reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Madison - ja mam raczej ugodowy charakter i najpierw właśnie próbuję na spokojnie, żebym zaczęła pyskować lub się rzucać to naprawdę trzeba sobie u mnie nagrabić :-)

Izis - ja akurat tą sukienkę kupiłam na Allegro, i to za taką fajną kasę, że aż nie do uwierzenia :-) Zresztą ja jestem fanką zakupów Allegrowych, gdzie indziej za takie małe pieniądze mogłabym kupić takie fajne kiecki czy buty? :-) Tylko to nieraz ryzyko, że się nie trafi jednak w rozmiar, no ale taka odrobina hazardu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :-)

Mexi - sto lat :-)

Pasy zapinam, wychodzę z założenia, że tak jest bezpieczniej, brzuszek mam już spory ale te pasy są na tyle długie i elastyczne, że można je tak poukładać, żeby się nie wpijały i nie uciskały.

Jeżeli chodzi o przywileje ciążowe, to do tej pory nie musiałam korzystać, bo komunikacją miejską rzadko jeżdżę, a jak już to w godzinach poza szczytowych więc miejsc jest skolko ugodno, do sklepów też chodzimy we wcześniejszych godzinach. Ale nie będę miała najmniejszych skrupułów z korzystaniem z takich przywilejów, jeżeli zaistnieje potrzeba :-)


Amelia - Asos znam i lubię, tylko teraz mam taki wynik w cyckach, że ho ho i obawiam się, że ich rozmiarówka może im nie sprostać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mexi najlepszego kochana i spełnienia marzeń :-):tak:

Dzięki dziewczyny za podpowiedz co do prysznica/wanny. Jakoś nie przyszło mi to na myśl żeby połączyć wanne z parawanem i prysznicem:zawstydzona/y:. Czyli mam już jeden problem z głowy jeszcze znajdę firmę która nam położy kafelki, dobiorę kolorystykę i myślę że za jakiś czas (oby jak najszybciej) pochwalę się rezultatami.
U mnie dziś pogoda zmienna była. Do południa fajnie cieplutko a póżniej to już się zachmurzyło i zrobiło się zimno.
Jutro mam wizytę u dentysty - przełam swój strach (akurat teraz:szok:) i zaczęłam chodzić. Dentysta zaczął się śmiać jak mu powiedziałam, że się boję ale zebrałam się, że super czas sobie znalazłam:-D. Ale powiem Wam lekarz super. I chodzę jak najczęściej a niestety mam tego do leczenia sporo.
Zmykam już dzisiaj
Dobranoc laski:-)
 
Witam się wieczornie!

Mexi sto lat!!!

Dziewczyny mające problem z ogoleniem miejsc intymnych, nie probowalyscie używać kremów do depilacji? Ja bez nich to chyba bym nie dała rady w poprzedniej ciąży. A chyba aż tak nie ufam mężowi żeby mu dać maszynkę w rękę i poprosić o drobne poprawki ;)

Co do pasów to nie wiem jak jest w Polsce ale w Holandii zlapali mnie raz w 5 miesiącu ciąży, nie przez to że ich nie zapinam tylko ledwo co ruszylam. No i wysiadajac z auta wygielam się jak łuk żeby ciąża wyglądała na końcówkę wiec musieli mnie puścić bez mandatu. Ale też uważam że powinno się je zapinać.

Byłam dziś w szkole, po 3 godz siedzenia plecy mnie tak bolą że nie mogę usnąć :/

Monia współczuję tego zęba, ja się boję dentysty tak bardzo że nie byłam od 5 klasy podstawówki (czyli już jakieś 15 lat ). Pójdę jak mi obiecają narkoze.

Dobranoc mamuśki!
 
WITAJCIE,
ja jak zawsze korzystam z porannej blogiej ciszy z rana ,niby jestem wyspana ,ale obawiam sie ze popoludniu zalicze jakas mala drzemke :-) tym bardziej ze M. dzis dalej spedzi dzien rozkopujac nasz ogród to co innego mi zostanie :-/
Co do tematu zapinania pasow to ja tez zapinam i napewno bede -mozliwe ze pozniej tylko gorny pas a drugi z tylu ,ale dla bezpieczenstwa cos musze miec .
Od jutra wchodze w 20 tydz ,bardzo sie ciesze ,a wizyta za tydzien :-)
Juz sie nie umiem doczekac jak zobacze moja smerfetke i mam nadzieje ,ze plec zostanie ta sama bo po wozycie planuje odwiedzic sklepik :-)
Ahaa mam do Was pytanie od ktorego tygodnia wykonuje sie badanie tymi pasami na brzuchu (serduszko dzidziusia) u mnie w de nazywa sie to CTG ,ale nie wiem jak w pl ???

Caluje i milego Dnia Wam Zycze :-*
 
Witam sie z rana i ja z capucino w reku i krolikiem na kolanach :)
Ewelinka to sie nazywa KTG :) u nas robia tylko na koniec ciazy albo w momecie gdy ciaza zagrozona...
Milego dizonka kobity zycze.

Barbarka ja na miejsca intymne niemoge np uzywac kremu bo potem jak owszona i opchlona sie drapie :/ a krem na nogi niedziala mam takie swinskie owlosienie ze szok...
 
Ostatnia edycja:
Aha nie to u nas jakos za niedługo robi sie co wizyte ,lezy sie 30 minut podpietym-nie wiem tylko czy to bedzie juz na tej wizycie czy na nastepnej :-/ nie pamietam jak to bylo z Oliverkiem ,a chcialam rozplanowac sobie czas po wizycie -no ale trudno pojde to sie dowiem :-)
 
reklama
Ewelinka to u nas jest KTG,z tego co pamiętam to ja chodziłam na to badanie do szpitala chyba raz w tygodniu po 37tc.

A ja sie wczoraj tak wkurzyłam że dramat..zadzownili do mnie wieczorem z Lux Medu,że mój lekarz zgłosił nieobecność w przyszłym tyg. a mi się L4 kończy w niedzielę( a wizytę miałam umówioną na 2 kwietnia). To na szybko umowiłam się do jakiejś babki na jutro (nie znam jej kompletnie) mam tylko nadzieję,że mi wypisze kontynuację L4. A najgorsze jest to że w systemie do mojego gina jest termin na wizytę najwcześniej na 18 kwietnia:/ a ja ostatnio byłam na wizycie 28 lutego.. tyle dobrze że byłam na usg połówkowym i wszystko ok. Jeśli ta babeczka jutro będzie spoko to może sama zaproponuje że mnie zbada.

A dziś do dentysty..brrr nigdy tak często nie chodziłam jak teraz od jakiegoś pół roku...
Synuś kończy śniadanko i jedziemy do przedszkola.
 
Do góry