reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Yeah forum działa! :-D

Dzisiaj w nocy młodszy dzieć obudził sie tylko 2 razy na cyca :szok: a ja sama chyba z 5 razy sprawdzajac czy wszystko ok ;-)

FIUFIU EWCOL oby Wam sie karmienie unormowalo i male załapaly! Widze ze moj Wojtus tez by zrobil sobie ze mnie smoczka ale nie pozwalam..

EWCOLjak mozesz to napisz mi pw jak po porodzie mierzy sie cukier. Dobrze mysle ze jest po 2h do 140?

GORGUSIA dobrze ze sobie wypoczelas :tak:

KATUSHKA oby ruszylo Cie przed szpitalem!

KATRINA moze organizm zbieta siły?

Ojj dziewczyny ociągacie sie z tymi porodami :-p:-D
 
Anna- chociaż Cię straszy :p
Ja się już wyszykowalam do pracy. Tylko kurka siuśków do badania nie zrobiłam....gapa ze mnie.
Kacpi jeszcze śpi- już prawie 12h! Był padnięty....
 
Oooo działa :D

Aniu, chociaż straszy :) ja to jestem lekko przerażona, że mnie nawet nie straszy. Mam stres przed wywołaniem. I przed wielkością małej. Jak pójdę na wizytę w dniu terminu to mam nadzieję, że ją jakoś pomierzy.

Wczoraj przed 00:00 to tak fikała, że K. aż otworzył szeroko oczy i stwierdził "jak obcy...jak obcy..." ;) mój brzuch kosmicznie się ruszał.

W Gdyni podobno były piękne błyskawice nocą :)
 
O dzień dobry :)
Za wszystkie szpitalne Mamusie trzymam kciuki od rana :*

Ja jeszcze się nie obudziłam... popijam kawkę i jestem na etapie "już prawie wiem jak się nazywam" ;) za chwilę wrócę do żywych...

Gawit u mnie też we wtorek ostatnia wizyta przed cc :))) usg, ktg i dowiem się ile waży Oliwka... mam nadzieję, że urodzi się spora taka jak Maja... będzie mi łatwiej z obsługą... :)

Lilith jak się miewasz?

Dziewczyny życzę powodzenia w karmieniu Fiuu i Ewcol... :****

Reszczcie rozpakowanych Mam życze miłęgo dnia i możliwości pospania :)

Wczoraj pisałam do Calthy ale na razie nie odpisała. Mam nadzieję, że wszystko u nich ok. W ostatniej wiadomości nie zanosiło się, że szybko ich do domu wypuszczą :( TRZYMAM KCIUKI!!!

Gorgusia miłego, kolejnego dnia w pracy :no: Ja bym Cię do przymusowego SPA wysłała :))))

Anna jak ty się tam miewasz?

Ewaelinka może się coś dziś ruszy - powodzenia na wizycie :*
 
Witajcie mi wcziraj nie chcialo dodac posta z telefonu ---znowu straszylo skurczami ale skonczylo sie na strachu bo moj chcial jechac a ja twardo ze nie ,dzis o 14 sie dowiem co i jak i moze dostane pozwolenie na wypicie sheka :-)
Jakos dziwnie cicho u mnie w brzuszku mala stanowczo mniej aktywna :-/
Modle sie by rozwarcie chodz troche puscilo wtedy mi pomoga :-). A teraz jakas dziwna werwa do sprzatanka :-)

Caluje Was :-*
A nowonarodzonym dzieciaczkom zycze by nuple byly nuplami i cycki karmikami ;-)
 
Izis pisała wkleiłam wiadomość od niej ale w gąszczu wiadomości chyba przepadła. 21 lipca miałam od niej wiadomość. Pisała wtedy, że jest różnie, że ciągnie rana a Emilka ma lepsze i gorsze dni. Sciagala mleko a wyjscie było w sferze marzen. Ściskała nas wszystkie i przekazała gratulacje Mamom, które urodziły.

Mam nadzieję, że teraz czują się już dobrze i szykują do powrotu do domu.
 
reklama
Witam się!

No i zonk. Wiara w magiczne znaczenie dat u mnie skisła... miało być jak z córą z 27 na 28 (z niedzieli na pon) ale jakoś synkowi niespieszno. Grzeje sobie pupcię w ciepełku i zadowolony.

Melduję - zero skurczy, nic nie boli - oprócz głowy bo się nie wysypiam. Sama już czuję że robię się nie do zniesienia i trochę mężulo ze mną teraz ma 100 światów, do tego ten konflikt z matką eh! No psychicznie to nie jest mój najlepszy czas..

Karmiące - trzymam kciuki! Nie poddawajcie się!
 
Do góry