reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Jej, jak ja wam tych wizyt zazdroszczę. Mi zależy konkretnie na jednym lekarzu, a on teraz na urlopie ;( . Ale jutro się umawiam z położną.
Z tego co czytam, to bolącym brzuchem nie muszę się przejmować? Martwi mnie wszystko co mnie chociaż odrobinkę boli
 
reklama
Hejka :-)

Jeju ale mam dzisiaj śpiączkę :confused::-D

BASIK na 8.30 :-) mocno trzymam &&&&&& za Twoją wizytę :*

ŻANETKA doczekasz się swojej wizyty :tak: ja czuje, że jutro co najwyżej zobaczę pęcherzyk ciążowy ale zawsze to coś ;-) no i wielka nadzieja na L4 bo u nas w pracy syf się zrobił :-( wczoraj szefowa koledze nie przedłużyła umowy..

KLAUDIA to jest moja druga ciąża a mimo to każde zakłucie mnie stresuje ;-) to jest normalne. Bóle w granicach normy są ok :tak:

Miłego dnia :*
 
Witam wszystkich.....Równiez z wyliczeń mojej siostry połoznej wychodzi mi termin na 3 sierpnia... Pierwszy test robiłam tydzien temu w niedziele 4 dni przed @ i wyszły dwie kreski.....w środe w dniu spodziewanej @ zrobiłam drugi...również dwie kreski:):):)....Moja pierwsza ciąża, dopiero początek a już człowiek ma tyle obaw...ale we wtorek 3. 12. 2013 mam wizyte u lekarza...Mieszkam w UK a tutaj jest wszystko gorsze niz w naszej Polsce...ale do lekarza jade polskiego...:)..Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie...:):)
 
Witam nowe sierpnioweczki :-))) u mni dzisiaj pierwszy dzień mega mdłości-herbatka imbirowa i migdały nie pomagają ;((( pomocy
 
Basik ja też mam cały dzień mdłości, masakra jakaś, w pierwszej ciąży nie miałam w ogóle no może ze 3 razy a teraz już cały dzień.

Donna witaj gratuluję.
 
Donna30 świetnie cię rozumiem. Też jako takich objawów nie mam, tylko jak teraz z pracy wróciłam, strasznie mnie nogi bolą (pracuję w kawiarni) i mam wrażenie jakby mi kolana spuchły (?). Ale widzę że razem będziemy rodzić ;)
 
Hej klalalaudia....Jesli chodzi o stopy to co noc mam takie wrażenie ze mi puchną bo śpie w stopkach skarpetkach i jak nigdy mnie nic nie swędziało a teraz w podbiciu czuje jak mnie swędzi tak jakby były ciasne te skarpetki to od razu je zdejmuje i jest lepiej....heheh...to czyli mamy razem 6 tydzien??....Fajnie...Kiedy do lekarza lecisz????Ja we wtorek....Zazdroszcze Ci bo zapewne mieszkasz w Polsce....bo ja w UK a tu jest wszystko powalone ładnie mówiąc...ale do polskiego lekarza jade takze jestem spokojniejsza:)....
 
Witajcie :) Mnie lekarz co prawda nie podał jeszcze w miarę dokładnego terminu, ale z moich wyliczeń wynika, że będzie to początek sierpnia :)

Jest to moja pierwsza ciąża i trochę się obawiam różnych różności ;) Obecnie mam wrażenie, że pobolewa mnie brzuch, tak "ćmi" jak przed miesiączką. Mam nadzieję, że to nic poważnego i wszystko jest pod kontrolą :)

Pozdrawiam przyszłe mamy, te sierpniowe i nie tylko ;):laugh2:
 
reklama
Hej Izis86....Rozumiem Cie doskonale jesli chodzi o obawy......Z pierwsza ciąża zawsze jest największa obawa....Ale lekarza juz masz za sobą....a ja np juz sie niemoge doczekac wtorku kiedy bede u lekarza i lekarz mi powie że wszystko jest wporządku...mam nadzieje że juz bedzie widac zarodek....Izis a ty juz widzialas swoj zarodek a może juz słyszalas serduszko??...Napisz wszystko w którym tygodniu byłas u lekarza i jak przebiegła pierwsza wizyta...:):):)...Pozdrawiam
 
Do góry