reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Madruszka powiem Ci szczerze...jeśli boli i rośnie ( wchodzi w mięsień) to idź do chirurga !
Mój mąż miał kilka razy czeraka/tłuszczaka i zawsze kierowano nas do chirurga ( a on oczywiście ciężarny nie był :-p)
Ja bym nie bagatelizowała tego ! Ale to moje odczucie ! Trzymaj się !
 
madruszka a jakiś antybiotyk miejscowo? Może znajdzie się coś w domu.

katushka wszysko będzie ok. Ja na prawdę jak czytam twoje posty o braku objawów to mi się płakać chce ze złości że nie mam tyle szczęścia:-).

Mnie co raz bardziej boli brzuch w miejscu cięcia. No cóż pewnie to normalne. Jak kaszlę muszę się pochylić do przodu bo inaczej rwie dziadostwo. :-( Obstawiam zrosty, bo już po CC zawsze mnie brzuch bolał.....gr....

Dziewczyny pamiętajcie tez żeby z witaminami nie przesadzić. Jeśli jecie normalnie (te które wszystkiego nie zwracają) to podobno nie trzeba ich łykać codziennie, wystarczy co drugi bo dawki końskie. tak mi kiedyś położna tłumaczyła. Zresztą w pierwszej ciąży nie zjadłam ani pół witaminy bo każdą zwracałam jak z zegarkiem w ręku po 15 min. po drugim opakowaniu pregny plus sobie odpuściłam bo organizm wyraźnie dawał znać że coś jest nie tak. A wszystkie wyniki krwi całą ciążę miałam jak nie ciężarna. :-)


Ja jutro umówię się na pierwszą wizytę jakoś w przyszłym tygodniu. Już nie mogę się doczekać :-)

Miłego wolnego poniedziałku :-)
 
Ja z witamin to tylko kwas foliowy i omega 3, ale nawet to mjie nie uchronilo od choroby i niestety ale przez tydzien antybiotyk musze brac
 
witam i ja
mnie cyce bola jeszcze bardziej :szok:
sporadyczne spotkania z koleżanką muszlą są nadal :-)
dziewczyny czy Wy wiecie co z szyszunią?? martwie się ...
 
Nie wiem co z szyszunią. Tak ostatnio przeglądałam listę sierpniówek i części z nas już dawno nie było na forum :(

Co do specyfików domowych, które mają działanie wyciągające to rzeczywiście ugotowany ciepły, przekrojony na pół ziemniak oraz sól na sucho podgrzana w patelni, przesypana do skarpetki jako ciepły okład.
 
Cześć Dziewczyny :-)!
Ja dzisiaj tak na szybko.
Asiołek, jak chcę się odprężyć to wracam właśnie do Harry'ego, a strona którą podesłałaś, jest super!
Olciakk, też jestem nauczycielem, i w sumie z lekcjami indywidualnymi mam równo dwa etety w jednej szkole :-), dogadałam się z Dyrekcją, że idę na L4 od zakończenia pierwszego semestru (bo muszą zatrudnić na ten czas kogoś nowego), a jak to wygląda u Ciebie?

Natkusia, oststnio arbuzy, melony i inne cuda były w Biedronce i co jakiś czas się pojawiają :-)

Ściskam Was serdecznie i życzę spokojnego dnia!
 
Hej dziewczyny:)

Witam was po weekendzie. Ciezko zaczal mi sie nowy tydzien bo mdlosci mam potworne i slabo mi niemilosiernie. Na dodatek podczas konferencji, ktora z reszta sama prowadzilam musialam niemalze wybiec do toalety bo jeszcze bym zwymiotowala przed cala ekipa! Widac jablko z rana i stres przed publicznymi wystapieniami zrobil swoje...

Jesli chodzi o spotkanie z midwife to sie tylko wkurzylam. Umowila sie ze mna na 12 w niedziele, co mnie zdziwilo z racji dnia tygodnia, ale zapewnila, ze drzwi dla niepelnosprawnych beda otwarte wiec nie bedzie problemu. I oczywiscie okazalo sie, ze wszystko zamkniete!! Co prawda swiatlo sie pali ale ni cholery sie do szpitala dostac. Po pol godzinie wydzwaniania i pokania poddalam sie i wrocilam do domu. Takze dalej nie mam ksiazeczki ciazy. Powiedzcie mi dziwczyny czy w Anglii wysylaja na badania krwi i moczu czy samemu trzeba tego dopilnowac? Bo jeszcze ani razu od kad jestem w ciazy nie mialam, zadnego badania?

Madruszka ja bym sprobowala obwiazac sobie noge pokrzywa, albo nalac sobie goracej wody do wanny i wrzucic pare galazek pokrzywy...wtedy nie szczypie a fajnie grzeje...no ale goraca kapiel raczej nie wskazana podczas ciazy wiec obcja pierwsza.

Jesli chodzi o witaminy to od poczatku biore witaminy prenatal z kwasem foliowym, no ale w Anglii zbyt duzego wyboru nie ma. Zastanawiam sie rowniez nad balsamem na roztepy ale chyba zostane przy oliwce, bo nie raz spotkalam sie z opinia, ze jak roztepy maja wyjsc to wyjda wiec nie bede kombinowac, a tylko kciuki zaciskac zeby mnie za bardzo nie pokaralo:D

Przede mna caly tydzien pracy od 8 do 17 oraz wymiana dywanow w domu i urzadzenie sypialni oraz salonu...to bedzie ciezki tydzien...

Powodzenia zycze wszystkim kobitka z mdlosciami i brakiem energii! Jeszcze troche II Trymest to moze wszystko sie poprawi!!:D
 
reklama
Hejka :-)

Matko ale wy drukujecie :szok: człowiek jest trochę czasu poza domem, przyjdzie a tu tyle nadrabiania :-D

CWIKLA może czymś się zatrułaś.. Co do bólu to można też Apap :tak:

EWAELINKA lepsza guma niż nic ;-)

IZIS nie słyszałam o czerniaku :szok: ale myślę, że jak nic się nie dzieje to nie ma się czym przejmować :tak:

MISIA trzymaj się i powodzenia na wizycie w środę! &&&&&&&&&

MAMASOWA po co się boisz? Ciesz się, że nie masz negatywnych dolegliwości :confused2:

KAHAKA na którą jutro masz wizytę?Ja na 18 i mam to samo.. objawy się zmniejszyły i nie umiem się jutro doczekać!

NIKITKA ja rodziłam SN i byłam nacinana.. też czasami to nacięcie mnie swędzi albo ciągnie :confused2: myślę, że to normalne..

JJM muszę sprawdzać w Biedronce!! :tak: oby były!! :-D

JOANNA powodzenia z mdłościami..


ja też martwię się co z SZYSZUNIĄ.. no miejmy nadzieje, że dziewczyny, które z nami były wrócą i jest wszystko ok :tak:
 
Do góry