reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć. :-)

Witajcie nowe Sierpniówki! :tak:

Ewaelinka a gdzie w de mieszkasz, bo i mnie wywiało tutaj. ;-)
Ja w poprzedniej ciąży brałam Ortomol Natal, świetny ale drogi.

Afja-Anetka ja mam szlaban na surowe mięso i ryby (moje ukochane sushi :-(), warzywa i owoce dokładnie myte obrane, a wszystko przez brak przeciwciał toksoplazmozy. Do tego przetwory mleczne tylko z mleka pasteryzowanego (ryzyko listeriozy). Poza tym to raczej nie ograniczam się, czyli wszystko w granicach rozsądku. Kawę pijam, raz dziennie.

Ja po wizycie... Pęcherzyk był już na poprzednim usg, a teraz jest też groszek/fasolka z bijącym serduszkiem. :-D
Przy następnej wizycie musimy zdecydować się na rodzaj badań przesiewowych.
 
reklama
Czesc wszystkim zagladam tu jako przyszla mamuska:)
termin wg OM mam na 29 sierpnia. Po dlugim wyczekiwaniu i staraniach
13 grudnia pojawily sie 2 upragnione kreseczki:)
 
Hejka :-)

Ja obkupiłam się w Ikei.. uwielbiam ten sklep tak więc mile spędzony czas :-D

AMELIA witaj :-) mi na mdłści pomagała cola i guma miętowa

KAHAKA dobra jest Twoja córa :-D

MONIA to nic innego jak tylko spać ;-)

OLCIAK witaj :-) Kochana myśl pozytywnie bo tylko to nas ratuje! Bądź z nami to będzie Ci lepiej ;-)

AN30 gratuluje II kreseczek i witaj wśród nas :-)

MADUNIA jeżeli chodzi o relacje z wizyty to zapraszam Cię na WĄTEK WIZYTOWY :tak:
 
Witam kochane, bardzo się cieszę, ze jest nas coraz więcej. Ja dziś miałam pracowity dzień. Moje dzieci miały konkurs kolęd i pastorałek i muszę się pochwalić, że moje córki zostały laureatami, a synuś został wyróżniony. Duma mnie rozpiera :-D zrobiło mi się tak świątecznie.
Liczę godziny do wizyty to już w czwartek, wierzę że wszystko będzie dobrze.
Natkusia - ja też zazdroszczę IKEi tak lubię ten market.
Trzymam kciuki za wszystkie mamuśki z mdłościami (za siebie też :tak:) na całe szczęście można to znieść. U mnie mdłości potęguje branie Luteiny 2x2. I czy jem czy nie jem to nie ma różnicy.
Życzę was wszystkim dobrej nocki
 
ewcol3 ja też uwielbiam ikea niestety daleko mam :-( a co do dzieciaczków to gratuluję talentu - pewnie po mamusi :tak:
katushka chyba założymy fanklub ikea :-D albo organizujemy grupowy wyjazd na zakupy :tak:
natkusia - zazdroszczęęęę!! opowaidaj co pokupiłaś ;-)
an30 czyżby w piątek 13-tego? :-) czyli jednak nie taki pechowy :-D
ma dunia graatulacjeeee! piękna chwila - słyszeć bicie serdunia ;-)
olciakk tym razem będzie dobrze! zobaczysz :tak:

a ja dzisiaj od rana na nogach.. byłam z samego rana na becie a w czwartek powtórka.. tak strasznie się stresuję i boję :-( w pierwszej ciąży właśnie w tym okresie ciąży leżałam już w szpitalu i walczyłam o mojego szkraba a dzisiaj śpi słodko w łóżeczku.. mam nadzieję że teraz będzie już spokojniejsza ciąża.. :tak: chyba przy drugiej niuni jestem bardziej pełna nadziei i optymizmu ..
uciekam spać bo mam braki straszne ostatnio ;-) buziaki
 
Witam się ze wszystkimi :), a szczególnie z przyszłymi nowe mamusiami :) i gratuluję udanych wizyt :biggrin2:!

Natkusia, myślałam, że tacy szefowie są tylko w filmach komediowych ;-), trzeba mieć niesamowity tupet!
Domi88, gratuluję bliźniaków- sama bardzo chciałam mieć bliźnięta :)
Caroline-
kciuki trzymam :)
Ewelinka,
też polecam Falvit Mama- w sumie są to jedyne tabletki, po których nie muszę biec do kibelka. Aż Ci zazdroszczę z papierosami. Ja paliłam paczkę dziennie, nie odrzuciła mnie i nawet lekarz nie kazał mi od razu rzucać skoro mnie nie odrzuciło, bo stres bardziej zaszkodzi dziecku... Ciągle walczę z nałogiem, jestem na etapie 2 papierosów dziennie...
Bafinka, mój mąż jakiś czas temu skończył studia prawnicze i mówi, że skoro masz podpisaną umowę, to nie mogą Cię zwolnić, chociaż szef nie będzie zadowolony i może czuć się oszukany :)
Lilith, martwię się o Twoje zdrowie i życzę żeby wszystko się poprawiło :*

A jeśli chodzi o zachcianki, to moje są chyba dosyć nietypowe :tak:. Ciągle śni mi się sałata, szczypior, kiwi- wszystko co zielone i mogę jeść kilogramami, ale najbardziej, tak jak w pierwszej ciąży, smakuje mi piwo karmi :)!!! Rozpływa się w ustach, smak ambrozji :-)! Co takiego jest w piwie bezalkoholowym...?

Dziś ubraliśmy też pięknie pachnącą choinkę, a mój syn stwierdził, że będzie stukał bombka o bombkę- ciągła obserwacja :-). Jestem potwornie zmęczona i kładę się spać, jutro środa, a ja mam przekopane te środy w pracy...

Ściskam i dobrej, spokojnej nocy życzę!

Zapomniałam! Chciałam Wam podesłać dwa linki, które mnie rozczulają (może już znacie te filmiki :-))

Antydepresyjny filmik – Demotywatory.pl

Emotional baby! Too cute! - YouTube
 
Ostatnia edycja:
Hej. Niedawno wróciłam z pracy. Miałam dziś calutki dzień od 10 do 21. Padam . Byłam na badaniach i póki co znam wyniki bety i jest ok. Wybaczcie ale nie odpisze teraz każdej z Was. Nie mam siły. Ale poprawie się :-*
 
reklama
Dzien dobry :-*U mnie dzien przywitaly mdlosci , poki co sa do wytrzymania chodz wiadomo do przyjemnosci tego nie zaliczam .Wczorajsze popoludnie i połów prezentów zaliczam do udanych i na szczescie upolowalam tego Ferby dla mojego synka , chodz na polce bylo juz kilka ostatnich -mamy tu ostny szal i chyba kazde dziecko sobie to zazyczylo , a ja jak zawsze na ostatnia chwile Smiac mi sie chce bo moj maz zaczal do mnie mowic jak do dwoch osob "chcecie herbatki" albo"chodźcie idziemy na spacer"-wogole zrobil sie taki inny w pierwszej ciazy taki nie byl moze to wynik tych 8 lat roznicy (chyba dorósł hahaha)Milego Dnia dziewczynki
 
Do góry