reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Piękna pogoda - więc mykamy na spacerek.

Ewaelinka - cieszę się że nadal w 2-packu :) oby jak najdłużej. Za co trzymam kciuki

Kaspian - gratulacje za koniec remontu :)

carine - współczuje teściowej - coż za okropna baba:(
 
reklama
Kurka wodna! co się z tym forum dzieje dzisiaj?! Już setny raz piszę do Was, wiadomości prywatne zasypują mi skrzynkę, ciągle mi się forum zawiesza:wściekła/y:

Ewaelinka dalej mocno zaciskam kciuki!:tak:
misiura na twardniejący brzuch ponoć dobrze jest usiąść luźno i wygodnie i kilka razy powdychać i wydychać powietrze przeponą. Koniecznie jedną częścią ciała- albo tylko nosem, albo tylko ustami.:tak:

Też poproszę o lik do biedronkowej gazetki z odzieżą;-) Na necie znalazłam tylko to Ubrania ciążowe - promocje w Biedronce | Baby online
 
Ostatnia edycja:
Natkusia też mam nadzieję, że dziś będą same dobre wieści:tak: A Ty kochana nie denerwuj się nam. Co do grupy zamkniętej to chodzi o fb?
Izis niestety uroki posiadania faceta z takim charakterem:tak: mój też ma vto do siebie, że często najpierw palnie a póżniej pomyśli co i do kogo - no ale cóż i tak ich kochamy;-):tak:
Ojaka nie ma sprawy - tak to Natkusi numer dotyczący tylko forum i nas:tak:
Anna dziękuję za wiadomość:tak: i w sumie jak masz taką "kontrolę" to nie dziwię się. A oni do wszystkich tak przychodzą? Mi też zwariowało forum :-D
kahaka dobrze, że już noc spokojniejsza:tak: oby jednak nie powtórka:no:
martuśka92 &&&&&& i daj znać jak poszło:tak:
caltha współczuję koszmarnej nocy - dziewczyny chyba coś pisały o magnezie na skurcze nóg
madruszka niestety jak mus leżeć to mus:tak: i ciesz się teraz bo po porodzie będziesz tęsknić za taką możliwością;-)
Ewaelinka dobrze, że w miarę się stabilizuje to wszystko a zaległościami się nie przejmuj kochana:tak: &&&& za kolejne dni
misiura gratuluję tak troskliwego lekarza - przynajmniej czujesz, że nie jesteś "kolejnym klijentem":tak:
Kaspian gratuluję zakończenia remontu:-)
Dzień zapowiada się piękny i gorący ale lepiej tak niż ma padać cały czas.
Noc za to miałam okropną:no: najpierw nie mogłam zasnąć i tak do 2 a jak zasnęłam to budziłam się co pół godziny i miałam jakieś koszmary:-(. Ale widzę, że nie tylko ja tak miałam. Zmykam szykować obiad i na małe zakupy.
Miłego dnia dziewczynki:tak:
 
Misiura a jak się nazywa? Będziesz rodzić na Siemiradzkiego?? Ja tam rodziłam synka,teraz zastanawiam się na nim albo nad Narutowicza..
 
Faktycznie coś się dzieje bo mam 20 wiadomości prywatnych, nic ciekawego i wszystkie takie same :-)

Do Biedronki chodziłabym częściej gdyby nie ten idiotyzm płacenia gotówka, ja zazwyczaj mam bardzo mało żywizny przy sobie zazwyczaj płacę kartą bo chyba nikogo nie muszę przekonywać, że tak wygodniej :-) Ale podobno w wakacje już mają wprowadzić płatności kartami więc idzie ku dobremu.

Te ciuchy biedronkowe są całkiem fajne, przy-pie-przę się tylko standarodowo do staników, urodą nie porażają ale nie są takie całkiem brzydkie ale rozmiarowka jest totalnie bez sensu :-) Ja wogóle mam hopla na punkcie bielizny, zawsze lubiłam mieć jej dużo i ładnej, dlatego teraz dostępna kolorystyka mnie dobija, wiecie, że ja do tej pory nie miałam ani jednego białego stanika oprócz gorsetu, majtek zreszta też nie? :-)
Majtasy tak po prawdzie nie są złe :-) polubiłam się z tymi na brzuch, tylko na wszystkie bóstw, czemu nie ma czerwonych?! :-)

Jutro się chyba jednak do tej Biedronki przelecę te ciuchy obejrzeć, bo tuniki i koszule nocne są niezłe :-)

Dziewczyny, forum zamknięte działa tutaj na BB, tylko oprócz wpisów powitalnych i kilku zdjęć nic tam nie ma, chyba Natkusia wysyłała do niego zaproszenia, istnieje jeszcze ta grupa na Facebooku. Najwygodniej byłoby z jakimiś prywatnymi zdjęciami przenieść się na Fejs, bo tam najprościej się publikuje newsy i wstawia zdjęcia, ale pamiętam, że ten temat był już poruszany i kilka osób mówiło, że nie ma tam kont i nie chce mieć :-)
 
reklama
Ojaka - Dariusz Zarotyński. Tak, na Siemiradzkiego. Czytaliśmy i zbieraliśmy od znajomych z mężem dużo opinii o szpitalach...sama wiesz jak jest, o każdym można znaleźć coś złego, a ten wydawał nam się najsensowniejszy. A znajoma męża była też jego pacjentką, była mega zadowolona, my po pierwszej wizycie zresztą też, więc nie było już się nad czym zastanawiać. Mieszkamy na Woli Duchackiej i stąd to wszędzie jest daleko, a miasto rozkopane... A jak Twoje doświadczenia z Siemiradzkim, dlaczego teraz chcesz zmienić? Wracając jeszcze do pana doktora, generalnie on jest specjalistą od usg, do niego też przychodzą pacjentki tylko na usg. Dla mnie plus jest taki, że nie muszę nigdzie dodatkowo jeździć, full service jest u niego. Poleciłam go koleżance, po pierwszej wizycie też zdecydowali z mężem, że to on będzie prowadził ciążę.
 
Do góry