię 5 kroków to dojdę do wniosku, że jednak lepiej poleżę ;) w mieszkaniu mam 30 stopni...
 
reklama
Jeju z forum w telefonie normalnie kozystac sie nieda,
Skurcze minely ale czuje sie normlanie rozjechana przejechana i wogule okropnie.Maly ma tak drastycznie silne ruchy w dole ze kazdy krok sprawia mi bol. Juz niemowiac o tym ze sikam co 5 minut.
Wydzielina z kwia i u mnie ale oczywiscie to podbarwione nie czysta krew. Niemam juz sil. Okrutnie mi sie zachcialo cury z kury ;) zrobilam zjadlam dosc ostre a teraz mam problem bo mam okropnego kapcia w gebie.
Niewiem juz co kobitki ze soba robic.Zastanawiam sie czy niepojsc w slady fiuufiuu z olejkiem tyle ze ja co rano lece z biegunka do wc wiec niewiem jaki bylby efekt...Bac sie nieboje bo albo czlowiek sie wysra albo urodzi :)
Moze jutro rano jak maz bedzie szedl do apteki po depacin to moze wezmie odrazu ten olejek. Jak niepomoze to zawsze se rzesy bede mogla smarowac bo marnie wygladaja.

Kobitki sciskam was mocno mocno. Ide dalej lezec...
 
Do góry