reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam nowe ciężarówki :)

Mexi, najlepszego dla córeczki :*

Ja dzisiaj nie wyspana. Znowu zaczynam martwić się betą, którą mam zrobić w niedziele. Jeszcze do tego przygotowania do świąt. Można tylko oszaleć.

ojaka
<przytul> współczuje :*
 
MEXI właśnie.. 100 Lat :*

MALUSIOLKA przestań mi się martwić :wściekła/y: na pewno wszystko będzie dobrze!!

OJAKA współczuję zbliżenia z wc..


Ja byłam u kosmetyczki i mam piękne paznokcie :-D aż humor się polepszył :tak:
Dzisiaj znowu nie ma wody :sorry2: na szczęście dzisiaj na obiad robię tortille więc nie ma źle ;-)
 
MALUSIOLKA wiesz, że najważniejsze jest pozytywne myślenie :tak: yyy? Miałam wczoraj 8t5d a dzisiaj mam 8t6d więc dobrze :tak: a jutro kończę 9 tydzień. Z suwaczkiem jest wszystko ok :-D
 
córcia piła gorącą czekoladę-ależ mi zapachniało ,no i się skusiłam .Po kilku minutach czekolada wylądowała w kibelku-masakra,widzę zę Cudaczkowi nie smakują słodycze ,raczej preferuje rzeczy słone i kwaśne hihi -czyżby chłopaczek :szok:
 
O jaki nieduży ruch dzisiaj. Pewnie wszystkie sprzątają i gotują. My spędzamy święta u rodziców i teściów, wobec robię tylko sernik i sałatkę śledziową. Resztę zwarcia zostaje na wynos :p
magda niekoniecznie te smaki na chłopaka. Ja tak miałam w poprzedniej ciąży i mam córkę :)
 
Mnie się wydaje, że w ciąży często jest smak na kwaśne i słone bardziej niż na słodkie ;) i niestety to chyba nie do końca kwestia płci :D jeśli o to chodzi to chyba jestem mocną realistką ;)

K. chciałby syna bo wie, że córka będzie miała z nim przerąbane :D ale ostatnio stwierdził, że chyba jednak będzie córka ;p powiedziałam żeby jednak może uwierzył w swoje możliwości :D ;)

Niedługo zbieramy się na wizytę :) wcześniej może zaczepimy o targ przedświąteczny :)
 
Ja też mam bardziej ochotę na kwaśne i słone, aż objadłam się dziś surówką z kapusty kiszonej i mi brzuch wybuliło :-) Ale bardzo bym chciała dziewczynkę, więc pocieszające jest że jednak to takie "zabobony":-)
 
reklama
Do góry