reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej
sierpniowa no rzeczywiście dxiwnie z tym wózkiem - albo niech dadzą albo nie. Też bym wolała skorzystać z propozycji taty.
anna hmmm dziwny powód do obrażania ma Twój mąż :/

Ja wczoraj byłam w tym przedszkolu - mała nie ma szans się dostać, bo jest za dużo 3-latków i żadnych 2-latków nie wezmą. Mam blisko domu przedszkole prywatne całkiem fajne, ale nie wiem, czy nas będzie stać.

Życzę Wam miłego dnia :)
 
reklama
Ania za przeproszeniem, ale faktycznie debil. Jak można o takie coś fochy strzelać:wściekła/y: Och, wygarnęłabym chłopowi. Nie przejmuj się, dziecko jest najważniejsze. Niech się mąż obraża i fo****e. Nie robisz tego na złość, on za to zachował się jak egoista.
Przytulam mocno!!
 
I ja się dziś witam porannie:tak: Moi chłopcy już wyszli, dziecko po dwóch tygodnia wreszcie wróciło do przedszkola, błogi spokój w domu!
Ja też zapisałam się na warsztaty, ale w Krakowie dopiero 19 maja.
Anna - nie przejmuj się! zdrowie dziecka i Twoje najważniejsze. Ja od samego początku ciąży źle się czułam po stosunku, z tego powodu kochaliśmy się może 2 razy. Na początku nie mógł zrozumieć, strzelał focha, teraz przyjął do wiadomości i jest ok (częściej się przytulamy).

P.S. przed chwilą kichnęłam - matko - myślałam, że mi coś pękło z prawej strony brzucha - jaki ból! :no:
 
Witam się w świecie ciężarówekJ
Ja już wczoraj wieczorkiem wróciłam do domkuJ Wypadzik zaliczam do udanych! Jeśli któraś ma niedaleko nad morze to polecam taką formę odpoczynkuJ Nad Bałtykiem jest pięknie!
Zaraz poczytam co u Was!:)

Wieczorkiem mam usg – trzymajcie kciuki, abym się dowiedziała kogo mam w brzuszku! Mam nadzieję, że obędzie się bez żartów primaaprilisowychJ Już nie mogę się doczekać!!!:)
 
Witam z rana:)
Anna współczuję..mam nadzieję,że Twój M to zrozumie,że to nie jest jakiś Twój wymysł tylko dbasz o dobro dzidzi.

A ja mam w końcu przedłuzone L4!! Lekarz świetny,nawet mnie nie zbadał,powiedział,że nie ma problemu z L4 (może dlatego że pracuje z moim ginem w jednym szpitalu i się znają) i wystawił do tego dnia do kiedy chciałam:) także następna wizytą u mojego 18 kwietnia.

Kaspian na jakie warsztaty się zapisałaś? gdzieś o nich tutaj czytałam,ale nie mogę się doszukać gdzie to było:)
 
Hej dziewczyny
Ja mam dziś jakiś spadek sił :-( zaprowadziłam Martysię do przedszkola, poszłam na rynek po coś na obiad, jakieś owoce, trochę wędliny i ledwo przyszłam do domu. nawet nie rozpakowałam zakupów tylko zaległam na kanapie i leżę :-( a takie głupoty mi się dziś śniły, ze nie pytajcie. Jeszcze w tej ciąży takich koszmarów nie miałam :-(

Sierpniowa no faktycznie beznadziejny układ z tym wózkiem od siostry! ja to bym się nawet męża o takie rzeczy nie pytała tylko mu zakomunikowała, że mój tata kupuje wózek :-D albo kupujemy od siostry ale na zawsze a nie jakieś pożyczanie :crazy:

Anna eh te chłopy. ja się po stosunku czuję dobrze, nie mam żadnych bóli, ale nie często mam ochotę na sex i chłop to na szczęście rozumie! ale on ma przeszkolenie od mojej pani doktor. w ciąży z Martynką musiał wytrzymać 9 miesięcy + okres połogu i dał radę (radziliśmy sobie inaczej) w tej do 14-15 tc też nic, bo miałam te plamienia i zakaz, potem dostliśmy zielone światło, ale, jak pisałam, nie ma tak często jakby chciał.

ja się też zapisałam na te warsztaty ale w Łodzi dopiero 29.05
 
kaspian zapisałam się:) piszę do M czy ze mną pójdzie, a ten że przecież to dla kobiet w ciąży:):) jak coś wezmę siostrę,bo warsztaty dla kobiet w ciąży sa po południu a ktoś musi z mlodym zostać w domu:)
 
reklama
Sierpniowa - na to wygląda, że będziesz korzystać z płatnej wypożyczalni, dziwny układ jak na rodzinę i to bliską. Ja też pewnie wolałabym mieć już własny.

Co do seksu to faceci nieraz są dziwni. My akurat nigdy nie mieliśmy problemu, bo ja mam dość wysokie libido więc D nie może narzekać:-), ale bywało oczywiście, że przez pewien czas nie mogliśmy (po poronieniu, laparoskopii...) to oczywiście nie fochał tylko przyjmował to z godnością.
Anna - może Twojemu trzeba wyraźniej powiedzieć, że to nie jest Twoje widzimisiu, tylko że się źle czujesz. Jego nigdy nie bolała głowa czy nie był zmęczony jak Tobie się chciało? :-)
 
Do góry