reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Malusiolka,przepraszam ja też nie edytowałam.

To odpoczywaj,a jutro nie pracuj tak ciężko-przecież musisz odpoczywać za dwoje ;)

Mam szczęście że mam mamę kochaną,sama też nie wiem czy by nam się chciało tak szykować tylko dla naszej dwójki-pewnie skonczylo by sie na jednym cieście,barszczu,rybce i pierogach.

Przepraszam,dostałam tableta od ukochanego i jeszcze do końca nie pojęłam jak działa ta aplikacja babyboom na ipada bo za każdym razem jakoś inaczej jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, mała prośba. Nie piszcie posta pod postem tylko edytujcie. Przepraszam, ale irytujące jest to, że jedna osoba piszę 2/3 wypowiedzi, które zajmują jedną/dwie linijki ;/ Przepraszam jeżeli którąś z Was uraziłam, ale denerwujące to jest. Nawet w regulaminie jest napisane, że edycję postu należy zrobić jeżeli w ciągu 60 minut chcesz dopisać coś do swojej wypowiedzi, która jest pierwsza.

Kochana nie ma kogo urażać regulamin to regulamin :tak: Mnie to też denerwuje.. a kobiet w ciąży nie można denerwować :-p:-D

ja jako mod też Was o to proszę już nie pierwszy raz bo potem muszę te posty łączyć ;-)
ASIOŁEK a Ty dzisiaj przebiłaś wszystkich :-D 3 posty jeden pod drugim a zaraz potem 2 jeden pod drugim :szok::-D Jako stara bywalczyni bb masz zakaz takiego pisania :-p ANGEA również proszę o poprawę.. łączyłam 4 Twoje posty ;-) haaha dzięki Malusiolce stałam się gestapo :cool2::-D:-D

Ja się dzisiaj coś źle czułam ale poleżałam 1,5h i jak nowo narodzona :tak:

LILITH ale się napaliłaś :-D koniecznie kup, będziesz spojniejsza :-) a arbuza może mi wyślesz? :-)

ANGEA moim zdaniem ciąża a jak masz wątpliwości bo zrób betę :-)

MALUSIOLKA jeszcze raz gratuluję!! :*

GORGUSIA Ty tak nie lataj Babolu! Ten okres świąteczny jest zakręcony.. mąż wkurzył ale potem odkupił winy ;-)

DORCIA wszystkie badania zleca lekarz :tak: mi na pierwszej wizycie zlecił morfo, mocz i glukozę a na drugiej już bardziej szczegółowe rzeczy

BARBARKA witaj w klubie.. ja posprzątane mam, choinka jest ale jutro i we wtorek dzień w kuchni :dry:
 
Ostatnia edycja:
Ja nawet choinki nie mam. Cały zeszły tydzień nie miałam siły na nic. Jeszcze na domiar złego jesteśmy po wakacjach w Polsce, rodzinka rozpiescila mi mojego pierworodnego więc teraz tak mi daje popalić że ciężko chociażby umyć gary. A jak juz zapadnie w drzemkę mnie też od razu nuży do snu. A tak na marginesie to kiedy mialyscie pierwszą wizytę u gin i usg?
 
BARBARKA ja miałam pierwszą wizytę 2.12 (6tc) i był pęcherzyk, drugą miałam 16.12 (8tc) i był Maluch z serduszkiem :tak: A trzecią mam 7.01 :-) Kochana nie przejmuj się.. wszystko wróci do normy :tak:
 
Witam dziewczynki :-)
Jejku nie było mnie wczoraj i dziś dopiero teraz jestem, a tu tyle postów nastukałyście że ciężko nadrobić :-)
Wczoraj było sprzątanie, zakupy i się trochę zeszło. Potem przyszli znajomi i ubieraliśmy naszą choinkę :-D także już stoi!

Co do aktywności w ciąży... ja od jakichś kilku miesięcy ćwiczyłam z Chodakowską. Zgubiłam pare ładnych centymetrów i 4kg. Na początku nie wiedziałam że jestem w ciąży i też ćwiczyłam, a po treningu rozciąganie. I być może tym sobie zaszkodziłam bo na usg wyszła mi widoczna strefa ablacji trofoblastu, czyli to co ma być łożyskiem może się odklejać. Lekarz zabronił mi ćwiczyć i się wysiłkować. Także uważajcie dziewczyny na siebie.

Co do badań to lekarz będzie sukcesywnie je zlecał :-). Moje pierwsze skierowanie było na mocz, morfologię, glukozę i grupę krwi. Zrobiłam je w piątek już :-)

Natkusia ja też mam następną wizytę 7.01 ;-)

I witam wszystkie nowe sierpnióweczki !
 
Ja chciałam umówić sobie wizytę ale powiedzieli mi po dacie ostatniej miesiączki zena usg jeszcze za wcześnie i zebym za dwa tyg przyszla. Ale to holenderska służba zdrowia więc nie ma sie co dziwić. Wg kalkulatorów w internecie to 7 tydz juz.
 
Ja pierwszą wizytę miałam w 6 tc. Kolejną już w 7. I teraz będę czekać aż do 22 stycznia na spotkanie z Bobasem.
Też jestem straszną panikarą i dlatego postanowiłam, że zrobię sobie betę. Wy dostajecie skierowania od lekarza i wtedy na NFZ czy jak to wygląda?

Pierwsze badania, które robiłam miałam w normie - mocz, glukoza. Co nie znaczy, że było super fajnie. Teraz czeka mnie odczynnik Coombsa.

Ciągle jestem dobrej myśli i liczę na to, że Fasolka będzie rosła zdrowo.


&&&&& za Wasze maluszki :-)
 
reklama
Do góry