reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam się niedzielnie :-)

Ale miałam noc.. maż w pracy a mój pierworodny po północy obudził się z taki płaczem, że nie dał się dotknąć :szok: wył na cały dom.. na szczęście wypił syrop przeciwbólowy i poszedł spać.. Te jego zęby mnie wykończą :confused:

PANDORKA jak sobie radziłaś z dziećmi z roczną różnicą? Idzie przeżyć czy masakra? :-D

KLAUDIA współczuje mdłości.. <tulę> :*

MADUNIA ja mam to samo.. :-D jak mnie weźmie to latam energicznie, że aż strach

MEXI witamy Kochana :-) i gratuluję!!

AFJA ja w pierwszej ciąży już miałam takie mdłości, że lodówki nie mogłam otworzyć :sorry2: może teraz będzie lepiej?


A mnie coś opuściły dolegliwości ciążowe :-) tylko nie wiem czy mam się cieszyć czy zacząć się martwić :sorry2:
 
Cześć Dziewczyny!

Pandorka
życzę tym razem 'bez mdłościowych' 9 mc ;)

Natkusia oj ciesz się może to będzie bezproblemowa ciąża :)

U Nas noc bez pobudek - o dziwo, bo tak to zawsze dwie pobudki na zmianę pieluszki i na przytulenie....
Oj boję się, że przez te pobudki będę mało wypoczęta... ;(

Pozdrawiamy
 
Ja zaczynam ciaze antybiotykiem, jak go dostawalam nie mialam pojecia o ciazy:no: Ale ponoc penicylina jest bezpieczna w ciazy...
Moje corki znow chorobsko z przedszkola przyniosly tyle, ze tym razem mnie tez zmoglo. Siadlo nam na wszystko doslownie: zatoki, krtan, pluca - masakra. Nie spie juz z tydzien, a oczy ok kaszlu mam czerwone, troche sie martwie czy wszystko z fasolka ok :-(
 
Hej dziewczyny. Dzieki za powitanie :). JUTKA ale numer :cool:. Nie wiedzialam ze Ty tez na sierpien. Super
 
Najgorszy czas byl pomiedzy 6, a 12 miesiacem zycia Tosi (tej mlodszej) byla bardzo wymagajaca. No ale mam super meza i pomagal i pomaga jak tylko moze.
 
AFJA u nas na szczęście Michał już od strasznie dawna przesypia całe nocy :tak: za to w dzień potrafi mnie wymęczyć :-D oby Adaś też zaczął przesypiać..

JUTKA o kurcze.. to nieciekawie :dry: zdrówka dla Was :* a przede wszystkim Ty się kuruj!

MEXI JUTKA widziecie jaki ten świat mały :-D fajnie, że znowu spotykacie się na wątku ciążowym :-)

PANDORKA no to dobrze :tak: taki mążto Skarb! Teraz przy Maleństwie będą pomagać Ci również dzieci ;-)
 
witam,jestem tu nowa:) jestem zapisana na innym forum lecz tam cisza. A więc prawdopodobnie jestem w drugiej ciąży, test wyszedł mi pozytywnie, lecz kreseczka bardzo blada, jutro powtórzę z porannego moczu:-). Jeżeli okaże się że jestem w upragnionej ciąży to termin wyliczony z ost @ mam na 15 sierpnia. Mam już 4,5 letniego synka Filipka. Z nim w ciąży nie miałam żadnych oznak ciąży jedynie brak @.O tą ciążę staramy się z mężem ok roku.
 
Witam, coś nie mogę nic zamieścić na forum, pewnie dlatego,że jestem "nowa":) Tak jak pisałam wcześniej, test pozytywny z bladą kreską, termin z ost miesiączki mam na 15 sierpnia.
 
reklama
gosia871 hej hej, u mnie 14 sierpnia ;) bliziutko


Ja już po sobie zaczynam widzieć, że ciąża, tak wiecie promienieje... ;) Chłopak jak nic :p

a może jednak dziewczynka.... jeszcze 15 tyg. i się dowiemy ;)


Ciekawe jesteście płci?
 
Do góry