reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam po ciężkim weekendzie..
Natkusia mój synek w marcu będzie miał 4 lata.


Mnie czasami pobolewa podbrzusze,tak delikatnie,albo jajniki,ale to głownie wieczorem po całym dniu w pracy.

Kurcze,mam problem z suwaczkiem..probowałam wklejać go już w każde miesjce w sygnaturze i nadal go nie widać. Może mi ktoś tak po "chłopsku" wytłumaczyć jak to się je:)
 
reklama
Hejka :-)

Melduje, że jestem już po wizycie :-) ciąża potwierdzona! Pęcherzyk ciążowy na swoim miejscu i w środku zarys zarodka :-) za wcześnie na serduszko więc kolejna wizyta za 2 tygodnie :tak: mam brać nadal Luteinę na bóle podbrzusza i już badania krwi i moczu :-) aaa i dostałam L4 więc ominą mnie stresy w pracy.

OJAKA pobolewanie brzucha jest normalne więc się nie martw! Ja Twój suwaczek widzę, piękny :-)

witaj DONNA :-) słyszałam, że w UK nieciekawie.. ale dobrze, że masz polskiego lekarza - będzie dobrze :tak:

BASIK mi na mdłości w pierwszej ciąży pomagała coca cola, spróbuj :* jak tam wizyta??

IZIS witaj :-) mi lekarz dzisiaj też nie powiedział jaki dokładnie termin.. pewnie na następnej wizycie wszystkiego się dowiemy :-)

Buziaki
 
Natkusia to teraz oficjalnie gratuluję malenstwa, i super we dostałaś l4, który to jest dokładnie tydzień?
 
ŻANETKA dzięki :-) jak powiedziałam jaką mam pracę to bez problemu mi dał :tak:

DONNA czuje się ciążowo :-D tzn pobolewa mnie podbrzusze, mam wahania nastrojòw, ciągle bym spała i głodna jestem ;-) na razie mdłości mnie odpuszczają i oby jak najdłużej!

Wg OM mam 6,2tc (7 tydzień) ale owulka mi się przesunęła o ok 8 dni więc moim zdaniem teraz wchodzę w 6 tydzień :-) wszystko będę wiedzieć za 2 tyg.

A Wy kiedy macie wizyty?
 
Natuska ja juz po wiezycie ale usg ni emialam poniewaz moja GP stwierdzialz ze to za wczesnie i mam przyjsc za 2 tyg.,zalozyla mi karte ciazy i wedlug OM 6 tydz i 2 dni termin na 27 lipca,choc ja wiem ze moja owulka byla poniej to i tak pani doktor stwierdzila ze bedziemy trzymac sie OM.Dzis czuje sie troszeczke lepiej,cole juz popijam malymi lyczkami ale szalu nie ma:no:
Przerpaszam ze nie odnosze sie do Waszych postow Sierpnioweczki ale zle sie czuje ,przepraszam
 
BASIK no to gratuluję wizyty :-) za 2 tygodnie już na pewno zobaczymy serduszka :tak: Ojj Biedna Ty.. :* spróbuj jeszcze gumę miętową, też mi pomagała.
 
Natkusia ja mam wizyte jutro i bardzo się boję że jest coś nie tak.....Wierzę że będzie dobrze ale jak wczesniej pobolewały mnie sutki i podbrzusze tak teraz nic....Nie mam żadnych objawów...normalnie czuje sie świetnie.....I chyba juz powinnam troszke częściej chodzić do toalety a chodze jak chodziłam przed ciąża....Najgorzej że mieszkam w tym cholernym UK i nie mam tutaj nikogo poza meżem, ale wiadomo jak to facet....zapyta jak sie czuje i to wszystko...a ja bym chciala wyżalić się jemu ale sie nie da bo zaraz usłysze że histeryzuje , że jestem cholerna pesymistka...Brakuje mi tu mojej mamy i moich sióstr....Sorki dziewczynki ale jakos chyba na zwierzenia mnie bierze .....boje sie tej wizyty jak cholera!!! Basik to u Ciebie i tak jest te GP wporządku ...zrobia ci usg jeszcze przed 3 miesiącem....Bo moj GP nawet cisnienia mi nie zmierzyl nic....powiedzialam ze jestem w ciazy, zapytal sie o ostatnia miesiaczke kiedy byla dał mi jakies papiery do wypełnienia dla midwife i to wszystko....Jakby nie było polskich lekarzy w Londynie to bym chyba zwariowala jakbym miala liczyc na tych debili....
 
Donna moja DP jest w miare ok poniewaz to polka;))) nic nie nie martw Kochana napewno wszystko w porzatku ,mozliwe ze nalezysz do grupy mamusiek-szczesciarek ktore nie miewaja zadnych ciazowych objawow;)
Natuska dziekuje:)
 
reklama
Witajcie :-) gratuluję wizyt i dobrych wieści :) ja zasypiam na siedząco, czuję sie jakby mnie przejechał autobus a czołg poprawił a mam 5 miesięczne dziecko !!! które delikatnie mówiąc ma to gdzieś ;) nie wiem jak ja przeżyję tą ciążę i mam nadzieję ze wszystko będzie ok bo i ją nosic trzeba i wózek ze schodów znieść i wstawac w nocy itd itp...
donna 30 spokojnie, wszystko napewno jest ok :tak: rozumiem Cię.. ja też za bardzo nie mam sie komu wyżalić.. mój maż cały dzien w pracy ehh szkoda gadac.. masz nas :-)żal sie nam !!!! no nic muszę wziąć tyłek w troki bo mi sie maleńka obudziła ;-) i na spacer...
 
Do góry