reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

kahaka - haha :) usmialam sie! Dobra jest :p moj mały leżał cały czas głowa do gory a teraz na wizycie mi powiedziala ze sie w koncu przekrecil.. oby tak zostalo.
 
reklama
Witam o poranku.
Ja już wstawiłam drugie pranie i zupę, mam zamiar dziś dużo zrobić, ale nie wiem czy na zamiarze się nie zakończy, bo chyba upał dziś się też szykuje.

Gorgusia niestety bunt 2 latka trzeba przejść, a swoją drogą już sobie wyobrażam malucha w tych zimowych butach w taki upał. Mój syn w domu nie miał takich ataków, przynajmniej nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać. Ale uwielbiał drzeć się wniebogłosy na klatce schodowej, jak wchodziliśmy do bloku i któreś z nas włączyło światło na klatce, a nie podsadziło go żeby to on włączył. I tak darł się do trzeciego pietra. Jak światło zdążyło już zgasnąć to je musiał zapalić, albo nie raz w domu mu się przypomniało po 2 godz. i akcja zaczynała się od nowa.

Ewaelinka cieszę się ,że na razie wszystko ok, trzymam kciuki.

Monia456 gratuluj podzielności uwagi. Ja albo czytam, albo piszę. Jak przeczytam to zapomnę co miałam napisać, a jak zaczynam pisać to nie pamiętam co czytałam :-) albo która napisała.
 
Ostatnia edycja:
witam z rana

Natkusia piekne zdjęcie malej Lily
ciesze sie ze takie dobre wiesci z rana...oby tylko takie były przez caly dzien...miłego dnia ..
 
Dzien dobry

Martuska moj mowi ze mam jak u murzynki, tylko skad on wie jakie ma murzynka, zapytam sie dzis jak wroci z pracy:tak:

Magda u mnie na planach sie skonczy bo w tej chwili ruszam tylko reka zeby pisac i jestem cala mokra, niestety zmieni sie to wrzesien/pazdziernik

Wczoraj wlasciciel mieszkania ktore wynajmujemy dostarczyl nam lozeczko, ciuszki, mam co robic tylko ochoty brak, moja aktywnosc sie zalacza jak slonca juz nie widac.
A dzis za niedlugo spacer bo po pieniazki musze sie udac:-)
 
Cześć poranne ptaszki :-) Ja od 6:00 czuwałam w łóżku, ale po wczorajszej szkole rodzenia nie mogłam w nocy spać. Tzn. ciągle śniło mi się to o czym tam rozmawialiśmy- masakra:baffled: Zapowiadało się z rana, że będzie dziś chłodniej, ale już czuje że nie. Wyjazd na drugi koniec miasta i zakupy znów odkładam na chłodniejsze dni. Czekam teraz na teściów, bo mieli wpaść po drodze... Kahaka chyba lepiej żeby się już dzidziuś nie przekręcał i koniecznie nie do takiej pozycji ;-) Weź Ty z nim pogadaj :-) Mój ponoć główkowo leży, a kopniaki pod żeberko mnie w tym utwierdzają:-) Oby już tak zostało
 
Witam was! Natkusia, Ewelinka zaciskac nogi i nie puszczac. Kazdy dzien, tydzien jest na wage zlota. Co do pozycji dziecka to moja fika non stop. Praktycznie co wizyta jest inaczej. Raz glowkowo, raz posladkowo. Ale w sumie mi to obojetnie. I tak cesarka mnie czeka. U nas dzis znowu nieziemski skwar, hica sie szykuje. Od jutra ma byc troszku chlodniej, 27 stopni.
 
Asiołek, ja też te teksty Agatki zapisuję. Czasem naprawdę można się popłakać ze śmiechu :-D
Sierpniowa,
jest mi wszystko jedno, w jakiej pozycji mała będzie, bo i tak mam cc ;-) z powodu położenia pośladkowego miałam cesarkę z Agatką i wygląda na to, że młodsza siostra idzie w ślady starszej :)
 
Witaski Dziewczęta:-)

U mnie od rana gorąco już w tej chwili jest chyba ze 20 stopni a ja muszę wyjść na miasto:angry: w dodatku od rana mam jakieś dziwne zawroty głowy niby nie jest mi słabo ale jakoś tak nieprzyjemnie :no:

Podpatrzyłam na forum bliźniaczym, pojawiły się nowe maluszki słodkie są. Wam też ta końcówka tak ciąży? mnie plecy nawalają praktycznie codziennie, hemoroidy jak zawsze niezawodne i dają o sobie znać, pomaga na szczęście maść nagietkowa, chyba po porodzie jednak się nimi zajmę i zlikwiduję cholery.

To się wyżaliłam hehehhe wybaczcie
 
Hej dziewczynki ;*

Witam się przy śniadanku i kawce- swoją drogą chyba jeszcze Wam nie mówiłam ale polecam kawkę "Mama coffe" smak naturalny. Jest przepyszna.
W aptece ZIKO 20,90 zł a mam już 2 tyg prawie i jeszcze mam cały słoiczek po konfiturze.

Ewelinka- Kochana moja trzymam cały czas &&&- na 100% jeszcze wytrzymacie, poza tym Mya ma ładną wagę więc bez problemu sobie da radę dziewuszka.

Martuśka- ja mam od zawsze duże brodawki, mój M mówi, że wyglądają jak oczy .. :sorry2: Zawsze się ich wstydziłam na prawdę... a teraz w ciąży okropnie ściemniały i są hmmm czarne ? :-p

Asiołek
- to już drugie badanie toxo ? Ja miałam tylko raz w 11 tyg wyszły ujemne więc powinnam mieć teraz jeszcze raz jedno, ale jak wiadomo na NFZ to i tak się ciesze, że chociaż raz zlecił :dry:

Justynka-
trzymaj się w szpitalu, swoją drogą to kurcze bezczelność, że kobiety w ciąży jeszcze na korytarzach potrafią kłaść...

Kahaka-
zazdroszczę, że mała już tyle mówi.. mojemu Domisiowi pomału to idzie.. niby rozumie wszystko, mówi pojedyncze wyrazy ( mama, tata, nie tu, tu, brum brum, mniam mniam, oko, coca cola, dziadzia, baba, koko, kaka, didi, naśladuje zwierzęta, pojazdy itp.) ale chciałabym się z nim już porozumieć. :-(
Ojj pojechałabym gdzieś z moimi chłopakami chociaż na kilka dni.. ale boję się, za nisko jest Piotruś i za bardzo kłuje mnie szyjka.. nawet z chodzeniem mam problem, a co dopiero wyjazd.. zazdroszcze Wam urlopów ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja juz gotowa do przewozki ;-) jestem popodlanczana do wszelakich monitorow i teraz czekam na transport szpitalny do Hammu .....szczerze to zaluje ze nie znam pozadnie niemieckiego pod wzgledem okreslen medycznych bo byly przy mnie dwie lekarki i debatowaly przy badaniach ale okreslenia byly dla mnie bardzo trudne do zrozumienia :-( z tego co mi wytlumaczyly musze byc i ja i mala pod stala obserwacja ,ale ze podobno nie jest zle i staramy sie trzymac tak dalej ,,,mala jest yak nisko ze nawet na usg nie dalo sie buzki zobaczyc znowu tylko uszko :-/
Odezwe sie jak sie juz zadomowie na nowym i bede miala kolejne wiesci bo tam przejmuja mnie inni lekarze i bedzie kolejne macanko ,,,kurde chyba przez cale zycie mnie tak nie wymacali
Dziewczynki dziekuje jeszcze raz za kciukasy :-*
Natkusia jak u Ciebie ?
Ania -zyjesz tam jeszcze ??
A co do burzy to naprawde bylo ostro u nas te dwa dni ,drzewa powyrywane z korzeniami
Ok bo cos sie zaczyna ruszac chyba sa juz po mnie
 

Załączniki

  • 1402472007509.jpg
    1402472007509.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 55
Do góry