reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No ja zasiadlam znowu na sofie hihihi moj M. Dzis poszedl pierwszy raz do pracy po moim szpitalu i "ciesze sie "samotnoscia hehe ale potrwa to krotko bo za godzinke wroci moj zboj ze szkoly :-)
U mnie pogoda wzgledna ,zachmurzone ale cieplo i bezwietrznie .
Ja zaraz pozwiedzam rozne portale niech przysylaja mi próbki :-) u mnie pampers wysyla mala paczke pieluch ,husteczki i body z imieniem dziecka -az musze skorzystac hihihihi dlatego przed wyjsciem mojego spytalam go po raz setny czy napewno bedzie Mya hihihi bo chce te body -popatrzcie dziewcznki tez w pl i pozapisujcie sie na darmowe probki :-*
 
reklama
Ewelinka84- ja jestem w 21 tygodniu ciąży, a jestem taka niecierpliwa i do tego lekarz mi powiedział, że w zeszłym tygodniu napewno poczuję ruchy. Mam pytanie, gdzie zamawiacie próbki?
 
Cześć dziewczyny :-)

W Krakowie też już ładniej się robi, zaraz się pozbieram i na mały spacerek do osiedlowego sklepu się przekopsam.

Justyna - my jesteśmy na tym samym etapie i u mnie wygląda to tak, że czuję ruchy, raczej późnym wieczorem, takie bulgotanie i smyranie od środka, niekiedy jakby coś się przemieszczało, taka mała rybka :-) Ale tak wyraźnych ruchów, o jakich piszą dziewczyny, kopniaczki itd to jeszcze nie. No ale ja sobie to tłumaczę, że to moja pierwsza ciąża i poza tym ja gruba jestem więc maluch musi mieć więcej siły, żeby kopniaczek przez tą moją warstwę ochronną był odczuwalny :-)
 
Właśnie dobry pomysł z tymi próbkami,znacie jakieś stronki gdzie można coś takiego dostać?
Ja w pierwszej ciąży nic takiego nie szukałam,dostawałam dopiero po porodzie pare razy próbki jak wypełniałam jakąś tam ankietę w szpitalu.

Będziecie urządzać osobny pokój dla maluszków? My mamy jeden pokój "wolny" przeznaczony dla Oli,pewnie go przygotujemy,wymalujemy,ale na pewno na początku jej łóżeczko wstawimy do naszej sypialni.
Marzy mi się miętowy kolor ścian i białe mebelki-pewnie odziedziczy je po Filipku,łóżeczko już przemalowaliśmy na biało
albo
jasnoszare ściany,białe mebelki i ewentualnie parę żółtych dodatków-ale z szarym M już sie nie chce zgodzić,bo mamy szarą lazienkę i szaro turkusową sypialnię:)
 
ja też mam wolny pokój na stancji, więc wytapetowaliśmy i odmalowaliśmy na biało, kupiliśmy meble, jeszcze wrzucimy łóżko(kanapę) i łóżeczki i kolorowe dodatki. Jam macie gotowe pokoje to możecie wrzucić jakieś zdjęcia, chętnie zaczerpnę inspiracji.

Ja szukam próbek i można je dostać tu, narazie zarejestrowałam się i wypełniłam, że mam piątkę dzieci miesiąc po miesiącu bo często próbki są wysyłane automatycznie jak leci.
Porady dla kobiet w ciąży, matek: ciąża, poród, zdrowie dzieci - Family Service

tak, na tej str, dziwnie sie wypelnia wiec wzielam NIE CHCE PODAWAC TYCH DANYCH i uzupelnilam je po zalogowaniu
DARMOWE WKŁADKI Seni Lady - Darmowe Próbki, Gratisy, Rzeczy ZA DARMO ! zaFree.com.pl

https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html
tu wypełniłam wszystko ale nie wyskoczyło mi ze zamowiono próbke

Bardzo proszę jak ktoś ma jakieś konkretne stronki o podanie ich, bo wiadomo, że każdemu przyda się cos za darmo;)
 
Ostatnia edycja:
Jakaś dziwna ta strona :-) potem spróbuję jeszcze raz, bo teraz kazało mi po dwa razy dane podawać i mi się nie chciało bawić a potem wlazłam na kalkulator i kazałam sobie wyliczyć datę porodu to mi wyszedł 08.09 a wszędzie mam 22.08 :confused:

A takie darmowe próbki zawsze się przydadzą, od przybytku głowa nie boli :-)

My mamy dwa pokoje, na początku maluszek na pewno będzie miał łóżeczko w naszej sypialni, a potem się zobaczy, my się przeniesiemy do większego a mniejszy będzie miała dla siebie, czeka mnie jeszcze remont kuchni i łazienki więc może z rozpędu coś w pokojach się porobi :-)
 
Ostatnia edycja:
My też robimy osobny pokoik, ale na początku wstawiam łóżeczku do sypialni. Przy okazji odświeżamy całe mieszkanie (malowanie, wymiana oświetlenia, karniszy itd.). Naszemu mieszkanku bardzo się przyda!!!
Poza tym nasz synek wymarzył sobie fototapetę, więc i inny kolor ścian - a więc rewolucja!!!!
 
Wróciłam ze spaceru i zakupów :tak: miło się zrobiło w rybnym bo kolejka na 8 osób (same starsze osoby), Michała w wózku zostawiłam przed sklepem (malutki sklepik a on obserwował sobie auta), ustawiłam się ładnie do kolejki. Weszła za mną Pani (ok 60 lat) i oburzona, że przecież nie będę z brzuchem stała i jeszcze dziecko na mnie czeka na dworze, mam iść na początek :szok: ja mówię, że nie trzeba, sobie poczekam a ona mnie wypchała i mówi do ekspedientki "proszę teraz mamusie obsłużyć" :-D na szczęście nikt nie skomentował i nawet babeczki się uśmiechały ;-) rzadko się to zdarza tym bardziej wśród starszych osób..

CALTHA zdążysz z wyprawką :tak: teraz można w jeden dzień wszystko zamówić także luz

MARTYNA ładne imię, gratuluję wyboru :-) ja też po Michaśku mam wszystko i czasami zazdroszczę dziewczynom tych zakupów ale z drugiej strony mamy spokój, zero dylematów i z tego chyba najbardziej się cieszę :tak:

EWCOL u mnie przeważnie w pt na obiad góruje ryba :-) jednak trzymam się zasady, że w pt nie je się mięsa. U nas też jest droga krzyżowa ale chyba się nie wybiorę..

MARTUŚKA ja mam 22.04 więc też muszę odczekać :sorry2: ale już bliżej niż dalej

KAMI a nóż dziewczynka, czego Ci życzę :-)

EWAELINKA tak są też darmowe próbki.. przy Michale dostałam tego multum :-) tylko trzeba się pozapisywać

JUSTYNA to, że lekarz powiedział Ci, że poczujesz ruchy nie znaczy, że tak będzie.. na pewno się doczekasz, cierpliwości ;-)

ATANA u nas też pogoda ładna się robi :-)

OJAKA na różnych stronach.. Pampers, Bebilon, HIPP itd
 
reklama
dziewczynki, nie narzekajcie, ja codziennie wstaje po 6 żeby wyszykować córkę rano do szkoły i siebie ogarnąc... :-) czasem dałabym dużo, żeby pospać chociaż do 8, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia, bo raczej wstaję bez problemu, gorzej z córka :tak:
Madison - też jestem ciekawa, jaki wozek wybrałaś

u mnie choroby cd.... nic nie jest lepiej, a do kaszlu doszedl jeszcze katar i zawalone zatoki..... ta ciąża ewidentnie nie jest dla mnie sprzymierzeńcem w kwestii infekcji i chorób
 
Do góry