reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej dziewczyny! Ponadrabialam was sobie i tak sobie pomyslalam, ze ja to tak mega spokojnie podchodze do mojej ciazy w porownianiu do was. Jakos nie stresuje sie tym waznym skanem, ktory mam za tydzien. Bardziej czuje wielka radosc, zeby malucha zobaczyc jak urosl od kad ostatni raz go widzialam prawie 6 tygodni temu!!:) Caly czas wierze, ze wszystko bedzie dobrze no bo musi byc. Caly czas mam dni, ze mi nie dobrze ale w sumie w porowniami do niektorych z was to jest mi mega dobrze. Mam nadzieje, ze jeszcze troche i wszystkie bez stresu bedziemy cieszyc sie ciaza.

Ja osobiscie tez uwazam, ze placenie za to zeby sie toba zajeli jest nie do pomyslenia. Nie zamierzam wydac zlotowki dodatkowo, ale z charakteru mojego wiem, ze nie dam soba pomiatac. Jedyna rzecz, ktora chce zrobic prywatnie to skan 3D w pózniejszej ciazy, bo tu w Anglii bede miala ostatni skan 24 tygodnia ciazy i jakos mi sie to nie usmiecha.

Lilith, fajnie, ze wszystko z Wami ok! Czesto o Tobie myslalam.

Sorki za tak wielkiego posta ale dawno do was nie pisalam, bo troche mialam pracy i jakos tak tyle chcialabym wam powiedziec:)

Dzis mam refleksologie, ktorej nie moge sie doczekac. Przyda mi sie troche relaksu, tym bardziej, ze udalo mi sie zalapac na nieodplatne zabiegi w ramach szkolenia:) To bedzie piekny dzien!!

Pozdrowienia dla was!! I trzymam kciuki za wszystkie badania i dziewczyny, ktore nieszczesliwie trafily do szpitala! Trzymajcie sie, bedzie dobrze:)
 
O kurcze wlasnie widzialam ze wateczek dla Pazdziernikowych ciezarowek sie otworzyl !! ale ten czas leci to juz terminy na pazdziernik :-).

Martuskaa gratulacje :)
 
witam:)
ja tam z grubsza nadrobiłam co pisałyście
martuska gratulacje:)

A ja od wczorajszej nocy walczyłam z bólem zęba..najpierw ząb potem to już cała lewa cześć twarzy mnie bolała. Miałam się w tym tygodniu umawiać do dentysty,ale mam cały czas katar, a jak tu oddychać na fotelu dentystycznym z zatkanym nosem:) No ale dziś jak ręką odjął.. chyba jakieś cisnienie było,że mnie tak cała lewa część twarzy rwała,bo dziś tylko sporadycznie coś poczuje.
Kupiłam sobie detektor-trochę badziewny i używany ale parę razy już serduszko słyszeliśmy:) Nawet Filipek nieraz mi go przynosi żeby mu właczyła bo chce posłuchać. W piątek pochwalił się w przedszkolu,że będzie miał braciszka:) Panie mi gratulowały,a ja mówie że płci nie znamy. Podobno Filip się pochwalił,że to będzie brat Jasiu i że będzie się nim opiekował:)
 
ojaka - współczuję bóu zęba
moja córcia dopiero po feriach będzie mogla się w szkole pochwalić, że bedzie starszą siostrą, na razie milczy i czeka na koniec ferii:-D
 
Hej dziewczyny :-)
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie:tak: Niestety nie mogłam przez dłuuuugi czas pisać (w moim życiu przechodziłam ciężkie chwile:-() ale mniej więcej starałam się czytać Was.
Tak w skrócie u mnie w miarę ok.
Trochę chorowałam - :baffled:grypa się przyplątała ale na szczęście już praktycznie wyleczona, został tylko katar.
23.01 byłam na usg z dzidzią wszystko w najlepszym porządku.:tak:
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko w te zimne dni i obiecuję pisać już codziennie:tak:
 
reklama
Madison wycałuj synka! A Ty leżysz w szpitalu? Dlaczego? Bo przegapiłam gdzieś tę informację.
monia witaj ponownie :)

My w końcu po 2 tyg przerwy byłyśmy z małą na dworze. Ale tak chodziła po tym śniegu, jakby po szkle szła :) i naookoło bloku szłyśmy 20 minut :)
Ja mam jutro USG o 10...
 
Do góry