reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ewelinka super ze sie odezwalas! Dobrze że walczycie o kazdy dzień a twoja córeczka z tego co pamietam i tak ma ladna wage wiec teraz jeszcze nadrobi szybciutki a ty może w szpitalu chociaż polezysz i poodpoczywasz jesli w domu nie potrafisz;-)Trzymam kciuki zeby bylo dobrze!

Dziewczyny tak mi sie przypomnialo z pierwszej ciąży jak tak lazilam z tym wielkkm brzuchem i po terminie juz byłam. Na ktg co 2 dzien juz musialam jezdzic i gin do mnie mowi ze pani jest tak samo do porodu jak mnie:baffled:facet! No to zaczęłam czytac i na forum u nas dziewczyny rozne opisywaly metody ale niektore nie dzialaly jak np sex a niektórych sie balam. W koncu zastosowalam jedna czyli zjadlam z pol surowego ananasa i popilam herbatą z lisci malin i po paru godzinach dostalam skurczy. Wiec nie wiem czy slyszalyscie o tym ale jesli macie problemy albo i profilaktycznie to lepiej unikajcie tych 2 rzeczy, moze sa tez jakies inne produkty...ja urodzilam 8 dni po terminie i juz mnie wszystko wkurzalo i meczylo nawet widok kobiet z wózkiem ze ja jeszcze nie...!:-) Mam nadzieję ze teraz tez do konca bede lazic i nic wczesniej sie nie zacznie ale po terminie czas sie jakos tak dluzy i ciezo jest.

Lilith jesli chodzi o nasze 1 forum to pewnie ze pamietam wiekszosc dziewczyn i kartki na roczek! Potem jeszcze małemu pokazywalam jak już rozumial ile kartek dostal i nawet z tak daleka jak z Australii:-) Szkoda tylko ze jakos nigdy sie nie wybralismy na zjazd ale i tak czulam jak bym was znala osobiście:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewcia, trzymam kciuki. Najważniejsze, że pod właściwą opieką jesteście!!! pojedz czereśni, to Malutka będzie siedzieć w brzuszku i się delektować!!!!

Anna, Ty faktycznie miałaś leżeć. Urwis z Ciebie!

Pogoda piękna, ja lubię upały (choć, nie powiem, najbardziej wtedy, gdy obok basen/morze i zimny drink. A to może już w przyszłym roku).

Tadam!!! Oświadczam, że remont zakończony. Dziś tylko Pan od alarmów na montaż czujników i Pan z biurkiem do Małego. Potem sprzątanie i układanie w szafach. :tak:
 
Mi tez wyskakują jakies durne wiadomosci :dry:

EWAELINKA super, że masz taka opieke a przede wszystkim cieszę sie, że masz pozytuwne nastawienie! :-) w naszym przypadku to najważniejsze! U nas chyba takiego czegoś w PL sie nie praktykuje, nawet nie słyszalam. U mnie jak posiew wyjdzie ok to zakładaja krążek a jak nie to juz bedzis za pozno no i jakos bedzie trzeba przetrzymac. A ile malutka waży?

LILITH kurcze Ty uwazaj na siebie i na auta!

MISIURA super Twoj lekarz :-) mało jest takich wiec nic tylko sie cieszyc!


Ja jestem po obchodzie ale nic nowego sie nie dowiedzialam.. czekamy na wyniki posiewu i piątkowe Usg

KASPIAN gratuluje skonczonego remontu!
 
Cieszę się, że z rana są dobre wiadomości :-)

Ewaelinka - trzymaj się tam i mocz w tej miseczce :-)

Na mnie zemściło się pożarcie arbuza na noc, w nocy chyba co 40 min latałam do łazienki, no i efekt taki, że dopiero co wstałam. Muszę się ogarnąć i coś pomodzić bo piękny dzionek się szykuje :-)
 
Ewaelinka - trzymaj się dzielnie w dwupaku :tak: , ja już dziś zaspokoiłam swoją zachciankę na czereśnie , zjadłam pół kg :zawstydzona/y: po czym stwierdziłam , że to jednak nie było to .

Misiura -super masz lekarza :) , to raczej nie standard , a zwykła troska :tak: mój do mnie nie dzwoni :)

Anna - ja urodziłam 14 dni po terminie i mi się wydawało że to dużo, męczące fakt to ktg co drugi dzień itd ale z drugiej strony lepiej później niż za wcześnie , choć nie powiem cieszę się , że będę mieć cc i konkretny termin .

Kaspian - gratuluję ukończenia remontu :tak:, nie szalej z tym sprzątaniem .
 
Ewaelinka trzymaj się, każdy dzień ważny, niech mała nabiera wagi.

U mnie jakaś bezsenna noc. Gorąco mi było, już widzę co się będzie działo po kilku dniach wysokiej temperatury na zewnątrz.
W naszej sypialni latem jest baaaardzo ciepło. I nie mam się na razie gdzie przenieść, bo drugi pokój jest malutki i ciężko tam duże łóżko umieścić, a w trzecim największym mąż robi gruntowny remont - obecnie odbywa się gipsowanie, potem będzie malowanie, sprzątanie, meblowanie... zejdzie się jeszcze bo mąż postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i większość rzeczy robi sam - a ma czas tylko w soboty, i to nie zawsze, bo czasami w sobotę wypada jakieś wesele czy inna impreza. Hydraulik ostatnio montował kaloryfery i jakieś rurki, ale coś chyba jest nie halo i też ma przyjść któregoś dnia to poprawiać...
Byłam dziś na badaniach, a przez to że nie mogłam spać to strasznie mi się chciało jeść, a musiałam wytrzymać na czczo do pobrania krwi :wściekła/y:
Miłego dnia :-)
 
witam
caltha ona by nam najchetniej cale życie ulozyla, dla niej nie liczy się rodzina tylko praca i pieniądze, więc wiesc o mojej ciązy byla dla niej najwiekszym koszmarem...teraz co chwila daje mi to odczuć.....a bardzo dobrze sobie radzimy finansowo i wogole więc tym bardziej mnie to dziwi ale taka juz jest i tego nie zmienie.....wiem tylko ,ze jak maly sie urodzi bedzie kolo niego skakać jak kolo mojego straszego synka ale co się nadenerwuje teraz to moje.....a ze pewnie zazdrosna to swoją drogą bo mój mąż jest jedynakiem.....

Ewelinka trzymaj sie dzielnie!
natkusia ja tez jestem za zamknietym forum, teraz ani zdj nie wklejam ani nic bo tu jednak kazdy moze wejsc i zobaczyc...a tak by bylo duzo lepiej i swobodniej:-) a o jakiej zamknietej grupie sierpniowek mowisz? o tej na FB? czy o jakiejs innej o ktorej nie wiem:-)?

no nic ide prasowac bo mam całą górę tego. Wczoraj poprałam same kolorowe ciuszki dla maluszka i nie wiedzialam ze aż tyle tego mam ...a białe to jutro bede prac bo musze dopiero proszek kupić.....juz nic nie kupuje bo mały tego nie znosi:-D
do później;-)
 
Cześć sierpnióweczki! ;)

Ze 4 razy musiałam sie zalogować, zeby do Was napisać ech....

Ewaelinka cieszę sie, ze sytuacja troszkę uspokojona. Zaciskam &&&&&&&&& abyś wytrzymała jak najdluzej z księżniczka w brzuszku.

Pozdrawiam Was i życzę przyjemnego dnia:)
 
Ewcia bardzo się cieszę,że u Was ok,zaciskaj nogi jak najdłużej:)
Misiura super lekarz,a gdzie go masz w Krakowie?
Kaspian gratuluje i jednocześnie zazdroszczę zakończenia remontu.

U nas M jest w trakcie malowania/gipsowania/odświeżania pokoju dla malej (oczywiście wszystko robi późnym popołudniem po pracy). Czekam,aż mi na dole podłoga wyschnie i jadę z mopem na górę bo już nie moge patrzeć jak na ten kurz na podłodze. Jutro będzie to samo,ale przynajmniej dziś będę mieć ten komfort psychiczny...

Po południu jadę zawieźć w końcu L4 do pracy,tak mi ciągle tam nie po drodze. Może zahaczę o Pepco.
Dla zainteresowanych od jutra w Lidlu i Biedronce odzież ciążowa. Ja wybieram się po biustonosz do karmienia,ale patrząc po zdjęciach na necie bardziej podchodzi mi ten z Biedronki:)
 
reklama
Angie nie wiem od czego to zalezy bo ja (juz kiedys pisalam) chlopa za chabety na sex, bo chcialam tylko kilka dni wczesniej, liscie z malin, wedrowka do tesciowej na 4 pietro i co szyjka nie chciala sie skracac a w 8 -ym miesiacu mialam rozwarcie na 4cm, no i Zuzka ma urodziny 1 listopada:tak:

Kurde chodzic nie moge bo tak mnie kluje podbrzusze ze szok.

w drugiej ciazy w 22 tc wstalam z bolami porodowymi, wczesniej zadnych skurczy nic, i niestety sie nie udalo, dzis jak maz wroci z pracy mamy wyprawe na cmentarz, bo Helenka urodzila sie martwa 22.05.2012, dla nich to poronienie:wściekła/y: a ona dla mnie slonko malutkie to moje dzieciatko a nie zaden tam plod.

Trzecia ciaza zakonczyla sie poronieniem w 1 trymestrze.

Wiec tak sobie mysle ze teraz to musi byc dobrze:tak:
 
Do góry