reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
U Nas dzis juz nie ma pieknej pogody...rano brzuch mnie pobolewal wiec polezalam troszke, teraz mysle o spacerku, bo teraz przez pare dni bede musiala lezec. Ale jestem tak slaba ze az sie boje wstac, a dwa jest godz. 14:00 a oczy same mi sie zamykaja...
Dziewczyny zdarza Wam sie podsypiac w ciagu dnia? Bo ja jestem sama z malutka i pomimo ochoty nie mam jak

Amelia moja corka uwielbia hulajnoge odkad skonczyla 1,5 roku sie z nia nie rozstaje:) nawet wczoraj bylysmy pojezdzic:)

Domi co do mylenia lekarstw moj maz coreczce kiedys zamiast dac czopek Viburkol na zabkowanie zaaplikowal jej czopek glicerynowy:)

Lilith powodzenia w szukaniu wysnionego domku:)

Atkaaa u mnie dzis tez szaro i ponuro...bole brzucha tez zaliczylam:/

Martuskaaa skonczy sie za 6 miesiecy niestety, ja bym odjela u mnie tylko kurcze posladkow i wstawila sennosc

Cwikla odpoczywaj jak najwiecej:*

Dziewczyny bardzo sie juz zaczynam stresowac jutrzejszym dniem:( zwlaszcza ze dzwonili do mnie z tej przychodni wszystko potwierdzic a jak widze od nich numer to dostaje paplpitacji serca...
 
Ja chocbym chciala w ciagu dnia sobie przysnac to zbytnio nie mam mozliwosci a jak wroce z pracy to nie oplaca mi sie spac bo pozniej w nocy bede miala problem z zasnieciem.

Wiecie mnie to nic nie zdziwi juz, ostatnio jak dostalam inhalator to lekarz 3 razy sie mnie pytal czy wiem jak mam uzywac i zebym mu pokazala czy dobrze uzywam hehe i ktoregos dnia nie wytrzymalam i pytam sie dlaczego za kazdym razem sie mnie pytaja czy wiem jak uzywac... a on do mnie ze kiedys babka uzywala tego jak dezodorantu.... no myslalam ze nie wytrzymam ze smiechu :-D
 
tak sie zastanawiam dziewczyny czy mozna np witaminy łykać 1 tabletke co 2 dzień,żeby nie przedobrzyć:-p czy raczej nie zaleca sie tak robic?
 
Takie na szybko ale z pozdrowieniami dla Was :-*
 

Załączniki

  • 1392125158323.jpg
    1392125158323.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 55
Ewaelinka, bardzo ladny brzuszek.

Swoja droga ja nie wiem mamy w drugim biurze dziewczyne w ciazy i bez przesady za kazdym razem jak tam ide ona non stop cos je... i to nie sa jakies male porcje ale przeogromne bulki itp. Normalnie podziwiam ja, ona mowi ze jej dziecko sie domaga roznych roznosci i jest glodna 24h na dobe... moje dzidziolki jakos sie tak nie domagaja im wystarczy jedzenie 2-3 glowne posilki w zaleznosci od dnia no i oprocz tego jakis jogurt/serek/owoc. Normalnie podziwiam takie dziewczyny ona jest 16 tygodniu i przytyla prawie 10kg... a pozniej sie dziwi ze lekarz ja wczesniej na krzywa cukrzycowa wysyla i czemu ja w ogole wysyla... jak jej powiedzialam ze przez zbyt wysokie bmi to sie az zagotowala hehe, no ale taka prawda ja przez wysokie bmi tez musze zrobic krzywa ale to dopiero 6 maja ;-)
 
tak sie zastanawiam dziewczyny czy mozna np witaminy łykać 1 tabletke co 2 dzień,żeby nie przedobrzyć:-p czy raczej nie zaleca sie tak robic?

Pozwól, że zacytuję mojego gina " No jak już Pani będzie bardzo chciała to proszę brać ten kompleks witamin, ale nie więcej niż jedną dziennie. A nejlepiej jednąco dwa dni".
 
ewelinka jaki piekny brzuszek :-)


Domi , ja bylam 3 razy w ciazy (poronienia) istarsznie jesc mi sie chcialo,co chwile musialam mielic a najgorsze, ze ciagnelo mnie do slodkiego , budzilam sie w nocy ,zeby cos przekasic i potem juz z rana wstawalam bo bylam glodna ,Teraz dzieki bogu jem normalnie nawet mniej niz przed ciaza , sniadanie i obiad potem na wieczor owoc i tyle mi wystarcza. Mam ochode na warzywa i owoce,wczoraj z mezem sobie film obejrzelismy i kupil cipsy to marudzilam,ze wole owoce,mam nadzieje,ze tak dotrwam do konca najlepiej konca zycia przy takim odzywianiu :-D
 
Amelia morfologie i mocz badam za kazdym razem przed wizyta na to mam skierowanie i na glukoze jeszcze mialam. a tak to sama robie prywatnie inne toxo mi wyszla ujemna na szczescie. slucha jak serduszko bije i 5 min bada przez usg i mowi ze wporzadku jak na ten tydz . jak poszlam prywatnie do innego co ma swietne opinie powiedzial to samo co ten o witaminach o kwasie tylko dodatkowo nt mialam. wiec chodze prywatnie co jakis czas i do tego na nfz.

Sierpiowa chodzilo mi o to ze lekarz nie kazal mi brac witamin i wyczytalam ze inni lekarze dziewczyn tutaj radza brac tylko nie przesadzac i w tej kwestii zdecydowalam kupic witaminki i biore wiec wydaje mi sie ze to nie jest jak napisalas sluchanie zamiast lekarza to dziewczyn z forum tak jak napisala Kahaka witaminy sa dla kobiet w ciazy wiec nie powinny zaszkodzic w pierwszej ciazy nie bralam witamin i szybko poronilam a teraz jest dobrze tylko problemy z tetnem mam.
 
reklama
Ja na poczatku ciazy chyba do 10 tygodnia bralam tylko kwas foliowy, omega 3 i magnez dopiero pozniej dolozyli mi ta witamine D, dla mnie omega 3 i magnez to witaminu ktore musze brac non stop przez caly rok od kilku lat wiec w sumie jesli chodzi o ciaze to doszly mi tylko 2 witaminy.

Katrina ja w 1 ciazy ktroa zakonczyla sie w 6 tygodniu wcale nie moglam jesc, wymiotowalam okropnie,mdlalam i goraczkowalam ponad 39 stopni.
 
Do góry