reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam wszystkie Sierpniówki. Czy i dla mnie znajdzie się miejsce? W skrócie napiszę kilka słów o sobie, bo muszę Wam się przyznać czytam Wasze wpisy regularnie, ale jakoś nie chciałam zapeszyć i zapisywać się wcześniej. To jest moja trzecia ciąża, mam 8-letnią córkę Agatkę, druga ciąża niestety nie "wyszła" . Termin mam na 10 sierpnia, więc mam nadzieję,że wszystko tym razem skończy się pomyslnie.
 
WKasia - również witamy, jak podczytujesz to mniej więcej trochę się już orientujesz w wątkach. Tym razem na pewno będzie dobrze :-)
 
Robaczkowa, WKasia, witajcie :)

A słuchajcie, w moim mieście jutro otwarcie Lidla! To dopiero będzie szał. Raczej się nie wybieram, bo mnie tam zmiażdżą :/

Poszła dziś z Agatką na spacer i ledwo wróciłam :/ nie potrafię funkcjonować w upałach, a z brzuchem to już w ogóle.
 
Witam nowe koleżanki :-)

Ojaka no właśnie dużo zależy od tego na jakich ludzi się trafi, od ich chęci, od umiejętności też oczywiście, ale jeśli chodzi o pielęgniarki, położne to chyba więcej znaczenia mają chęci. No nic, my już zdecydowaliśmy, będę się powtarzać, ale z lekarza jestem zadowolona i generalnie nastawiam się, że wszystko pójdzie szybko i sprawnie :-) A co do cen, cóż fakt, trochę sobie liczą, ale można tam rodzić też bez dopłacania, nie wiem jeszcze jak zrobimy, zobaczymy jak będzie końcówka ciąży fizycznie i psychicznie. Początkiem czerwca wybieramy się na dni otwarte, to już będę wiedzieć więcej jak to tam wygląda.
 
Ja tez witam nowe mamuski!
Juz zaliczylam dzis spacer z kolezanka i jej półrocznym synkiem i kupilam pierwszy raz truskawki w tym roku. Wczesniej mialam najczęściej chcice na melona tak z owocow. Najadlam sie takich duszonych z cukrem pycha! Nastka ma cos leniwy dzień a teraz chyba czkawki dostala.
Naprawde dziś to juz takie lato sie zrobiło.

Madruszka oj to współczuję przeżyć! Generalnie to pewnie ze nie wiaomo co i koefy zadziala ale napisalam to wrazie czego zeby moze lepiej nie ryzykowac jakby kros nie slyszsl o tym...
Ja mam konto na fb ale jakos nawet nie wiem jak was znaleźć i
Jak sie dostac...niezbyt intensywnie korzystam.
 
Angie masz racje lato sie zrobilo i przez to moj plan dzialania legl w gruzach:-) Jak bylam na dworze o 10 po to skierowanie to bylo 26 stopni, ile jest teraz nie chce nawet myslec. A musze wyjsc bilety kupic no i do tego Lidla, bo ja na wyjazdach to po polsku na kanapkach lece. Jak bedzie dobrze po moich wizytach to w niedziele popoludniu bede znowu nad morzem.
 
witam nowe koleżanki
ja poprasowalam już tą moją sterte, kręgosłup mnie troche boli od stania przy desce,ale ujdzie
ja tez sie jutro do biedronki wybieram ale bardziej po plyny do prania a nie po odzież, choć kto wie może mi spasuje coś i kupie.....

teraz mi się pierożki z truskawkami gotuja,:-D zjem i smigam po młodego do przedszkola
 
reklama
Dziewczynki to jest link do grupy https://www.babyboom.pl/forum/groups/959-sierpniowki-2014-a.html :tak: poproście o dodanie i Was zaakceptuje! Ona została utworzona ale jakos w ogóle nie jest uzywana.. moze cos ruszy w tym temacie :-) tam zawsze mozna dodac zdjecia itd

A cały nasz kącik zamkniemy po porodach :-)

Ja mam dzisiaj słaby dzien tzn nic mi sie nie chce..
Lece Was ogarnac
 
Do góry