reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam się wtorkowo
Edyś ja też mam plamy na twarzy, jak znajdziesz jakiś specyfik to daj znać.Ziajkę stosuję ale mi nie pomaga za bardzo.
Madison ja też chodzę do dwóch lekarzy i nie mogę zrezygnować z żadnego... Jeden na NFZ blisko domu a drugi prywatnie ze szpitala gdzie jakby co będę rodzić. Niezręcznie przy pisaniu zwolnień bo jeden i drugi chce pisać, a głupio się przyznać że chodzę do dwóch lekarzy, więc jeden myśli że dalej pracuję. A i spóźnione życzenia dla synka!!!
Natkusia Ty wczoraj arbuza a ja truskawki :-) teściowa przywiozła mi, całkiem smaczne.
Któraś z Was pisała że też chciałaby rodzić na Karowej, ale nie pamiętam już która. Poczytałam trochę opinii w necie, popytałam znajomych i nigdzie żadnej dobrej opinii na temat porodówki nie znalazłam :-(. Zdecydowałam że jeżeli wszystko będzie dobrze to wybiorę inny szpital a w razie jakichkolwiek problemów Karowa. Dobro corci najważniejsze.

Ja też palaczka niestety kilkuletnia. Przed pierwszą ciążą rzuciłam palenie za pomocą tych bioprądów, serio mi to pomogło i teraz mój M. też od listopada po tym przestał. Pomiędzy ciążami zdarzało mi się popalać ale tylko okazyjnie przy alkoholu, teraz wiadomo zero.
Ten polecany kremik Palmers sprzedają w naszych aptekach np. tu: Palmers Cocoa, balsam, przeciw rozstępom, 250 ml - Portal Dbam o Zdrowie i cena podobna do tej na allegro. Zaraz sobie zamówię skoro polecacie, bo do tej pory oliwki używałam. W pierwszej ciąży rozstępów nie miałam.
Kciuki za wizyty zaciśnięte!!!
 
reklama
Madison, niestety poki co nie moge sobie pozwolic na wolne, choc bardzo bym chciala :-(. Poki co daje rade, wiadomo jak czuje sie tragicznie to odpuszczam dzien pracy ale zdaza sie to sporadycznie. Poki co nie wymiotuje juz 5 dni! a to ogromny sukces, tak po za tym chyba juz wszystkie objawy ciazy minely i wkoncu moge sie cieszyc bo nic mnie nie boli itp ;-)
 
kahaka - kciuki zacisnięte - chyba zaraz wchodzisz :) bo to 10.

beetka - jestem narazie uziemiona w domu i nie wychodzę, wiec zastosowałąm krem nivea, bo to tłusty krem, i powiem szczerze że, zbledły te plamy, i tak nie sa już widoczne. Jak wyjdę z domu, to ruszę do jakiego rossmanna i cos tam poszperam:)

Odnośnie palenia - przed ciążą z Wiki paliłam ok paczki dziennie, w dniu zrobienia testu - automatycznie odrzuciłam papierosy, nigdy w życiu świadomie nie zapaliła bym papierosa będąc w ciąży. Później popalałam sobie troszkę, teraz tez po zrobieniu testu - koniec popalania. U mnie to automat - i cieszę się z tego. Nie wyobrażam sobie truć maleństwo
 
Witajcie Dziewczyny:-)

LILITH śliczności ten Twój nowy nabytek, sama bym takiego zakupiła gdybym nie miała już chomika i kota:-)

kahaka kciuki zaciśnięte za pomyślną wizytę

Madison faktycznie ciężko przechodzisz ciążę, mam nadzieję, że później będzie już tylko lepiej:-)

Czy któraś z Was wie co u cwikły?????

Krótka wzmianka na temat wczorajszego obiadu. Nie udało mi się go utrzymać, głównie za sprawą H2O z kiszonych ogórków na którą mnie naszło. Dziecku nie przypadła ona jednak do gustu. Smażone nadal odpada, a ja mam ochotę na placki ziemniaczane:szok:. Chwilę mialam spokój z wymiotami, nawet powiedziałabym kilka dni ale nie trzeba się było objadać hehehhe. To chyba jednak dziewczyna będzie , poprzednie ciąże nie dawały mi sie tak bardzo we znaki
 
Witam wtorkowo. Nadal jestem podekscytowana po wczorajszej bardzo udanej wizycie.
Kahaka - mocno zaciskam kciuki, na pewno będziesz równie szczęsliwa jak ja.

Lilith
- zazdroszczę zwierzaczka, moje marzenie.
Gratuluję wszystkim mamusią, które rzuciły palenie. Ja nigdy nie paliłam, więc nie wiem co to za nałóg, ale z obserwacji otoczenia domyślam się że rzucenie wcale nie jest łatwe. Jeszcze raz gratuluję.
Dziękuję też wszystkim, które trzymały kciuki za wizyty, wiecie jak to dodaje skrzydeł.

Domi88 - podziwiam Twój spokój, co do wizyty i tych całych 7 minut poświęconych dzieciaczkom, ja bym nie wytrzymała i na pewno zrobiłabym mega awanturę. Dobrze, że w piątek masz prywatną wizytę.

Na obiad pierogi ruskie i z kapustą i grzybami, to w sumie prośba starszaków, więc biorę się do roboty.
 
Ewcol, ja po prostu zrobilam to tylko i wylacznie dla babelkow, staram sie nie denerwowac nie potrzebnie bo maluchom to szkodzi a niestety glupoty ludzkiej i niektorych nieprzyjemnych pan nie przeskoczymy. Wiec wdech i wydech ... liczenie do 10 i tyle, nic innego mi nie pozostaje jak ttylko isc prywatnie.
 
Kahaka- ja sobie zestaw Palmers kupiłam na allegro. Masło do brzuszka i balsam przeciw rozstępom. W pierwszej ciąży używałam i byłam bardzo zadowolona.
Ja już w pracy. Dziś od 10 do 21. Z objawów został mi tylko ból piersi. Poza tym jest naprawdę dobrze :)
Wizyta 9 dni....
 
Hejka :-)

U mnie kolejny słaby dzień.. czy to się kiedyś skończy? :shocked2:
Co do palenia to mój mąż przed pierwszą ciążą dał mi ultimatum.. albo ciąża albo papierosy.. a że bardzo pragnęłam dziecka, wybór był prosty :-) rzuciłam a po miesiącu dowiedziałam się, że jestem w ciąży :tak: do dzisiaj mąż jest ze mnie dumny, że rzuciłam z dnia na dzień

EWCOL podeślij pierogi :-) ja kompletnie nie mam pomysłu na obiad..

DOMI dzielna babka jesteś :tak: a kiedy planujesz iść na L4?

KAMI ja jakiś czas temu najadłam się plackami ziemniaczanymi i do dzisiaj jak o nich pomyślę to mi niedobrze :confused2: mam nadzieję, że przejdą te ekscesy kuchenne

BEETKA ja mam pomrożone truskawki to czasami robię sobie sos albo koktajl :cool2: ostatnio mam fazę na sok pomarańczowy.. codziennie mężulek mi wyciska z pomarańczy :-)

GORGUSIA obyś czuła się tak jak najdłużej :tak:

KAHAKA mocno trzymałam &&&&& a teraz czekam na wieści :-)
 
reklama
Super, ze choć części z nas objawy sie zmniejszaja. Z reszta lacze sie w bolu. Zaraz drugi trymestr, może nam wszystkim odpuści.

Kami-30, no, ja mam dosyć i póki co bardzo mało radości z ciazy, 'sponiewieralo' mnie bardzo, ale zaczynam widzieć światełko w tunelu.

Wypisza mnie dziś stad, ufff. Ale musiałam sie naprosic. Najwyżej wrócę, tfu, tfu, tfu, tfu, tfu, tfu, tfu, tfu, tfu.
 
Do góry