reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Natkusia, nie planuje L4 no chyba ze moj stan zdrowia bedzie zagrazal dzieciom. Tutaj na L4 to troszke ponad 80f na tydzien gdzie moje zarobki sa ponad 300f na tydzien, wiadomo jesli bede musiala to pojde bo dzieci sa najwazniejsze ale poki co jest ok i mam nadzieje ze tak zostanie. 29 maja mam zamiar zakonczyc prace i wykorzystac urlop ktory mam na caly czerwiec a od lipca wziasc 9 miesiecy macierzynskiego i w kwietniu wrocic do pracy moze na 25-30h w tygodniu.
 
reklama
Kahaka czekam na wieści, kciuki od rana mocno zaciśnięte :tak:

U nas dziś brak pomysłu na obiad, więc może powiecie co u Was? Może na coś ochota przyjdzie :-D
Mam dziś mega doła znowu i rycze od rana.

Co do zwierzaka, koty zero reakcji, za to uwielbiają robale.
Nie wiem czy wiecie ale one są strasznie przyjemne w dotyku, takie mięciutkie i delikatne. Aż strach, że można im krzywdę zrobić.
Córce mieści się idealnie na ręce, to nic tylko by głaskała.
I powiem Wam, że to nie takie łatwe, kupić zwierzaka, wsadzić do vivarium i już. Ile się naczytać i nauczyć trzeba to szok. Z kotami, psami i innymi zwierzakami było dduuuużo łatwiej :-D


Co do Palmersa, polecam też krem czy tam balsam na ujędrnienie piersi. Bardzo dobry, skóra od razu robi się elastyczniejsza i jakby mniejsza, świetny efekt a trochę tego już testowałam na swoje naleśniki :-(
 
Dziewczyny, dziękuję za odpowiedź, faktycznie niepotrzebnie się stresowałam. Wyniki mam superJ
Widzę, że chwalicie serię Palmers, ja wczoraj zakupiłam co nieco w Rossmanie ( z serii Bielenda i Babydream).
Beetka to się obstawiłaś lekarzamiJ Też do tej pory pałaszowałam truskawy, zapasy jednak na wyczerpaniu…wczoraj zażyczyłam sobie nektarynki ( mąż wziął 10 szt., a przy kasie okazało się, że są po 2,90 za sztukę).
Kahaka trzymam kciuki. Moja wizyta dopiero wieczorem…
Ewcol masz wenę z tymi pierogamiJ
Natkusia trzymaj się. Też ostatnio miałam gorsze dni, choć wcale się ich już nie spodziewałam. Na szczęście już coraz lepiejJ
Lilith nie smutaj się! Na obiad brak weny, bo myślami jestem już na badaniachJ Myślę, że jakieś mielone na szybko, ziemniaczki, buraczki…i po sprawieJ
 
Lilith - otrzyj łzy, nie daj sie hormonom! Kobiety w ciazy słyną z rozchwiania emocjonalnego, najważniejsze to się nie dać temu pochłonąć na dłużej.
Nic dziwnego, ze taki przebieg badania Cie rozczarowal, tyle sie na To czeka. Jeśli czujesz, ze potrzebujesz tego to idź wcześniej na kolejne usg, spokój przede wszystkim. Ale pamiętaj, badanie poszło bardzo dobrze, gdyby coś było nie tak, na pewno lekarka poświęciłaby wiecej uwagi temu i Wam zamiast w spokoju uczyć koleżankę.



Ja czekam na wypis, znowu podgladli maluchy, ale tak na chwile. No już w blokach startowych jestem, uciekne stad zaraz, do domu chce!!!
 
Hej dziewczyny!
Jak to fajnie sie czyta, jak wizyty u lekarza sa ok:) Bardzo sie za was ciesze! Ja musze jeszcze troche uzbroic sie w cierpliwosc, bo badania mam dopiero w poniedzialek, ah nie moge sie doczekac:)

W pracy coraz trudniej mi usiedziec, a to tylko dlatego, ze caly czas mysle o maluchu w brzuchu i nie chce mi sie nic robic :-)

Jesli chodzi o smarowanie brzuszka to mam krem na roztepy z serii "Mom to be", bo dostalam go w Bounty Packu i tak sobie go sprawdzam, poki co wiem tylko, ze ladnie pachnie ale czy dziala? Jestem zielona jesli chodzi o kosmetyki, bo nigdy nie przywiazywalam do nich wagi.

Jesli chodzi o obiad to mnie dzis wzielo na mlode ziemniaczki z koperkiem, jajo sadzone i maslana:) Ah nie moge sie juz doczekac!
 
MADISON super, że wychodzisz :-)

LILITH łączę się w bólu.. nie wstawałabym z łóżka.. do dupy :confused2: i niech mi nikt nie mówi, że II trymestr jest lepszy..


ja mam krem z MAMA Prefect ale jakoś nie smaruje się.. pewnie za jakiś czas będę płakać, że rozstępy mi wychodzą tam gdzie jeszcze ich nie ma i będę jak jeden wielki rozstęp :shocked2::eek:
 
Właśnie wróciłam ze spaceru z moim młodszym Ślicznie u mnie sypie śnieg, wiatru mało. Zawsze kochałam długie spacery a teraz mam dni, że w ogóle nie wychodzę z domu, mąż wraca z pracy i zabiera małego na chwilę na spacer. Masakra jakaś ale dzisiaj się przemogłam , bo nabrałam ochoty na ruskie pierogi a że nie było zbytnio z czego zrobić , to trzeba się było wybrać do sklepu. Przy okazji zakupiłam młodszemu witaminy i Ok.

Madison super , że wychodzisz. Wiesz ja mam porównanie z różnych okresów czasu ( kiedy byłam w ciąży) i stwierdzam , że jednak lepiej jest rodzić jak się ma trochę mniej lat. Wszystko jakoś inaczej przebiega, mniej nerwowo, organizm tak nie wariuje (to na moim przykładzie), człowiek ma więcej siły.

LILITH nie smuć się jutro będzie lepiej:-)
 
reklama
Kami mam nadzieję :)


Kahaka, ja mam to:
- Pielęgnacyjny balsam przeciwko rozstępom
- Ujędrniający krem do biustu
- Krem masło kakaowe - to już zupełnie nie ciążowe ale sprawdza się na ciało świetnie. Że jestem alergikiem to nawet po E45 mnie sypie a po tym nic, plus skóra piękna, napięta, gładka i kolory ma żywsze.

Dopiero na stronce zauważyłam, że jeszcze jest jakiś krem do brzuszka dla kobiet w ciąży, nie testowałam pewnie się skuszę jak wybiorę się do kosmetycznego :)
 
Do góry