reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Amelia, trzymam kciuki kochana! Musi byc dobrze!

Witaj Martyna93 :-) !

Fiuufiuu, super, ze juz po szpitalu. Jesli chodzi o dentyste to ja tez nie mam lekko. Od zawsze musialam chodzic przynajmniej 3 razy w roku i zawsze mialam moc zebow do naprawienia Ciagnelo sie to kolo 2-3 tygodni zanim poudawalo sie je ponaprawiac. Tez sie martwie co to bedzie po ciazy, pewnie tragedia, ale mam jedno szczescie. Moja ciocia pracuje tu w Anglii jako pielegniarka dentystyczna i udalo jej sie zalatwic mi najlepszego dentyste i wszystko mam za darmo, w ramach uezpieczenia. W sumie w Anglii kobiety w ciazy maja dentyste za darmo ale tylko podstawe, a mi ciocia zalatwila kosmetyczne naprawy (porcelanka na przod) rowniez na ubezpieczenie. Takze ciesze sie jak glupia, zaoszczede kupe kasy, bo i tak chcialam sobie to zrobic :)

Dobrze, ze juz piatek, bo nie mam sily na nic. Wieczorem przyjemny wieczorek z przyjaciolmi i Munchkinem. Bedziemy grac, az odpadne:D
 
reklama
angie do lekarza idę 14.01. biorę luteinę 2x2 dopochwowo + masę innych leków :-(m.in. magnez, acard, nospę

jim uważaj na siebie w tej pracy. a właśnie nie mogłabyś wystawić ocen w domu? i zrobić czego tam trzeba w domu?
 
Hej
W końcu zasnęła mi mała. Na szczęście, bo niedobra dzisiaj jest.
Czy któraś z Was wie, co z szyszunią? Pisałam do niej priv, ale nie odpisała.
gawit nie martw się, pewnie już taka Twoja uroda z tymi plamieniami. Ja też biorę leki, m.in. zastrzyki z heparyny sama sobie robię codziennie.

Ale u nas dziś wieje :O siedzimy w domu.
 
Amelia co u Was?

No właśnie i co z szysunią?

kahaka moja koleżanka też po kilku poronieniach w kolejnej ciązy robiła sobie zastrzyki. mówi, ze później to już nie miała się gdzie wbijać, bo wszędzie since! ale najważniejsze, ze się udało! zanim urodziła pierwszą córkę miała chyba 3 poronienia, a dziś ma już 3 córeczki :-) wszystkie ciąże "z przygodami", na lekach ale ważne , że się udało! dziewczynki zdrowe, fajne :-)
 
gawit znam to...w ciąży z Agatką też brałam prawie całą ciążę. Teraz mam brać jeszcze miesiąc i potem przechodzę na Acard. Mam nadzieję, że tę ciążę lepiej zniosę. W ciąży z córką leżałam plackiem od 29 tyg.
 
Dzięki za kciuki , przydały się , ginka zrobiła mi usg i na szczęście maluszek cały ,zdrowy i bardzo ruchliwy :) , martwi mnie jednak to , że nie wie czemu plamie , nadżerki nie mam , infekcji też nie , zwiększyłam mi dawkę luteiny , dała No spe i jak by się coś działo to na IP mam jechać , aa i mam się oszczędzać i najlepiej jakbym sobie poleżała parę dni , zero dźwigania i sexu .No tak tylko jak ja mam leżeć przy 2 letnim dziecku ? , mieszkam praktycznie sama i wszystko jest na mojej głowie , no nic nie smęcę Wam już , dam radę , najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze :)

A jeszcze do tego wszystkiego złamał mi się ząb : / , dentysta chcę żebym rentgen zrobiła i twierdzi że teraz są takie aparaty że nie ma obawy , robiła któraś z Was rentgen w ciąży ??

Fiuufiuu - nie ma jak w domu , dobrze , że Cię wypuścili , a bólu zęba współczuję , ja idę jutro ale na szczęście mnie nie boli …jeszcze .

Martyna - witaj :)

Gawit - kurczę mam nadzieję , że i u Ciebie to plamienie się skończy .

Jjm - trzymaj się , rozumiem że chcesz być w porządku ale w takiej sytuacji dyrekcja na pewno by zrozumiała , uważaj na siebie , będzie dobrze .
 
Amelia uf dobrze, że z maluszkiem ok! u mnie też nie wiadomo skąd plamienia :-( raz są, raz ich nie ma :-( ale ważne, że dzidziolki rosną i mają się dobrze!

Kurde sporo nas tu plamiących :-(
 
Kahaka, co do Szyszuni to właśnie też nic nie wiem, milczy.. martwimy się trochę i chyba nie wygląda to za dobrze..
Powiedz, mam jeszcze Acard co mi Bree wysłała, myślisz żeby też brać? Na pewno nie zaszkodzi a może i pomoc. Czy lepiej tak nie świrować??

Boli mnie mocno podbrzusze od popołudnia, wzięłam nospe i magnes mam nadzieję, że się troszkę uspokoi.

Do tego zaszalałam, troszkę opóźnione zakupy wyprzedażowe ale woleliśmy poczekać. Kupiłam sobie aparat, lustrzankę. Przyda się na pewno taki, nie dość że do Judyty to i do nowego dzidzi i brzuszka. Mała dostała hotel z sylvaniana a mój plus mała a później i mi się przyda bieżnia :tak: Na pewno będzie co zrzucać :tak:
 
Lilith - mnie też od południa bardzo boli podbrzusze. Wzięłam już dwie no spy i magnez, ale nic nie pomaga. Właśnie moja córka paulina (wkrótce kończy 16 lat) wyszła na Studniówkę ze swoim chłopakiem. Przyszedł po mia z bukietem róż. Jestem taka podekscytowana i jednocześnie zmartwiona, że już jest tak duża. W brzuchu dzidzia 3 cm, a najstarsze dziecko na bal poszło. Jakoś tak mi się smutnawo zrobiło i wzruszająco jednocześnie.
 
reklama
Cześć. :-)

Witaj Martyna93! :tak:

Jjm86 tulę... Będzie dobrze. :tak:

Amelia
super wieści. :-)




Ja obkupiłam się w jabłka i pomarańcze, razem jakieś 8kg. Powstrzymać się nie mogłam, bo jabłka od sadownika, pyszności... :-D
 
Do góry