reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Czesc Olciak, ja poki co nie mialam zanych badan, ale przed ciaza mialam wszystkie porobione oczywiscie prywatnie. Teraz spotkanie z polozna mam 10 stycznia wiec pewnie wtedy bede miala badana krew, przynajmniej tak mi sie wydaje. Ja mam wizyte kilka dni po swietach 27 grudnia
 
reklama
Ja też 27.12:) o 13:00 moja chwila prawdy. To już w sumie moja 3 wizyta u ginka z położną jeszcze w ogóle nie miałam do czynienia. Karty też mi jescze nie założył. Tak się boje, jak ja przeżyje te święta:(
 
Ja mam wizyte o 11. Ja karte ciazy dostalam poczta jak to zwykle w Uk bywa, no i termin porodu tez musialam sobie sama wpisac.Ja swoje pierwsze planowane usg mam miec dopiero w 12tc,ale ze wzgledu na ivf dostalam jedno darmowe usg w 8 tygodniu juz w cenie calej procedury wiec czemu nie skozystac. No i jedno usg w 5t6d zrobili mi w szpitalu z powodu mojego ogromnego brzucha (wygladam jak w 4 miesiacu) bo mysleli ze moge miec plyn w brzuchu, no ale ewidentnie plynu nie bylo i wszystko ok.


Ewcol super ze wszystko ok, podczytam wiecej na wizytach u lekarza :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wizytę jutro po 18 :) ja dostałam na pierwszej wizycie skierowanie na morfo, mocz, różyczkę, toksoplazmozę, próby wątrobowe i bilirubinę (ale te dwie pozycje akuratnie przez moją wadę genetyczną woreczka), glukozę, przeciwciała bo mam grupę b rh-. I chyba tyle, jutro kolejna seria będzie - nie dostałam za jednym zamachem wszystkiego bo póki co chodzę do tego lekarza prywatnie i to ciągbie po kieszeni. Od nowego roku będę starała się dostać do niego na nfz bo prawdopodobnie mąż straci pracę, z jednej strony kupa radości a z drugiej zawsze coś się musi spierdzielić :p
 
Hejka

Druga połowa dnia u mnie kiepska.. ni to mdłości ni to złe samopoczucie - masakra :baffled: chciałabym żeby był już sierpień :-p

LILITH cieszę się, że lepiej :tak:

KAHAKA oby pomogła! Te mdłości nas wymęczą.. :sorry2:

KATUSHKA też się cieszę z umycia okien a tak mi się nie chciało ;-)

OLCIAK ja miałam morfologię, mocz i glukozę. Na drugiej wizycie dał TSH, Kreatyninę i inne rzeczy :tak: trzeba się poświęcić

IZIS to już trzymam &&&&&&& za jutro :-)
 
Dzień dobry :) dziś zobaczyłam 2 niespodziewane kreski.... myślałam, że moja 8 letnia córka zaraziła mnie wirusem.... :) a to nie wirus ;)
Witam ciepło
:-)
 
Asiołek witaj.

No i zaliczyłam pierwsze rzyganko :/ nie wiem, czy to wina tej herbaty z imbirem...ale od momentu spotkania z kibelkiem znacznie lepiej się czuję :)
A moja córcia stała pod drzwiami łazienki i płakała, gdy słyszała te ciekawe odgłosy :/
 
reklama
a ja stwierdzam,ze nie ma dobrego sposobu na mdłości. To chyba musi samo przejść. Mi w pierwszej ciąży jak kilka razy było mi nie dobrze do wszystko. A teraz - non stop je mam - i nic nie pomaga. Jedynie jest mi troszkę lżej jak cos miętowego jem ( np. tik-taki)
 
Do góry