reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja pracowałam w pierwszej ciazy do końca 7m. I to było super, czas szybko leci, nie ma sie czasu na dzielenie włosa na czworo.
Teraz L4 od 6tc. No ale nawet z łóżka nie wstaje.

Ja wciąż w szpitalu. Nielatwa ta ciaza. Chce zeby juz było lato i zeby to porodu było tuż tuż.

Po poprzedniej ciazy miałam rehabilitacje kręgosłupa. Trzy miesiące czekalam na termin, bo na NFZ, ale same zajęcia i zabiegi super i bardzo wzmocniły mięśnie. Polecam Wam do rozważenia juz 'po wszystkim'.
 
reklama
No ja bede pracowac do 31tc o ile mi bejbiki na to pozwola. Ja mialam zapalenie oskrzeli i bylam na antybiotyku i nawet mi lekarz L4 nie zaproponowal. Cieszcie sie kobietki ze macie w Pl L4 platne 100%. Ja tutaj mialabym tylko troszke ponad 80f na tydzien... porazka jednym slowem.
 
trzymam kciuki &&&& za dzisiejsze wizytujące. Z tego co pamietam to troszkę Was dzis jest dziewczyny :)
A ja pytanie mam troszkę z inne beczki - od wczoraj na policzkach takie suche czerwone plamy mi wyskoczyły :wściekła/y: , któraś tez tak ma?
miłego dzionka zycze
 
Mocno &&&&&&&&&&&&& zaciśnięte!! :-)

Trochę Was jest na dzisiaj więc czekam na pozytywne wieści :-D

u mnie dzisiaj trochę lepiej choć szału nie ma.. mój organizm pada w tej ciąży i jestem nie do życia :confused:
 
trzymam kciuki &&&& za dzisiejsze wizytujące. Z tego co pamietam to troszkę Was dzis jest dziewczyny :)
A ja pytanie mam troszkę z inne beczki - od wczoraj na policzkach takie suche czerwone plamy mi wyskoczyły :wściekła/y: , któraś tez tak ma?
miłego dzionka zycze

Ja takie plamy mam od tygodnia i szału dostaje od nich. Nawilzanie nie pomaga. W zeszłym roku pomagało jak przed wychodzeniem smarowalam sie kremem z filtrem faktor 50. Wtedy nie straszny żaden mróz i żadna klimatyzacja.

Muszę sie dzisiaj w niego zaopatrzyć.
 
Może kup sobie krem na zimę np ziaja lato/zima z filtrem, bardzo fajna konsystencja koszt ok 6,60 zł. Ja mam takie plamy wokół koło ust i miejscowo sie pojawiają, ale schodzą używam zwykłej niwei
 
Ja takie plamy mam od tygodnia i szału dostaje od nich. Nawilzanie nie pomaga. W zeszłym roku pomagało jak przed wychodzeniem smarowalam sie kremem z filtrem faktor 50. Wtedy nie straszny żaden mróz i żadna klimatyzacja.

Muszę sie dzisiaj w niego zaopatrzyć.

to w tym samym czasie wyskoczyły, jakos 12 tydzien i bach - patrzec na siebie nie mogę - masakra. A jak make up mam to po kilku godzinach wszystko widac. Tez musze zakupić jakis krem. Mój sobie z tym nie radzi :(
 
reklama
Ja na szczescie nie mam zadnych problemow skurnych. Tzn po wymiotach mialam wybroczyny na buzi ale po polowie dnia znikaly. Teraz na szczescie juz nic mi nie dolega :-)
 
Do góry