reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Mi juz tez brzuchol wyskoczyl i strasznie sie z tego ciesze:)

Jesli chodzi o prace, to ja zamierzam pracowac do konca czerwca jesli mi na to pozwoli stan. Chcialabym pojsc na macierzynski jak najpozniej, zeby wiecej czasu potem miec jak maluch sie juz urodzi:) Na szczescie pracy nie mam, az takiej ciezkiej, bo wiekszosc czasu przy kompie, szczegolni, ze szefostwo wie, ze jestem w ciazy wiec staraja sie nie dawac mi fizycznych zadan.

Jesli chodzi o jedzenie, to nie mam jakis szczegolnych zachcianek, ale bardzo szybko robie sie glodna, a jak glodna to i niedobrze mi sie robi:D Najgorsze, ze nie moge pic wody i herbaty, bo mi zle po nich wiec martwie sie troche o moja gospodarke wodna w organizmie. No ale poki co chyba wszystko ok:D Pozdrowienia!!
 
A ja jestem bezrobotna... buu
mam nadzieję, że się w życiu jeszcze napracuję ;)

Ja przy Adasiu starałam się kupować uniwersalne kolory ale średnio się to udawało, w sumie mam przeczucie na chłopaka więc i tak bez różnicy ;)
 
hej kobietki, wpadam na moment. na razie ciesze sie,ze jestesmy juz we trojke.dzisiaj wpadaja znajomi i robimy slajdowisko z indii. ja niestety czuje sie roznie.co drugi dzien jak w zegarku nie mam sily wstac z lozka tak wielkie mdlosci mnie dopadaja i co drugi dzien wymiotuje jak kot...bez dzrzemki w ciagu dnia nie dociagne do 18:00.wracam do was po weekendzie! trzymajcie się ciepło!
 
Afja -Anetka - przykro mi :( nie posiadanie pracy z mojego punktu widzenia jest ... bardzo bardzo trudne :(

Ja mam zamiar pracować do końca kwietnia. tyle czasu mam zamiar poświęcić na wdrożenie nowej osoby na moje stanowisko. Zamknę rok - przygotuję ją do kolejnego i pójdę mam nadzieję spokojnie na L4. Przynajmniej taki jest obecnie plan. Ta ciąża jest bardzo trudna z mojego punktu widzenia bo samopoczucie mam paskudne. Nie czuję się na fizycznie na siłach aby wszystko ogarniać tak, jak do tej pory. Różnica z mojego punktu widzenia jest bardzo duża... i to nie dodaje mi siły do pracy :(
Mam różne dolegliwości, które mi dokuczają. Gdybym się dobrze czuła chodziłabym do pracy do porodu :)

No idę do wanny ;) w końcu do dzidziologa jadę na 18:20 :) A pietra mam ...
 
Witam,

Asiołek, moja wizyta udana, to i Twoja też będzie ;-)
Nie wiem czemu, ale kojarzyłam, ze masz na 17...

Dziewczyny, co do plamień, one mogą być w 1 trym.choć sama wiem jaki to stres. Ale Maluch jeszcze nie wypełnia całej macicy i może ona się spuszczać i stad plamienia, także głowy do góry. :tak:


Ja czekam na księdza i póki co , to Go nie widać...:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Heja ho

dostałam smaka na naleśniki i sobie piekę :-) Michaś znowu ma temp eh..

ale my tu mamy dużo policjantek :tak::-D ja poszłam L4 ze względu na bóle podbrusza no i mam nieciekawą sytuacje w pracy..

FIUFIU lepszego samopoczucia życzę :tak:

ASIOŁEK &&&&&&&& trzymam i czekam na wieści! Będzie dobrze :-)

BEETKA 37? :szok: ale maleństwo.. w ogóle dostałaś takie? ja widziałam najmniejsze 45..

AFJA napracujesz sie jeszcze :tak:

ja mam brzuch jak w 5 mscu :szok::-D ale w pierwszej ciąży tez tak miałam :tak:
 
Hej dziewczyny
Co do pracy to ja od sierpnia prowadzę własną działalność więc to trochę na innych zasadach bo mam pracownika, obecnie jestem w trakcie rekrutacji ale wiadomo - dopilnować ktoś musi ;-) powoli wdrażam w te obowiązki męża, jak musiałam leżeć to on już jeździł za mnie do pracy ale jak ginka mi pozwoliła wrócić to już teraz jeżdżę sama. chciałabym pracować przynajmniej do czerwca, żeby porządnie wdrożyć nowego pracownika, bo branża w jakiej pracuję do łatwych nie należy ;-) no i wdrożyć męża w obowiązki szefa ;-)

Dziś mieliśmy poplanowane akcje marketingowe ale z racji pogody za dużo nie zrobiliśmy :-( U nas pada deszcz :-( wczoraj padał śnieg, tak fajnie było, a dziś deszczysko i zrobiła się plucha :-(
 
reklama
Do góry