reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ewcol...gratulacje!

Kaspian...czekam na pelniejszą informację chociaż już gratuluję;)!

Fiu...jesteś Mój Hero!!! Witamy Irenkę na świecie!

No to która teraz łyka olejek?
 
Hej hej

Dzisiaj sie wyspalam mhmm.. Wojtuś budził sie tylko 3 razy :tak: poprzedniej nocy myślalam ze padne bo budzil sie na cyca co 1,5-2h :szok: kp jest cudną rzecza ale czasami wykańcza ;-)

MARTUSKA wczoraj wyszlismy czyli w 8 dobie. Chcialam wczesniej ale u nas bylo zimno, wiatr itd a jak wczoraj pokazalo sie slonce to my siup :tak:

KAHAKA gratuluje kp :-) tym bardziej ze to nie latwa sprawa!

ANNA w koncu sie rozkreci!

GORGUSIA ale przynajmniej sie pobawilas :tak: teraz tylko rodzic

CWIKLA skurcz porodowy ktory skraca szyjke musi trwac od 40 do 50s i nie rzadziej jak 6min. Info od poloznej z porodowki :tak:

ASIOLEK Kochana gratuluje donoszenia :-)

ANGIE to lepiej szybko zalatwic te sprawy.. my kupujemy 48mkw i dajemy je mamie a ona nam ponad 60mkw. U nas sytuacja lepsza ze te 60mkw jest moje w polowie no i mamy to zalatwiac na jesien.

My dzisiaj jedziemy do mojej mamy rozmawiac o mieszkaniu jak chcemy zeby to wygladalo.
A popoludniu przyjezdza do nas chrzestna Wojtusia :tak:

Owocnej niedzieli Sierpnioweczki :-)

Buziaki
 
FIUUFIUU - ogromne gratulacje! Jestes bezbłędna :)

Daj znac czemu takim hordcorem porod nazywasz. Tak czy inaczej super, ze udało sie sn i dzis nie lezysz z dziura w brzuchu :)

No to mamy 100% wywolywacz porodowy :) Ale przyznam, ze trzeba miec prócz determinacji kawał odwagi ;) Któraś myśli o tym? :)

KASPIAN - gratuluje, I guess ;)

ANGIE - kochana, komunikacja forumowa ma swoje mocne ograniczenia, ale myśle, ze każda z nas znalazła tu juz mniej lub bardziej pokrewne dusze i choć nie zawsze jest tak jakbyśmy tego chciały to i tak jest u nas bardzo fajnie. Takze nie myśl o odpoczynku od nas, bo bardzo by nam Cie tu brakowało!!!
Dla mnie jestes jednym z filarów tego forum, a dołki i doły ma każda z nas, bo nie z danych fotek zycie zbudowano ;)


A u mnie - bliźnięta:my 1:0 ;)
Szkoda gadać, wiedziałam, ze dziewczyny to pewne kłopoty ;)

Dzis moj synek kończy 2 latka, alez to minelo!
Sto lat Synku, w zdrowiu i szczęściu!
A dziewczyny koncza 4 tygodnie! :)
 
Fiufiu, ja sobie karmiłam Ewę, myślałam o Tobie, a Ty w tym czasie wyciskałaś Inkę :) gratuluję!

Ja ciągle jestem zszokowana, że jeszcze trwa lipiec, a już tyle z nas ma dzieci przy sobie!
 
reklama
MADISON 100 lat dla synka :-) :* dzisiaj chyba wyprawiacie urodziny z tego co wyczytalam :tak: ?
Juz 4tyg? Alez ten czas leci!

Nocka owocna byla u sierpniowek.

Co do FIUFIU to faktycznie odwaga.. ja bym chyba nie miala ;-) ale przynajmniej Irenka jest na swiecie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry