reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
witam:)
jakoś mnie od wczoraj brzuch ciągnie, niby przestaje po Mg więc to pewnie jakieś więzadła. Maluch kopie jak jakiś Pele;-) Zwłaszcza upodobał sobie noc , jak wstaję na siku to on już jest wybudzony i kopie.

Ewcia- dobrze, że sie odezwałaś
 
Natkusia trzymaj sie i odezwij sie po wizycie !!! Majula ma racje to zmiana pogody tak wplywa na nas wszystkie :-/
Gorgusia daj fotke na zakupowym :-)
 
Ja dzis nie moga narzekać na samopoczucie, cieszę sie kazdym takim dniem, bo w tej ciazy to jednak zdecydowana mniejszość. Nawet zabralam sie za odkopanie malutkich ubranek po synku. I - super niespodzianka - większość jest dosc unisex i praktycznie w stanie idealnym.

Ewcia - bardzo miło, za sie odezwalas. Jesli tylko bedziesz czuła ochote by tu pisać to pisz, nie mysl, ze nie powinnas. Siła rzeczy najczęściej piszemy o glupotkach, ale przecież każda z nas wie co znaczy nieszczęście i bol. Nawet jesli nie przeżyła takiego koszmaru jak Ty. Mam nadzieje, ze czas przyniesie Ci tak potrzebne ukojenie.

Majulka - trzymaj sie dzielnie. Najważniejsze to donosić do bezpiecznego terminu, o reszcie niedogodności zapomnisz szybciutko. Podobno lezenie z czasem staje sie bardziej znosne, najgorszy jest poczatek.

Sierpniowa - sto lat! I duzo zdrowka!

Duzo sił i dobrego nastroju dla wszystkich
 
witam poświątecznie, nie wchodziłam przez 2 dni, ledwo żyję.... przygotowania, szykowania, gości.... kończę pranie, bo taka śliczna pogoda,córka z babcią więc będę się dziś byczyć, bo u mnie też problemy brzuszkowe od kilku dni
 
&&&&&&&&&&&& za wszystkie wizyty :-) my jutro mamy :-)
Ewcia pisz kochana pisz ile tylko chcesz i możesz-po to tu jesteśmy :tak:
sierpniowa sto latek :-)

pogoda sliczna -ale leń w dupsku jakiś taki poświąteczny :-)
 
Ewcia tulę!!!

A ja już po glukozie i wyniki dobre w normie. Samopoczucie ot tak, jak to w ciąży... tam uwiera tam boli ;) ale to jeszcze nie katastrofa... do tego coś pyli nic nie widzę... jest takie 3 dni w roku kiedy oczy mnie pieką i łzawią... i to właśnie dziś jest jeden z tych dni ... wizytę z powodu nieobecności lekarza przełożyli mi z piątku na poniedziałek ... nie marudzę - poczekam cierpliwie :) w końcu to tylko 3 dni dłużej.

czekam na zamówione paczuszki dzidziowe i mebelki :)
 
reklama
Do góry