reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Co do rozstępów ja wiedziałam że i tak będę miała w ciąży bo w okresie dorastania mi wychodziły i na udach i na piersiach, już wtedy chodziłam po dermatologach i gu.... za przeproszeniem to dało. Ale mimo wszystko zawzięłam się i smarowałam się 3-4 razy dziennie, i oliwką i różnymi kremami, balsamami i co??? super nie miałam rozstępów do 8 miesiąca ale co z tego jak w 9 pocięło mnie jak..... hyyyy te rozstępy to moja zmora... :wściekła/y:
 
reklama
Kahaka - ja używałam tego balsamu palmers.sklep.pl/PALMERS-Pielegnacyjny-balsam-przeciw-rozstepom-250ml

U mnie rozstępy pojawiły się pod sam koniec ciąży , dosłownie w ostatnim dniu , a tak się cieszyłam , że moje smarowanie nie poszło na marne , no ale nie jest ich tak dużo , teraz używam na razie oliwki ale muszę zakupić jakieś balsamy

Natkusia , Lilith u mnie te słabe dni trwają od paru dobrych tygodni , marze o dniu gdzie będę się wreszcie dobrze czuć , nie będzie mnie mdliło i zjem coś czego nie zwrócę, normalnie w depresje można wpaść , trzymajcie się :)

Madison - nie ma jak własne łóżko , super że wychodzisz :)

Ja fajki też rzuciłam od razu jak zobaczyłam II kreseczki , mam nadzieję że już nie wrócę do tego nałogu .
 
hejka
Madison - fajnie ,że już w domku ;) dużo zdrówka
Objadłam się brokuła na obiad i jeszcze jestem pełna , coś za mną warzywka chodzą ostatnio.
Mąż zasnął sobie i drzemie ,a ja chyba sobie kawkę rozpuszczalną zrobię bo coś mnie głowa ćmi , co jakiś czas mnie głowa pobolewa miewacie tak?Bo sama nie wiem czy to może ciśnienie czy takie uroki naszego stanu ,a ciśnieniomierza nie mam , mierzę w przychodni sobie i najwyższe to 132/67 , a jakie jest wzorowe w ciąży?Wcześniej u gina miałam 120 to górne , podobno 140 to już nie dobrze...
 
kobietka górna granica ciśnienia w ciąży to 140/90! przy czym moja ginka mówi, że gorzej jak to drugie będzie powyżej 90 niż pierwsze powyżej 140 ;-) ja mam właśnie tak 130/80 i to przy braniu leków 3x dziennie po 1 tabletce :-(a głowa mnie często boli! dziś to w ogóle jakieś apogeum:-(
 
Gawit, oby ten bol glowy przeszedl Ci szybciutko. Ja poki co cisnienie mam ok i mam nadzieje ze tak zostanie. Mnie na poczatku ciazy strasznie glowa bolala ale pozniej jakos przeszlo.
 
Madison super, ze już wracasz do domu :-)

Dziewczyny... A ja pierwszy raz wysyłam Maje na samodzielne ferie zimowe.... Boję się :-) a ona w 7 niebie jest. Zawozimy ja 2 lutego a odbieramy 8... Ferie zimowe w siodle :-) bo ona jeździ troszkę... No i niedaleko bo 90 km. przeżywam to bardzo...

Co do naszych ciążowych dołków i rozterek... To i mnie nie omijają... ale trzymam za nas wszystkie kciuki aby wszystko się ułożyło.

Kremu innego niż zwykły balsam do ciała na razie nie mam :-)
 
reklama
Do góry