reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej dzieki za odpowiedzi.Tak to juz jest ze jak mamy objawy to sie martwimy a jak nie mamy to tez sie martwimy itd. Mnie brzuch coraz mniej i rzadziej pobolewa.
Co do przepowiedni to w ciazy z Alkiem nie mialam wymiotow, wrazliwosc na zapachy chemiczne byla, nie mialam praktycznie zachcianek ale apetyt mniejszy na slodnkie a bardziej na kwasne i ostre. Teraz mam podobnie i tez mysle ze bedzie chlopiec. U mnie w rodzinie to sie jakos sprawdza. Jedyna moja kuzynka ktora ma dziewczynke ciagle jadla slodkosci ciazy, i cala reszta z chlopcami nie miala apetytu na slodycze. Fajnie by bylo jakby sie nie sprawdzilo ale co tam...zdrowie wazne:-)
 
reklama
To jest chyba jeden z objawow. Ja czasem mimo tych cholernych mdlosci tez mysle zeby zrobic jeszcze jeden test i upewnic sie ze to nie ciaza urojona :)
 
A jesli chodzi o plec to w pierwszej ciazy od poczatku bylam przekonana ze to chlopiec i byl. Teraz mimo ze chcialabym jeszcze jednego syna, czuje ze bedzie dziewczynka, ale tez sie ciesze jak jeszcze pomysle, ze moglaby byc do mnie podobna :) syn to wykapany tatus.

Sorki za brak polskich znakow, pisze z telefonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to pierwsza wizyte mam za soba, z polozna.
test kombo jeszcze w styczniu (uslyszec od poloznej ze stara jestem bo skonczone 35 lat bezcenne), usg dopiero 19 lutego, a w czwartek ide po skierowanie na sciecie szyjki macicy, mam nadzieje ze komplikacji po tym nie bedzie ani dla mnie ani dla malucha.
to ze posiadam ksiazaczke ciazy to nic bo teraz musze do rodzinnego zeby opieczetowal wszystko i skierowania wypisal na usg i ten test combo. ile to sie czlowiek nalazic musi, no i w zwiazku z choroba szyjki macicy na wizycie w lutym zadecyduja czy bede chodzic do ginekologa do przychodni (bliziutko) czy do szpitala (koniec miasta), no ale czego sie nie robi dla malenstwa.
a i jeszcze polozna sie upiera z terminem na 2 wrzesnia:-D
 
hej dziewczynki , wiecie co ja ostatnio mam mdłości co 3 dzień to znaczy 2 dni niby jest mi niedobrze ,ale nie zwracam ,a na 3 dzień zwracam wszystko do pory obiadowej , na początku zwracałam o każdej porze, potem o różnych porach , potem co drugi dzień ,a teraz od Sylwestra co trzeci piersi mnie już nie bolą i już świruję ,że coś nie halo ,ale jutro wizyta i mam nadzieję ,że się uspokoję bo będzie usg.
Mnie też drażnią zapachy zwłaszcza smażonych potraw, odświeżacza do powietrza i zapach cebuli , teraz lajcik jest ,ale przed świętami sobie wyobraźcie jak np smażyłam mięsa i piekłam z miską pod ręką bo tak mnie mdliło , na mięso patrzeć nie mogę ogólnie ani na wędliny , rybki , nabiał i owoce oraz warzywa to mogę jeść i kwaśne zupy dziś np robię kapuśniak , ogólnie króluje żurek,ogórkowa i pomidorowa zupy mogę jeść na okrągło.

Mam do Was pytanie miewacie może bóle łydek?Wczoraj mnie lewa bolała , a dziś jak wstałam obie jak chodzę to jest ok ,a jak usiądę i się muszę ruszyć to boli jakby mi się mięśnie same napinały ,a teraz to ból od łydki promieniuje po sam pośladek poprzez całą nogę lewą jutro zapytam lekarza co o tym myśli , tak kombinuję czy nie nadwerężyłam w trakcie baraszkowania z mężem może ...sama nie wiem może magnez powinnam sobie zaaplikować...
 
Hej dziewczyny!
Alez wy duzo napisalyscie przez ten weekend...eh ale juz nadrobilam:)

Nie wiedzialam, ze zapalenie spojowek jest tak czeste, no coz caly czas ucze sie czegos nowego.
Jesli chodzi o cesarke czy porod naturalny to mimo, ze nie mam zadnego doswiadczenia to bardzo chcialabym urodzic naturalnie, bo szybciej wraca sie do normalnosci. Ja z regoly jestem bardzo narwana i najchetniej zaraz po urodzeniu chcialabym do moich treningow powrocic, no ale wiem, ze sie nie da. Troche mnie przestraszylyscie z tymi porodami. No ale nagroda jest nie do opisania:).

Slabo mi dzis w pracy i niedobrze, a tu musze pracowac z bardzo intensywnymi zapachami dzisiaj, bo wprowadzamy nowe produkty na rynek: Smakowe ziarna. I zapachy typu curry, chilli czy vanilia sprawiaja, ze zoladek wywraca mi sie na druga strone...

Pozdrawiam was i zycze powodzenia na prenatalnych badaniach!!!:D
 
ale mnie dziś krzyż nawala... wcześniej w ogólnie nie dokuczał.... oczywiście już same złe przeczucia się pojawiają w zwiazku z tym.... dopóki nie urodzę, chyba zeświruję :-D
kobietka - magnez jak najbardziej mozesz sobie łykać, mnie czasem po nocy bolą łydki
 
reklama
kobietka ja na skurcze łydek w drugim trymestrze łykałam aspargin (coś co zawiera potas) i pomagało:-)

madruszka a musisz mieć to ścinanie robione w ciąży? Współczuję.
 
Do góry