reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
To i ja witam się poniedziałkowoJ Troszkę późno, ale z rana w końcu wybrałam się do laboratorium wykonać zlecone badania! Poźniej zakupy, odwiedziny u siostrzeńca i tak zleciałoJ


Domi normalnie narobiłabyś mi ochoty tymi czereśniami, ale najzwyczajniej w świecie właśnie je sobie pałaszuję w cieście od mamusi! PychaJ
Ojaka słuchaj synkaJ Mój siostrzeniec sam zaplanował sobie brata i wybrał mu imięJ Jak już się „stało” nie było odwrotu :D
Magdzie oraz innym dziewczynom gratuluję udanych wizyt! Zaraz się przerzucę na wątek wizytowyJ

Monia dobrze, że u Ciebie już wszystko w porządku. Ciężko nadrobić te nasze szalone koleżanki sierpniówki co? Nie mówię już o odpisywaniuJ

Natkusia ja także borykam się z drobnymi wypryskami. Na początku ciąży miałam super twarzyczkę, a nigdy nie miałam idealnej…Teraz niestety ciągle coś. Może i u mnie będzie córeczka?
Martuśka gratulacjeJ
Napisałam też ciąg a propos Waszej dyskusji na temat dodatkowych pieniążków dla położnej za opiekę okołoporodową, ale niestety przewróciłam strony i wszystko znikło;( W każdym bądź razie choć u nas raczej się tego tak za bardzo nie praktykuje, wcale tego nie potępiam. Każda z nas zna swój szpital i wie, czego może się po nim spodziewać. Jeśli można sobie ułatwić życie, to czemu nie! Ja myślę, by wynająć pokój tzw. jedynkę. Mam nadzieję, że będzie dostępnyJ
 
Najadłam się pysznej grochówki i wolałabym jej nie zwracać. W planach mam jeszcze makaron z twarogiem:-).

Wy macie pryszcze a mnie swędzi skóra , jest sucha jak pieprz , doprowadza mnie do furii. Nałożyłam olejek migdałowy z babydream i po kąpieli było fajnie ale teraz masakra.

Dziś mnie ciągnie i jakoś kłuje w kroczu od rana:no:. Niby nic ale dyskomfort odczuwalny.

martuska gratulacje.

Wszystkim dziewczynom gratulacje z okazji udanych wizyt.

Poczytam Was trochę:-)
 
To ja może się też pochwalę moim osiągnięciem, ponieważ do sylwestra paliłam cały czas papierosy i nie mogłam przestać, ale tuż po sylwestrze stwierdziłam, żę pora rzucić co jeszcze bardziej umocniły 2 kreski na teście ciążowym. I jakos leci nie najgorzej od 1 stycznia ani jednego papierosa. Może ciąża spowoduje to, że już w ogólę więcej nie zapalę.

Dziś byłam w lumpku i postanowiłam, że jak zobaczę coś dziecięcego w super stanie lub z metką to będę powoli kupować, żeby pieniędzy za dużo nie wydawać na całkiem nowe rzeczy. Znalazłam piękną sukieneczkę na lato, ale nie kupiłam jej, bo co jak będzie chłopiec?;) Osobiście czuję, że to jednak będzie płeć żeńska;)
 
Justyna, ja juz tez powoli kupuje rzeczy dla bejbikow, wiekszosc mam nautralnych ale tez mam kilka w ciemniejszych kolorach, ostatnio kupilam 2 pary jeansow takich fajniutkich stwierdzilam ze jak bedzie dziewczynka to przeciez tez moge zalozyc a na gore jakies dziewczece bodziaki albo cos, chociaz i tak obstaje ze bedzie 2 chlopcow ;-)
 
Justyna gratuluję rzucenia palenia! Meczylam się strasznie przy pierwszej ciąży żeby rzucić, nikt mi nie powie że widząc dwie kreski na teście od razu można rzucić, jest gorzej niz normalnie.ja wręcz miałam zachcianki na papierosa w czekoladzie itd. pewnie też dlatego przytyłam prawie 30 kg ;)

Madison trzymaj sie dzielnie i ucaluj synka!

A teraz pytanie trochę z innej beczki, smarujecie już brzuszki czymś na rozstępy? Albo kiedy macie zamiar zacząć? No i przede wszystkim czego używacie? Ja w pierwszej ciąży strasznie dbałam o brzuszek, od kiedy zrobiłam test smarowalam sie BioOil. żaden rozstęp nie wyszedł ale jednak troszkę za dużo pieniążków na to idzie. No i wtedy zapomniałam o innych częściach ciała tak więc mam paseczki na kuferku. Teraz chcę smarować całe ciało, no może bez stóp ;) Co polecacie?

Ps. Bez wymiotów dzień następny ;)))
 
Barbarka, ja uzywam Palmers z maslem kakaowym na rozstepy dla kobiet w ciazy, nie wiem ile kosztuje to w pl ale jest bardzo wydajne. Ja rozstepow mialam juz troche wczesniej ... ale zanim zaczelam stosowac to maslo kakaowe palmers to wiecej mi ich wyskoczylo, na cale szczescie szybko bledna po tym samrowaniu ;-)
 
barbarka ja używam oliwki w żelu Johnson&Johnson. Smaruje się nią mokre ciało. Bardzo ją lubię, pięknie pachnie. Ja nie wierze w żadne specyfiki na rozstępy (już była o tym dyskusja kiedyś).
 
reklama
Do góry