reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Mam nadzieje kochana że własnie to to ze jestem szczesciara ....Ale to nic jutro sie okaże. To naprawde mieszkasz w świetnym miejscu ze trafiłas na GP polke....Ja to musze az jechac do Londynu 120 km od miejsca mojego zamieszkania, bo mieszkam na takim zadupiu ze polskiego lekarza tutaj niedostane...
 
reklama
JENY dla Ciebie mega szacun! Ale jestem pewna, że sobie poradzisz :tak:

DONNA ja wiem, że się boisz bo każda z nas się boi.. będziesz się bać całe 9 mscy i wiesz co.. nie minie to z chwilą porodu.. dopiero potem zaczniesz się na poważnie bać o swoje dziecko ;-) taki urok bycia mamą! Myśl pozytywnie bo będzie dobrze jutro :*

DONNA BASIK dobrze, że chociaż macie dostęp do polskich lekarzy :tak:


Ale dzisiaj piękna pogoda! Zaraz wybywam z Michałem na spacer :-)
Wpadnę później :-)
 
Donna trzymaj się kochana ciepło:* mam rodzinę w UK i znajomych i są róże opinie jak się tam żyje. My byliśmy tam kiedyś jeszcze przed ślubem na pare miesięcy w pracy. A szwagierka była w ciąży w UK,rodziła tam i wychowuje dziecko i są bardzo zadowoleni z opieki, tyle tylko że bardzo brakuje im rodziny. Pisz tutaj jak najwięcej, dla mnie forum w pierwszej ciąży było jedną z pierwszych rzeczy jakie robiłam rano:)
Ja dziś mam wolne, cały dzień chodzę jak struta, najchętniej bym leżała, w dużej mierze przez pracujący weekend.

Wizytę mam w piątek-taki prezencik sobie robię na mikołaja:) O ciąży wie tylko mój mąż i przyjaciółka, rodzinie powiem po wizycie i oficjalnym potwierdzeniu przez lekarza, a w pracy?hmmm... pasuje powiedzieć jak najszybciej, bo trochę się w pracy olatam, najwcześniej na L4 poszłabym od stycznia,bo są małe zawirowania i nie chcę ich zostawiać teraz...Chociaż jak byłam w pierwszej ciąży to od razu chciałam iść na L4:)
Mdłości jako takich nie mam-czasami źle się czuje jak się rano zrywam,ale to nawet przed ciążą tak też miałam. Jedynie to jestem senna i mam takie właśnie "ćmienie" w podbrzuszu.

Natkusia i Basik to oficjalnie gratulacje oficjalnej ciąży:)
Jeny podziwiam:) mój synuś jest dużo starszy od Twojej córci a ja jestem przerażona jak to będzie potem z dwójką. Śliczna córcia:)
 
Ostatnia edycja:
Witaj Donna30 :) Ja byłam w 5 tygodniu (licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki), póki co jedynie widać na zdjęciu "ciemną plamkę" ;) Dopiero 20.12.2013 mam kolejną wizytę i wtedy lekarz mi powie, czy ciąża rozwija się prawidłowo (cewa nerwowa itd.). Do tego momentu muszę uzbroić się w cierpliwość i zrobić badania, które przepisał mi na pierwszej wizycie :)


PS. dopiero teraz zauważyłam ,że pojawiło się już sporo postów od dnia wczorajszego ;)

I nasunęło mi się jeszcze, że ja oprócz pobolewających piersi i senności (chociaż ja generalnie zawsze byłam senna :p) nie mam innych objawów, żadnych mdłości, wymiotów etc. Dzięki temu też się zastanawiam, czy wszystko dobrze, ale nie tracę zdrowego rozsądku, w końcu to wszystko może jeszcze przyjść, a jak tego nie ma to nie znaczy, że coś jest źle :) I pewnie tak trzeba myśleć unikając obrzydliwego stresu :p



Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Natkusia....Dziękuje za te słowa otuchy......Własnie taka jest rola mamy......Mama to zawsze mama....nie zależnie od wieku dziecka zawsze będzie strach o niego....

Ojaka.... masz racje odnośnie tego forum....równiez polubiłam bardzo tutaj zaglądac i popisać....Szybciej nam kochane przyszłe mamuśki czas zleci jak bedziemy sie razem trzymac tutaj i pisać....Wiesz zależy jakie miasto w UK...Widzisz Basik ma w swoim miescie polke w GP, dobrze jej......a jak ja byłam na wizycie u swojego to nawet cisnienia mi niezbadal....Poszłam żeby zrobili mi test na bete hcg czy jest w porzadku to on powiedzial że juz nie trzeba bety jak test sikany wyszedł pozytywny...ten facet bo doktorem go nie nazwe nawet niewie na czym polega beta hcg....Wszystko bym oddała żeby zostac juz do konca w Polsce jak przyjade na świeta, tymbardziej że mam siostre która pracuje w szpitalu i dwie ciotki...rozumiecie raxniej i bezpieczniej......
 
Donna, mam wrażenie że jesteśmy w tej samej ciąży. Nie mam żadnych objawów oprócz bólu piersi i pobolewania w brzuchu. Byłam dzisiaj u gina, nie mojego, ale pani doktor nie powiedziała mi niczego czego nie wiem. Muszę się uzbroić w cierpliwość.
Moja przyjaciółka mieszka w UK i jest załamana tamtejszą służbą zdrowia, nie wykryli jej 8cm torbiel.
Mamusiom które mają już potwierdzoną ciążę "na piśmie" strasznie zazdroszczę. Możecie być już dużo spokojniejsze.
Jeny jesteś moim mistrzem.
Bardzo chciałabym częściej tu zaglądać, ale trudno znaleźć między studiami i pracą chwilkę przed komputerem tylko dla siebie
Buziaki mamusie :*
 
klalalaudia tutaj jest okropnie nie ja pierwsza to zauwazyłam i nie ja jedyna chcialabym w tym stanie znaleść sie w swoim kraju....Ale tez niewiem czy za dużo sobie niewyolbrzymiam poniewaz jeszcze sie tu niezaklimatyzowalam i dla mnie poprostu Polska to Polska pomimo tej biedy w Polsce i raczej nigdy sie tu niezaklimatyzuje...Jestem tutaj juz drugi rok i powinnam juz troszeczke polubic ta Anglie a ja jej nienawidze.Zamiast z kazdym dniem zaczynac sie jakos klimatyzowac to ja z kzdym dniem mysle o Polsce bardziej....Moze cos jest ze mna nie tak....niewiem....Moze to to ze w tym zadupiu nie mam zadnej kolezanki z która mogłabym pogadac od czasu do czasu...a zwłaszcza nie mam tu rodziny.....Fakt faktem myslimy nad przeprowadzka i juz sie nie moge doczekac kiedy pożegnam ta wiechure....Ja niewiem jak ludzie tutaj moga sie zadomowic....jacys odludkowie napewno....
 
Witam wszystkie przyszle mamuski:-) To moj pierwszy raz na forum i pierwsza ciaza:-)Jestem szalenie podekscytowana i rownie mocno przerazona. Ciesze sie ze znalazlam takie miejsce wzajemnej wymiany trosk i mam nadzieje dobrej energii:-) Moj dzidzius rozpoczal swoja ziemska historie 9 listopada. Jestem wiec w 5 tc. Z objawow doskwiera mi tylko niewielki bol w podbrzuszu i obolale piersi. OJAKA: tez mam pierwsza wizyte w piatek. Trzymam kciuki i licze na sprawozdanie. Do dziewczyn z Uk.: polecam vlog na you tube neesi25, kanal nazywa sie James Mam Said i dziewczyna opowieda o swojej ciazy w Londynie. Mnie akurat zachwycilo to, ze o ile ciaza nie jest zagrozona prowadzi ja polozna! powiedzcie mi prosze dziewczyny czy pijecie kawe? Kiedy planujecie L4? I czy ktoras z Was pracuje wiecej niz 8 h dziennie przy komputerze. Pozdrawiam wszystkie sierpniowki:-)
 
reklama
kurcze dziewczyny zaczynam sie bać ;-)
ojaka ile ma Twoj synuś ? ja tez jestem przerażona ale stało się... naprawdę będzie az tak ciężko ? ja chyba nie zdaję sobie jeszcze sprawy z tego:sorry2: nie mam za bardzo czasu, w ciągu dnia przy małej zapominam ze jestem w ciąży.. poszłam dzis na spacer i tak mnie przepiżdzało ze teraz boli mnie jajnik:no:
natkusia dziękuję kochana :-)
doxa81 gratulacje:-) !!!
donna współczuję Ci bo mieszkac gdzies gdzie sie żle czujemy to nie za fajnie.. ale skup sie teraz na ciąży:tak: myśl pozytywnie, chodz na spacery, za niedługo zaczniemy robic zakupy wyprawkowe;-) zobaczysz jak sie zacznie to wpadniesz w wirr a juz jak dziecko sie pojawi to nie będzie czasu na smutki:-) głowa do góry !
 
Do góry