reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
No no Anna to mialas robote ,ja to przechodzilam 2 lata temu jak na starym mieszkaniu córka sasiadki miala ,a ze oni bawili sie razem to panka i dom latał -na szczescie moj maly nic nie mial ,ale ja czlowiek przezorny tzw . Ubezpieczony ;-)

Justynko ja juz czuje dosyc dlugo ,ale w pierwszej ciazy tez pozno czulam ,niestety pisze z telefonu i nie widze zadnych suwaczkow wiec nie wiem w ktorym tygodniu jesteś ;-/
 
Cześć dziewczynki

EWCIA już jest po wszystkim.. niestety czekała 2 dni bo nic się nie działo i skończyło się CC. Dużo z Was pytała w jakim tyg Ewcia była.. więc w 24tc..
Ewcia bardzo wszystkim dziewczynom dziękuję za ciepłe słowa i wsparcie.. Czytała wszystkie słowa ale nie jest w stanie pisać.


ANNA to żeś przeżyła :sorry:

MADISON pochwal się wózkiem!!

MAJULA gratuluję siusiaka! :tak:

KAHAKA współczuję niewyspania się.. mi na szczęście Michał do 8 daje pospać

EWAELINKA na pewno zdążysz ze wszystkim ;-)

JUSTYNA spokojnie.. do 24tc jest norma aby odczuć pierwsze ruchy :tak: ja w pierwszej ciąży poczułam dopiero w 24-25tc.. no niestety czasami tak bywa ale nie martw się!


Zaraz się z Michem zbieramy na spacer i do rybnego po jakąś rybkę.. choć pogoda nie za fajna dzisiaj :sorry:

Miłego dnia
 
Witam się i ja z rana:)
Synek odwieziony do przedszkola,pranie się pierze,bo w końcu wyszło słonko, śniadanko zjedzone a ja dobudzam Olę w brzuszku:)
Wczoraj zamówiłam parę rzeczy w aptece gemini (termometr do ucha,aspirator,nożyczki,alantan,majtki poporodowe,butelke) Trochę mnie to wyszło,no ale...:)

Dziś zamierzam spędzić leniwie dzień:) poprasuję tylko parę rzeczy,powieszę pranie i będę leżeć z książką. Obiadek z wczoraj jeszcze mam :)

Ewcia trzymaj się ciepło:*
Anna może ciężko w to uwierzyć ale właśnie wszawica często pojawia się w przedszkolach i w pierwszych klasach szkół podstawowych.
 
Ja z wyprawką czekam na remont, który zacznie się zaraz po świętach. Gdy będę już miała pokoik dla malutkiej, zaczynam kompletować praktycznie od zera, bo w lesie jestem... Na szczęście wszystko można kupić nie wychodząc z domku!
O czasy, o obyczaje!!! :-)
 
Dziewczynki zazdroszczę Wam trochę tej frajdy zakupowej ;-)
Ja po Dominiczku mam praktycznie wszystko dla drugiego synka od wózka, łóżeczka- po ubranka, przewijak i wselakie akcesoria.
Mam x-landera xa model z 2013 roku i mogę Wam go spokojnie polecić, jest super :-) zwrotny, wygodny i bardzo ładny.
Podoba mi się kosz mojżesza strasznie, coś takiego jak ma Ewcia :-)

Muszę się Wam jeszcze pochwalić- wybraliśmy imię dla naszego drugiego synusia ;-) Z niecierpliwością czekamy na Piotrusia :laugh2:
 
Witam
Madison gratuluję wózka i trzymam kciuki za wizytę.
Majula - gratuluję synka.
Martyna - u mnie jakby jakimś cudem się coś miało zmienić (oby nie) co do płci to też będzie Piotruś, ale nie przyjmuję takiej zmiany więc na pewno w mnie mieszka Hania.
Ojaka - fajnie, że już zakupy jakieś zrobione, mnie też już korci, ale zacznę dopiero w maju.
Natkusia - u mnie też dziś rybka na obiad, a popołudniu idziemy wszyscy na drogę krzyżową ulicami miasta.

Pozdrawiam i wysyłam słoneczko u mnie dziś zapowiada się piękny dzień
 
Witam u nas tez dzis pogoda ladniejsza po wczorajszym deszczu. Kurde chyba musze gdzies wyjsc z kolo poludnia bo tak codziennie gnije w tym domu i juz mnie to dobija. Oczywiscie nie narzekam na L4 ;)
miłego dnia i udanych wizyt. My dopiero 23 idziemy
 
reklama
Anna aleś Ty szybka;) za moich czasów nakładało się na włosy naftę, swędziało jak diabli ale jakie włosy po tym były hehhehe.

Pogoda dziś u mnie śliczna , maluch dokazywał w nocy ale chyba przemieścił sie nieco wyżej bo rzadziej chodzę w nocy siku ufff. Wczoraj dokazywał wieczorem jak czytałam młodemu Alicję w Krainie Czarów , chyba sie podobało, może to dziołcha będzie heehheh
 
Do góry