reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
FIUFIU!!!!!!!!!!!!! czyli jednak pofrunęłaś tej nocy! Gratulacje Kochana! Jesteś w obliczeniach bezbłędna a nie wierzyłam w ten olej..... gratulacje raz jeszcze

Co za noc!!!!!!!!!!!!

Kaspian - i Ty! Ewcol - gratulacje!
 
Super, ze bez oksy, rewelka!
Za brak zzo podziwiam ogrooooomnie!
Przy pierwszym porodzie mooooze by mnie do tego namówili, a ja przez niewiedze bym sie zgodziła. Ale skurcze i czesc porodu, która mnie teraz dopadła sptawila, ze w myśl dowcipu przy trzecim porodzie zaznaczyłabym sobie zzo w drzwiach szpitala ;)

Chyle czoła!
I życze by nie bolało tak bardzo przy siedzeniu ;)
 
No dziewczyny dalyscie czadu:-) W takim tempie to niedługo bardzo mało nas tu zostanie. Gratulacje dla wszystkich.

Fiuufiuu czytałam, ze po rycynie bardziej boli, wiec tym bardziej szacun, ze wszystko poszło naturalnie.

Madison sto lat dla synusia i dla dziewczyn, w końcu tez maja swoje małe święto.:-) Napisz prosze bo bardzo mnie to ciekawi, jak z rozroznianiem? Bez problemu dajesz radę?

anna moze dziś sie uda? Trzymam kciuki

Asiolek. Gratka za 37 tc. Witamy wsród żywych:-)
 
Madison wszystkiego Naj dla Synusia !!!!!!

Ja tu troszke pospalam i takie wiesci :-)

Dziewczyny GRATULACJE!!!!!!!!
nadrobilam nocna akcje i jestem Fiuu pod ogromnym wrazeniem !!!!!!!

Mnie przemulilo na dziendobry z rana czyli powtorka z rozrywki :-/ ja juz sie oczyszczam z dobry miesiac ----wogole gdyby ktos spytal ile trwa moj porod to chyba powinnam zaczac liczyc od 27 tyg ciazy od kad mecza mnie bole ;-)
I chodz czasem mam skurcza to ja juz sama nie wiem -obiecalam sobie ze nie jade juz do szpitala wkurza mnie to wszystko ze boli a rozwarcie jakby zostalo zagipsowane ,chyba czekam az wody odejda i bede milion procent pewna ....dzis kolejna ladna data 27.07 ,ale watpie :-( pewnie mnie ominie

Milego Dnia Kobity !!!!!!
 
reklama
Ale sie dzialo w nocy. Myslalam, ze tylko Fiu sie wysypie, a tu jeszcze Ewcol i Kaspian. Brawo kobiety! Faktycznie duzo juz rozpakowanych, a to jeszcze lipiec. Jak bylam na grudniowkach 09 to wtedy moze ze 4 sie szybciej rozpakowaly. Ciekawe czy bedzie ktos kto przenosi do wrzesnia? Ja jutro koncze 38 tc. Chcialabym jeszcze wytrwac caly nastepny tydzien, ale czy tak bedzie? Pierwsza cora urodzona w 38 tc i 4 dni.
 
Do góry