reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Izis - też by mi się marzyło śródziemnomorskie ciepełko, najlepiej na mojej ukochanej Krecie. Ja się tam chyba na emeryturę przeprowadzę :-)

Misiura - jak się rozglądałam, za nowym ginekologiem to ten Twój Zarotyński był u mnie w czołówce, ale przegrał na punkty z Bodzkiem, do Bodzka mam zdecydowanie bliżej :-) Ale obaj mają świetna opinię i full wypas w gabinecie :-)

No właśnie, Ewaelinka np. nie ma :-) Zostaje wymyślić coś innego lub pacyfikować tych co nie mają :-)
 
Rzeczywiście te biedronkowe ubrania ciekawie się zapowiadają. Też tam jutro poczłapię.
Co do biustonoszy - w tej cenie to są ok jeśli chodzi o wygląd, natomiast jeśli chodzi o rozmiar to w 100% popieram Atanę, to nie są rozmiary dla normalnych kobiet, tym bardziej karmiących, 36 to jest chyba 80 pod biustem, tak? i max miseczka D? chyba, że "na oko" to będzie coś dużego ;-)zobaczymy jutro
 
Ja popieraM Ewaelinke i tez zabraniają jakichkolwiek przenosin na FB:-D

A jutro planuje wcześnie wstać i ruszyć w turne o 7:00 punkt do Biedy, punkt 8:00 Lidl, bo u nas to normalnie kolejki sa zawsze pod lidlem jak promocja jakaś.
 
Ja też nie mam Fb i nie zamierzam mieć, chyba bedziemy musiały poczekać do września i wtedy zamkniemy forum.

Atana, a dużo punktów mu zabrakło? co jeszcze prócz odległości przeważyło? generalnie wybór lekarza i szpitala to było zadanie dla mojego męża, chociaż wiadomo wybraliśmy go wspólnie, a ostatnie słowo należało do mnie, kurcze, ale teraz to mu będę musiała pogratulować ;-)
 
misiura z Siemiradzkim mam mieszane uczucia...bardzo długa historia...przed porodem leżałam na patologii..czułam się tam kompletnie nie zauważona..na porodówce mimo wyglądu jak z PRLU (rodziłam w 2010r.nie wiem jak jest teraz) opieke miałam super,na oddziale noworodkowym wszystko nowe,ale jak poprosiłam o pomoc przy dziecku, bo cały czas płakał i leciał z wagą to dopiero zlitowała się nade mnie cudowna pielegniarka w ostatniej dobie. Ale mimo wszystko się nad tym szpitalem zastanawiam,bo znam go itp. Tylko też przesadzają z opłatami...
A o Narutowiczu słyszałam dużo dobrego,znam 3 dziewczyny które tam rodziły(w tym jedna 2 razy) i każda zadowolona. Planuję jechac niebawem i sobie go obejrzeć. Niestety my wszędzie mamy daleko (mieszkamy koło Wieliczki).

Ja chodzę do dr.Berezy w Lux Medzie. On normlanie pracuje na Kopernika jako ginekolog i onkolog. Gdyby się tak zdarzyło że muszę mieć cesarkę ze wskazania bo mała jest źle ustawiona to chciałabym żeby on przyjmował poród (mimo że na Kopernika dobrowolnie bym nie pojechała:) )
 
Misiura - zadecydowały dwie rzeczy: moja przyjaciółka u niego miała cc i nie mogła się nachwalić a dwa właśnie lokalizacja: do jego gabinetu mam 15 min na butach i to moim obecnym tempem, poza tym pracuje w Rydygierze, do którego mam 15 min autem :-) Stwierdziłam, że nie ma co kombinować z innymi, skoro ten spełnia te najważniejsze kryteria :-)

Kuknę na te staniki jak jeszcze będą ale nie robię sobie dużych złudzeń, że 40D (czyli 90D po naszemu) będzie dobre, teoretycznie to jest na 90 cm pod biustem i na 109 biuście, dla mnie to tyle co nic :-) Owszem można niby te cycki poupychać ale to nie o to chodzi w końcu w noszeniu stanika :-)


Karaiwina - dokładnie, to co się dzieje pod Lidlami w dniu promocji to jakieś szaleństwo :-) Ja chodzę o normalnych godzinach, będzie to będzie, nie będzie to nie będzie. Trzeba też sprawdzać niektóre z tych promocji bo one nie do końca takie promocyjne, moja siostra np. chciała grill raclette i na Allegro nawet doliczając koszt przesyłki kupiła taniej :-)
 
Witaj Robaczkowa !!!!! Napisz cos o sobie ,kogo goscisz w brzuszku i na kiedy masz termin:-)

A ja xaraz obiad ,szczerze to wcale mi sie go nie chce :-/ kroplowka dalej kapie i cos senna jestem ,,,,narazie dalej nic nie wiem
 
reklama
Do góry