reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ulika a jak to jest po urodzeniu dziecka. Jak już zostaje z nim sam na sam w sali i ono chce jeść to karmię. I potem muszę do odbicia wstawać i je nosić, czy jak np. uśnie to nic nie robić? Zupełnie nie wiem jak to działa
 
reklama
SIERPNIOWA dzidzia spi ty odpoczywasz:) u nas w szpitalu po sn samemu zmienia sie sobie posciel. To mozna cos ogarnac, obejrzec tv, przyjac gosci. Uwierz, ze sen maluszka to najlepsze co moze byc, bo on i tak nie kontaktuje przez pierwszych kilka tygodni.:) a no i takiemu naluszkowi nie zawsze sie odbije i nie musi.
 
Fiuufiuu - u mnie liczyło sie to czy rozliczam sie z urzędem skarbowym tam gdzie Wiki do żłobka zapisywałam. Musiałam dać PIT do wglądu.
 
Magda - gratulacje :)))
Kami - cieszę się, że wszystko się dobrze układa.... zdrówka dla Gabrysia i dużo siły dla Ciebie
któraś mi tu zacznie rodzić z długim terminem przede mną to zamorduję :-D nie wpychać się dziewczyny.... najpierw lipiec ma pierszeństwo hahah
śnilo mi się dzisiaj, że urodzilam 28 lipca, czyli dokladnie w dzien terminu... a w nocy obudziły mnie 3 bardzo bolesne skurcze, ale krzyzowe.... wolałabym te drugie, ale dobre i to :-)
 
Witam
Dziś kolejna kulminacja, gratuluje mamuśkom, a ja nocke mialam straszną skurcze, bardziej i mnie bolesne z których nic sie nie wykluło. Co ciekawa przeszły mi prawie wszystkie bole (żebym w złą godzine nie wypowiedziała):-D, nie boli kręgoslup, miednica minimalnie, bóle łydek tylko brzuch ciężki b ardzo. Jak przekładam się z boku na bok to mam wrażenie, że brzuchowi muszę pomagać przekładając go ręką.:-D
I jest tak fajnie chłodno, cieszmy się póki jest taka pogoda, bo nie na długo.
Mój Adrian w poniedziałek jedzie na kolonie a umówilismy się do jego wyjazdu Hania już się urodzi, jaka ze mnie matka, że nie dotrzymuję słowa :-D teraz będę musiala czekać do 7.08 jak wróci.:-D

Gorgusia ja Ciebie podziwiam, kobieta ze stali :-), dobrze, że z synkiem lepiej, najważniejsze, że minęła gorączka.
Izis ja jak sie przeprowadziłam:-) to mąż dowodu rejestracyjnego ani prawo jazdów nie wymieniał chyba z rok, mamy koleżankę w komunikacji, która powiedziała, że teoretycznie mamy 30 dni, ale nikt tego nie egzekwuje bo nie ma kar za nie wymieniony dowód. Sprzedać samochód to pierwszy sukces, a drugi to jak sie kupi.:-D

Madison pieknie dziewczyny przybierają na wadze.

Afja-Anetka i anna jak po ktg?

Ewaelinka oby to były te właściwe skurcze, bo sie wykończyć nerwowo. Daj znać, trzymam kciuki, bo Ty to juz jesteś najbardziej zaprawiona w boju.:-D

Faisca a Ty mi dzisiaj w nocy urodziłaś chłopca, takiego dużego i slicznego:-D, a mi było tak żal, że ja jeszcze nie:no:. Któraś jeszcze urodziła, ale nie pamietam.


Czy mi się wydaje, czy marlenkus sie dawno nie odzywala?

Szpitalnym zycze powodzenia, niecierpliwym cierpliwości (sobie też), a tym odwlekającym, żeby było po ich myśli.
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
No i pękłam. Siedzę i ryczę jaka to ja biedna. Noż ile można, bez sensu siedzieć w domu. Nie mam już co sprzątać, co oglądać, co czytać, gdzie wyjść- chyba że się zacewnikuje. Mąż dzwoni i pyta co tam i na koniec mówi "to leż sobie i odpoczywaj". Cholera no ile można odpoczywać?!
Musiałam się wyżalić.
 
Magda- nie strasz. Mi wszyscy znajomi mówią, ze nie wiedza czemu, ale im sie wydaje ze ja chłopca bede miała ... A u mnie wszystkie ciuszki różowe :)
no i jeszcze imię u mnie zgłasza sie przed ( trzeba podać dwie opcje) i dla chłopca nie zastanawialiśmy sie jakos specjalnie, bo przecież dziewucha bedzie. Jakby cos to bedzie Sasha :sorry2:
 
reklama
Faisca przepraszam , że straszę, ale maleństwo było takie ładne, cudne i w ogóle, dzieci po porodzie takie nie są, pewnie sie pomyliłam i to była dziewczynka:-), bo chłopiec zeby aż taki ładny był?:sorry2:
 
Do góry