reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej Jeny....Dziekuje za te słowa .....Tak masz racje ...myslę tylko o mojej fasoleczce aby było wszystko wporządku....17 grudnia jade do Polski i troszeczke odżyje....Mówisz spacery....hmm.....ja mieszkam na wsi wiec tu jak wyjdę to tylko widze domy i nic poza tym....ale wytrzymuje jakos....Jutro jadę do Lndynu więc przejazdem zobacze cos wiecej heheh:):):)
 
reklama
Witam się i ja :) Dziś odebrałam wyniki bety 31,7. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Mam już Synka- Kacperka z sierpnia 2012 roku. Teraz też zapowiada się sierpniowy dzieciaczek :)

Pozdrawiam Was i mam nadzieję,że spędzimy razem czas aż do sierpnia.
 
Hejka :-)

OJAKA będziesz miała piękny prezent na mikołaja :-) u nas już najbliższa rodzina wie i wszyscy z bananami chodzą na twarzy :-D

IZIS ciesz się, że nie masz mdłości ;-) ja miałam w pierwsze ciąży - masakra

KLAUDIA nie martw się, że nie ma czasu to tak często zaglądać.. najważniejsze, że jesteś :-)

DOXA witam serdecznie :-) ja pracuje ponad 10h na komputerze.. dzisiaj dostałam L4 ze względu na atmosferę w pracy.. mobbing okropny więc nawet się nie zastanawiałam..

JENY będzie dobrze!! :-) :*

GORGUSIA witamy witamy :-) gratuluję bety! Ja też mam synka z 2012 ale z 1 lipca ;-)

Ale się tu zaczyna gwarno robić - super :-D
Ja Wam powiem, że dla mnie forum jest jak rodzina. Zawsze można liczyć na osoby tutaj i nie raz pomogą w trudnych chwilach :-)
 
Ostatnia edycja:
GORGUSIA na początek ciąży jest ok :tak: ja 16dpo miałam 233,50 a po 48h prawie się podwoiła. Tak na prawdę nie ważna jest wartość tylko przyrost :-) po 48h ma wzrosnąć o min 66% a po 76h o min 114%. Najlepiej sprawdź żeby się nie martwić :tak: będzie na pewno dobrze!
 
Natkusia: Czyzbysmy pracowaly w tej samej firmie? hehe Zazdroszcze L4. Zobacze w piatek jak moj lekarz do tego podejdzie GORGUSIA ja mialam w piatek bete 55. Tez mi sie wydawala mala ale wszyscy mowia ze to bardzo indywidualny wskaznik i wazne ze sie miescisz w widelki. Zrob sobie moze powtorke za pare dni i zobacz czy przyrost jest na poziomie 66%. Ja jutro ide.
 
Gorgusia napewno będzie dobrze.Natkusia ma racje nie aż tak wazna jest wartość bety jak jej przyrost.......Przynajmniej masz juz wynik...ja robiłam w czwartek i jeszcze nie mam....nio ale nieporównujmy medycyny angielskiej do polskiej, bo tu nawet nie ma co porównywać.....Także Gorgusia głowa do góry napewno bedzie dobrze.....:):):)
 
Ależ ja wam dziewczynki zazdroszczę możliwości L4. Ja niestety umowa zlecenie, na szczęści kierowniczka świetna, więc mogę sobie pozwolić na elastyczność w pracy.
Fajnie że są tutaj już doświadczone mamusie, zawsze fajnie posłuchać kogoś kto już coś wie na ten temat.
I jak tak sobie czytam, to jednak chyba ze mną jest ok, mój ukochany twierdzi że trochę panikuję
 
reklama
KLAUDIA panika u kobiety w ciąży jest normalne :-D ja dzisiam przed wizytą nie umiałam wyjść z wc bo dostałam biegunki z nerwów :eek: facet przeważnie powie Ci, że panikujesz.. tylko druga kobieta zrozumię ;-) taki los! Dobrze, że masz wyrozumiałą szefową, ja niestety mogę o czymś taki m tylkk pomarzyć..

DOXA ja powiedziałam ginowi jak mam w pracy i bez problemu mi dał :tak: życzę Ci tego samego a potem będziemy odpoczywać :-) oczywiście nie będę pisać jam zareagowało szefostwo.. :sorry:

DONNA Ty to musisz mieć ciepliwość ale niestety co kraj to obyczaj ..

Dziewczyny jak uzbiera się nas trochę więcej to zrobie nam listę sierpniowych mamuś :-) wtedy każda będę prosiła o info
 
Do góry