reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dziękuję Aneta za ciepłe przyjęcie mnie do grona Sierpniówek 2014:-) A więc zacznę jeszcze raz, jestem mamą 4,5 letniego synka Filipka. O tą ciążę staraliśmy się z mężem prawie rok więc bardzo się cieszymy. Jutro chcę powtórzyć jeszcze raz test z porannego moczu więc jeszcze tak na 100 % się nie cieszę bo różnie bywa a test może się mylić tak jak koleżance na innym forum, więc czekam cierpliwie do jutra i jak będę coś wiedzieć to napiszę.
 
reklama
Hejka :-)

Ja dzisiaj byłam na długim spacerze, aż lepiej mi się zrobiło :-) ogólnie się coś za dobrze czuję ;-)

GOSIA witaj witaj :-) gratuluję II kreseczek i trzymam &&&&&&&&& za jutrzejszą powtórkę :tak:

AFJA myślisz, że będzie drugi chłopak? Ja mam odwrotną ciąże niż z Michałem.. czyżby dziewczynka? :-D

MARTULA &&&& za pozytywny test i oczywiście czekamy tu na Ciebie :tak::-)
 
Cześć. :-)

Witajcie Mexi i Gosia871! :tak:



Ja dalej mam pełne baterie, ciekawe na jak długo starczą... ;-)

Niestety ja nie promienieję, wyglądam raczej jak nastolatka z burzą hormonalną, więc może szykuje się dziewczynka? :-p

Nic, koniec dnia i trzeba w końcu przyłożyć głowę do poduszki.

Dobranoc. :-)
 
natkusia dziękuję..
ale nie wiem czy nie zapeszam.. zobaczymy, jestem dobrej myśli :tak:
poszłabym zrobić betę, ale mieszkam w małej mieścinie i zaraz by się wszystko rozniosło, a ja nie chcę.. zdecydowaliśmy z mężem że następną ciążę będziemy ukrywać tak długo jak się da.. jesteśmy pełni obaw..
 
Natkusia jakieś przeczucie, że chłopak... wiadomo oby zdrowe;) ale tak dziewczynkę do parki bym chciała
i strasznie się doczekać nie mogę poznania płci!

Ma_Dunia
to aż pozazdrości energii! mnie coś wieczorem podbrzusze zaczęło pobolewać...

Martula1985 a kiedy będziesz test robić? trzymam mocno kciuki! My też będziemy trzymać w tajemnicy jak długo się da, żeby uniknąć gadania... ja niestety pracy nie mam... a rodzina lubi sobie pomarudzić i już przy pierwszym za głowę się łapali .... ;/
 
MADUNIA dobre porównanie :-D u mnie też burza hormonalna, że zaraz mąż z domu mnie wyrzuci ;-)

MARTULA współczuję straty.. poczekaj spokojnie i wykonaj domowy test :tak: na pewno będzie dobrze! :-)

AFJA płeć to największa zagadka i chyba każda nie umie doczekać się co będzie :-D ja dowiedziałam się w 13tc i liczę, że teraz też tak będzie :tak: ja na razie nie mam przeczuć.. mój mąż chce mieć niespodziankę ale ja nie dam rady ;-)
 
Afja-Anetka nie wiem, poczekam jeszcze kilka dni.. termin miesiączki mam na sobotę.. ale mam już takie objawy jak w pierwszej ciąży.. oby to nie były moje urojenia..

Natkusia dziękuję za słowa otuchy..
 
Hej dziewczyny :-)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.:happy2:
Mam na imię Monika. Termin według różnych kalkulatorów wychodzi mi od 08.08 do 11.08:confused:
Mam małe pytanko jak dodać suwaczki tak, żeby były widoczne pod wpisem? Niestety jestem tu nowa i nie potrafię się "ogarnąć".
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie sierpniowych mamusiu. Ja cały weekend w pracy - więc jak wracalam to marzyłam tylko o śnie:) u mnie brak objawów ciazowych - czasem lekko mnie zemdli :) ale w pierwszej ciąży tez tak miałam. Ja jutro usg - chciała bym zeby było słychać serduszko :) pozdrawiam Was i miłego dnia życzę :)
 
Do góry