reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Madison - tak, 3 kg... zaczynałam z wagą 68, a konczylam z wagą 71. do 5.miesiaca zmuszalam się do jedzenia i notorycznie chudlam..
a najlepsze jest to, że po porodzie ważylam... 57... wszystkie ciuchy na mnie wisiały... a tak się stresowałam, że utyje z 20 kg i będę wielorybem
teraz juz wiem, że tak łatwo nie bedzie, bo juz spodnie przyciasne się stają i bede musiala się zaopatrzyc w ciązowe, a wtedy z Wiktorią w ciązy do konca chodzilam w normalnych spodniach
 
reklama
No moja teściowa to specyficzny człowiek , ona ,że tak powiem się bardziej toczy niż chodzi i może chce żeby inne kobiety też tak wyglądały.

Ja już mam ciążowe spodnie , one są regulowane można zrobić ciaśniejsze i luźniejsze , noszę je sobie już teraz bo ciążówki mają taki materiał na brzuszek i jest mi cieplej w brzusia ,ale mają jeszcze luz nie spadają mi z tyłka ,ale trochę jeszcze mi na tyłku odstają bo to rozmiar L ,a po domu noszę rozmiar M i jest ok.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Martuska - Wow, pierwszy raz słyszę o takim przypadku :-) To tylko potwierdza, ze wszystko jest możliwe i nie ma co sie przejmować tym co piszą w necie czy nawet książkach.

Przy okazji, dla wszystkich, które szukają w necie 'niewłaściwych' informacji i sie pózniej stresuja:

- Panie doktorze, czy komputer jest ciazy szkodliwy?
- Tylko jeśli jest podłączony do internetu

:-)
 
Witajcie,
ja mam mustele na rozstępy po poprzedniej ciąży i nią się smaruję. Nie wiem, czy jest dobra, mam nadzieję. Jestem drobna i już jest brzuszek, ale spodnie noszę zwykłe, tylko gumkę doczepiłam. Póki co jest ok:-)
 
Stosuję Palmersa z witaminą e [ to o czym Domi pisała ] od kilku dni, ponoć jedno z najlepszych a tanie. Póki co skóra podejrzanie ładna się robi :-D



Zapomniałam się pochwalić.
Malec ma 3 miesiące, niby mój ale córa się dolepiła i ciągle by na ręce brała. Koty zero reakcji, bardziej przejęte są robakami :D

Zobacz załącznik 606561
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze nic nie stosowalam na rozstepy ale musze zaczac. Slyszalam ze z tych tanich ten rossmanoski specyfik jest dobry. W pierszej ciazy stosowalam Ziaje dla mam i nie mialam zadnych rozstepow az w ostatnim tyg. po terminie nagle na polowie brzucha sie pojawily! normalnie wnerw!
A no i wtedy tez pierwszym moim sygnalem ze cos jest na rzeczy byla nie moznosc wypalenia papierosa do konca, odrzucalo mnie! A teraz to niw palilam w sumie przed ciaza, nieraz sporadycznie w pubie.
 
Martuska aż nie mogę uwierzyć w te 3 kg no ale niektóre kobietki mają takie szczęście ;) w poprzedniej ciąży do 6 miesiąca nosiłam swoje jeansy a w ostatnich z kolei dobilam do 82 kg z wagi wyjściowej 52. Wyglądałam i czułam się jak wieloryb. A w ostatnich dwóch tygodniach w ogóle nie wychodziłam z domu bo butów nie mogłam założyć (koniec marca wiec klapki odpadają). Buzia kwadratowa, aż brzydka ;/ po porodzie czułam się lekka jak motylek ale się zdziwiłam gdy nie weszlam w jeansy. Pół roku walki na siłowni, zumbie i basenie a tu bach, znowu dwie kreski :)) śmiejemy się z mężem że od razu mogliśmy robić bo kupe kasy wydałam na odchudzanie i byłby wózek za to ;) no ależ któż by się spodziewał
Mąż mnie wnerwil i postanowiłam dziś spać w salonie. Czy oni muszą być tacy wkurzajacy jak my jesteśmy w ciąży?
 
reklama
Kahaka - trzymaj sie, a my trzymamy kciuki i czekamy na super wieści i Twoja radość :-)

Uffff, postawili mnie na nogi! Od dawna tez tak dobrze nie spalam, mimo hałasow, pomiarów temperatury, śniadania itd.

Domi88 - dzielna babka z Ciebie, bliźniaki pod sercem, ciężkie objawy ciazy, a Ty cały czas aktywna i pracująca.

Milego dnia dziewczyny!
 
Do góry