reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Madison, to prawda, załamać sie idzie :blink:jego mama do końca nie zdaje sobie sprawy, co ją czeka.
A co do szczepień zgadzam się - ja Agatki na pneumo już raczej nie będę szczepić, ale zastanawiam się, czy malucha nie zaszczepić, jak się urodzi, tym bardziej, że Agatka pójdzie do przedszkola i łatwiej będzie maluchowi coś złapać.
 
Cześć.

Dojechaliśmy do moich rodziców spokojnie, teraz o ile to możliwe, cieszymy się z odwiedzin.

Z tatą w miarę dobrze, oby było tak jak najdłużej…
 
Mexi wszysykiego najlepszego !

Ja pasy zapinam póki co jakoś bezpieczniej sie czuje. I nie chce mi sie kłócić z policjantem jak coś gdyby mnoe zatrzymał :)
A o przywileje koboet w ciąży oj ciężko z nimi bardzo. Zawsze widziałam tylko krzywe miny ludzi jak prosili bez kolejki.. to ich problem mogli nie stawać w takiej kasie. Po za tym na każdym kroku mają problem. Mogli by pomysleć jak sie czuje koboeta ciężarna nosząc dodatkowe kilogramy do których nie jest przyzwyczajona do tego mdłości szybsze męczenie bolące nogi i plecy.. powinni zrozumieć ;)
 
Atana - bardzo ładna sukienka
kahaka - biedny chłopczyk..... aż łzy się cisną do oczu.... cierpnienie dziecka jest najgrosze...

ja pasy poki co zapinam (choć zależy gdzie jadę, znaczy, jak daleko), ale wczoraj jak jechalismy 60 km w 1 stronę do lekarza, juz mi przeszkadzaly, i na brzuch polozylam swoją torebkę i pasy poluźniłam i przypiełam na dole torbę i bylo ok... a przy okazji ja bylam chroniona tez
Mexi - najlepszego
 
reklama
Dobry wieczór ;)

Ja z przywilejów w tej ciąży korzystam bez mrugnięcia okiem... tak słabo się czuję, że przychodnie, sklepy, autobusy staram się omijać ale jeśli się zdarzy to brzuch do przodu i proszę o ustąpienie, już dwa razy zasłabłam a wielokrotnie mroczki miałam...

Usg jakoś w przyszłym tygodniu.... dowiemy się może jaka płeć :)

Pozdrawiam
 
Do góry