reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Witam się w kiepskim nastroju, samopoczucie jeszcze gorsze.
Spać mi się chcę potwornie, do tego szarpie od rana, myślę, że to z nerwów. W nocy śniło mi się, że jak poszłam na usg to babka mi na stojąco w poczekalni zrobiła i nic nie powiedziała a dzidzia to tylko do ramion była, jak na jakiejś kreskówce namalowana :szok:
Trzymam kciuki za te na wizytach, choć miałyście na 11, więc już chyba po?
Zbieram się po jaszczura zaraz a potem na te badania, boje się coraz bardziej.. już myślę, tylko o tym by wziąć hydro :-(

Co do plam, mi zawsze takie w zimie wychodziły i to na całym ciele, później np nogi tak bolą i pieką, mam mega bąble które robią się białe, coś okropnego. Tu nie ma takiej zimy jak w pl, tzn. nie było.. ponoć teraz ma przyjść do nas to co u Was.. nic tylko do auta wskoczyć i nigdzie nie wychodzić :-D
 
reklama
Lilith, spokojnie napewno wszystko bedzie dobrze !! Mnie i mojej babci dzien przed moim usg snilo ze tylko 1 dzidzius jest. Nie ma co sugerowac sie snami. Uwierz ze bedzie dobrze !! Kciuki %%%
 
Domi - gratuluję dni bez wymiotów. Ulga niesamowita, co????

dziś w nocy moja bratowa trafila do szpitala na porodowkę, odeszly jej wody, jest miesiąc przed terminem. Trzymajcie kciuki za nią i dizdziusia, żeby wszystko było ok!!!

powodzenia na wizytach
 
Sierpniowa- wydaje mi się , że kobieta w ciąży nie powinna dłużej pracować na komputerze jak 4 h , tak mówi prawo , nie wszyscy pracodawcy o tym wiedzą a nawet jak wiedzą to nie zawsze się do tego stosują .

Dokładnie. Jednak moja praca wymaga pracy na komputerze te 8 h. Co prawda nie non stop, ale jednak troszkę człowiek ma dosyć.

Edys i pozostałe, które mają problem ze skóra twarzy. Mi bardzo pomaga/ nawilża skórę krem ziaja na dzień i na noc dla skóry bardzo suchej i podrażnionej. Taki biały z czarnymi napisami. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej i lepkiej skóry. Teraz to i na całe ręce go stosuje, bo czułam, że mnie aż swędzą z tego zimna.
 
Martuska kciuki zaciśnięte! Napisz później co i jak z mamusią i dzieciątkiem.

Domi, wiem kochana, w dodatku w ciąży są takie sny i chyba nic na to nie poradzimy. Ja już jestem taki nerwus i panikara. Wiesz dziś boje się strasznie ale już nie mogę się doczekać jak będę się umawiać na 4d by płeć sprawdzić czy jak pójdziemy wózek zamówić bo to już po pozytywnym usg, tylko wolnego dnia szukam, zapewne w środę. Więc plany piękne są a tu taka dziś panika :-D


Zbieram się kochane, jadę po jaszczura etc. Do zobaczenia wieczorkiem! :*:*
 
Martuska pewnie wszystko z bratowa i dzidzia bedzie ok, moja mama i mnie i brata urodzila w 36tc i wszystko bylo cacy :-). A co do wymiotow to ogromna ulga praktycznie po 8 tygodniach meczarni dzien w dzien :-).

Lilith, ja wozek bede w kwietniu zamawiac a jesli chodzi o sny to mi sie ostatnio snilo ze mialam czworaczki, oj co tu jeszcze to tej glupkowatej lepetynki wpadnie to nie wiem
 
Martuska, trzymam kciuki. Maluch prawie donoszony, musi byc dobrze!

Dziewczyny mające dzis usg - powodzenia. Każda z nas opłaci to nerwami, nie ma siły. Za to wieczorem będziecie świętować super wyniki!

Anielka - ja dlategotrzymam sie dwoch lekarek ciagle. Jedna to 'moja' gin, prowadziła 1. ciaza, druga ma lata doświadczen w klinice wspomagania rozrodu i prowadzenia pózniej ciaz mnogich. Ważne żebyś miała 100% zaufania do kompetencji lekarza.

Moj Synek dzis kończy poltora roku! :-) Chciałabym wyjśc stad wieczorem i moc go wyprzytulac i wysciskac.
 
Mi też robią się różne wypryski :confused2: z Michulem miałam to samo.. pociesza mnie fakt, że po ciąży przejdzie ;-)

LILITH będzie dobrze :tak: :*

DOMI super, że przeszło i oby nie wróciło ;-) mi mdłości co jakiś czas powracają :eek:

MARTUSKA &&&&&&&& za bratową! Musi być dobrze tylko szkoda, że przed terminem..

MADISON 100 lat dla Synusia :*


aaa zapomniałam Wam napisać.. w sobotę udało mi się dorwać w Biedronce ARBUZA :-D a jaki pyszny ;-) ale cena mega.. za 2kg dałam ponad 20zł :szok: ale warto :-D
 
dziękuje dziewczyny!!! zostałam ciocią:-)
bratowa urodziła 5 tygodni przed terminem córeczka maleńka - 45 cm i 2300kg. Więcej nie znam szczegółów, ale brat nie piszę, żeby coś się działo, więc chyba oki :)))
 
reklama
martuskaa to najlepszego dla cioci ;) !!!! ah te cudowne wieści z porodówki <3

natkusia zaszalałaś z arbuzem hehe

ja mam problemy z cerą..... ale zastanawiam sie czy to nie wynika z dużej ilości czekolady jaką pochałaniam....
z ogórkami mi przeszło hehe
 
Do góry