reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Melduje sie że szpitala. Wieje nudą,jestem sama w pokoju.usg jutro.już mam holter i z tym ciśnieniem u mnie niefajnie.skacze jak głupie raz jest 115/60,a po 15 min. 147/80...ma bądź miala ktoras z was taki problem?
 
reklama
ASIOŁEK!!! Daj trochę no!! Ale mi zrobiłaś ślinotok :confused2::sorry:

Ja byłam dzisiaj z rana w Biedronce i nie było arbuzika :-( chyba trzeba poczekać na sezon..

A u mnie w Biedronce jest arbuz :-D. Zapraszam do poczęstunku.

Trzymam kciuki za wasze wizyty. Ja dziś na obiad zrobiłam ogórkową. Teraz znów pozostaje mi nic nie robienie. Nie wierzyłam, że to powiem, ale tęsknię za moją pracą, niestety z uwagi na jej specyfikę nie ma mowy, żebym przez okres ciąży wróciła
 
Ostatnia edycja:
Jej ile tu mialam zaleglosci -przeczytalam i juz sie poglubilam :-/ trzymam kciuki za wizyty !!!!!
Fiuufiuu mi skacze cisnienie jak sie stresuje wtedy zawsze mam wysokie a po chwili spada ,ale czemu u Ciebie tak jest to nie wiem ,,co na to lekarz ?? Z jednej strony ciesz sie ze jestes sama z tymi babami różnie bywa ;-)
 
Lekarz ogarnie temat jak będzie miał wykres z 24h. Na razie to po prostu za każdym razem patrzę na wyświetlacz jak mi mierzy cisnienie ...nie denerwuje sie specjalnie.zobaczymy jutro
 
Eh wy i te wasze arbuzy!!! Przez was tez wczoraj chodzilam i szukalam gdzie by tu arbuza nie kupic!:D No nie znalazlam, ale dzis bardziej mnie na solone pistacje bierze, no akurat tego mam pod nosem moc, bo pracuje nad zdrowa zywnoscia:-D.

Z tym cisnienie to faktycznie nie fajna sprawa, trzymam kciuki zeby sie tobie FiuuFiuu wyregulowalo i co by Cie szybko ze szpitala wypuscili.

Udalo mi sie dodzwonic do midwive department i umowic wizyte....znowu na niedziele, oby tym razem cholerka bylo otwarte! No ale zostawila mi prywatny numer wiec nie powinno byc problemu. Zaczynam sie juz zamartwiac brakiem jakichkolwiek badan, a dziesiaty tydzien za 2 dni juz sie zacznie.

EWCOL3 Ja tez dzis mam ogorkowa:D Zrobilam wczoraj, zeby nie musiec po pracy od razu gotowac. Ah ale mam smaka!!!:D
 
fiuufiuu - ja miałam nadciśnienie indukowane ciążą z Wiki, ale tam po prostu zażywała dopegyt. A ty masz nadcisnienie? tak ogólnie? B mi tylko w ciązy wyszło. a normalnie nie mam
 
Ale mnie drażnicie z tym arbuzem :wściekła/y: .. :-D

ANGIE nie martw się na zapas!

FIUFIU szpital zawsze jest nudny :confused2: ja na ciśnieniu się nie znam ale dobrze, że Cię poobserwują

EWCOL ja tęsknie za wychodzeniem z domu do ludzi ale typowo za moją pracą nie tęsknie :sorry:

JOANNA jeszcze będziesz miała dość tych badań wszystkich ;-)

kurcze jeszcze trochę i na wizytę tralalala :-)
 
Czesc dziewczyny,trzymam mocno kciuki za wszystkie wizyty. Wybaczcie ze cos dzisiaj malo sie udzielam ale moje malenstwa mnie dzisiaj nie oszczedzaja od 7 rano juz 7 razy wymiotowalam :-(.

Fiufiu ja mialam ten monitor na 24h zakladany i tez mi raz tak pokazywalo a raz tak. W nocy znowu mialam cisnienie 90/40. Oni i tak na koniec wyliczaja srednio a srednia wypadla mi idealnie wiec nie masz co sie martwic . Ja pamietam ze najwyzszy wynik mialam chyba 168/115.

Co do arbuzow i ogolnie owocow i warzyw to nie bede was draznic bo ja pracuje w takiej jakby hurtowni i dostep do kazdych owocow itp mam przez caly rok.
 
U mnie wiedza wszyscy, moja mama rozgadala. W pracy nie wiedza ludzie tylko z jednego wydzialu, ja sie tam im nie mam zamiaru chwwalic a z drugiej strony jakby sie przypatrzyli to by widzieli. Zreszta trudno ukrywc w pracy ciaze jak sie co chwilke do toalety biega. I to doslownie biega
 
reklama
Fiufiu ja to sie nie znam bo zawsze niskie mialam i w ciazy tez niezbyt wysokie. Teraz to czasem mnie dusznosci chwilowe lapia ale otwarte okno pomaga. Zycze ci zeby jak najszybciej sie unormowalo. Dziewczyny jesli to nie tajemnica to zdradzcie ile macie lat skoro tu gdzies padło to "stara". Ja w lutym skoncze 34 lata:zawstydzona/y:
 
Do góry