reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Madison zwolniłam tempo do tego stopnia, że czuje się jak jakaś staruszka:confused: Chodzę wolniej, bo coś mnie od wczoraj kłuję i ciągnie na dole brzucha i niestety jakby chciał to nie przyspieszy. Oby ten stan szybko minął, bo mam tyyyyyle pomysłów na cały tydzień:-D

Anna
ja dużo pamiętam z wesela, menu sami uzgadnialiśmy z mężem. Nawet mieliśmy okazję przed weselem spróbować niektórych dań:-)

A ja dzisiaj po raz pierwszy od chyba jakiegoś roku, muszę wracać do domu autobusem:szok::-D szał nie? Wypnę brzucha i sprawdzę jak ludzie się zachowują :-):-)
 
Anna - ja pamietam co mieliśmy na weselu, podobnie jak dziewczyny, sami menu ustalaliśmy, mieliśmy wynajęte kucharki i codziennie wpadaliśmy na salę, by ją przygotować i udekorować (mieliśmy wesele w remizie), i przy okazji panie kucharki dawały nam jeść, z tego co pichciły..... chyba spróbowałam wszystkich możliwych dań, nawet nie na weselu, to na pewno przed :-)
sierpniowa - no ciekawe.,.... mi ostatnio w kolejce w sklepie nikt nie chcial miejsca ustąpić, a specjalnie się odpiełąm, żeby cokolwiek było widać:tak:.... w koncu musiałam usiąść na parapecie, bo nie dało rady wystać..... mało tego, jak pojechałam na połówkowe, to faceci siedzieli na krzesełkach i ŻADEN pacan nie raczył miejsca ustąpić:angry:to dopiero chamstwo
 
martuskaa a no to z tymi facetami mnie zaskoczyłaś. Kupuje sobie co miesiąc gazetkę "Będę mamą" czy jakoś tak i ostatnio był w niej artykuł/ wypowiedzi kobiet w ciąży o tym jak społeczeństwo traktuje je np. w autobusach, kolejkach do sklepu itd. I któraś podsumowała, że ogólnie mężczyźni są bardziej wyczuleni i kulturalni niż inne kobiety. Było przytoczonych dużo prawdziwych sytuacji, z tego jak inne kobiety lub babcie po prostu komentowały, że kobieta jak sobie dziecko zrobiła to niech się teraz męczy, niech mąż ją wozi jak taka głupia itd. Normalnie brak słów.

Ale na dobry humor, opowiem Wam co znajoma kiedyś usłyszała. Jechała autobusem będąc w zaawansowanej ciąży. Wygląd miała i nadal ma - nastolatki. Oczywiście jakiś starszy pan nie mógł się oprzeć i skomentował do kolegi z pogardą: "Taka młoda i już zaciążyła". Ona skomentowała to krótko "Taki stary, a jeszcze żyje".:-D:-D Także jakby ktoś się przyczepił, mam dobrą odpowiedź :-):-)
 
Kochane my za wesele tez placilismy sami co do centa.Ale tesciowa jak tesciowa.Ze ja daleko bylam to miala w dupie.One pytaly mnie co i jak ja bym chciala jak powiedzialam co to one na odwrot robily.

U nas jakos niema tego ze ciezarnej wiecej mozna :/ niespotkalam sie zeby ktos na mnie patryzl w kolejce jakos inaczej zeby przepuscic.Nawet ostatnio stalam tylko z jednym kartonikiem mleka babki staly rpzedemna i nawet niemrugnely :( udajac ze niewidza.Komunikacja niejezdze bo ja niemam oriwntacji w terenie i musze byc wozona hihi...i prowadzona praktycznie wszedzie.Tylko rowerem jezdze po okolicy :D


Zaprowadzilam dziecko na zajecia polekcyjne,umowilam sie z jedna z mamusiek ze odbiore jej core i ezme do siebie do domu .Mialam przyjsc posprzatac i jakos ie ruszyc niemoge.

Mam dzisiaj mega lenia przez to przestawianie zegarkow.Chyba o 20 poloze sie spac :/

kurde jakies migi czy jak te samoloty szybkie sie nazywaja mi nad glowa od 30 minut lataja..A ze ja idiotka i moj pies idiota na te samoloty to latamy na balkon hihi.Strasznie lubie patrzec na samoloty...I moj pies tez jak samolot leci to mniue wola na balkon ze mam z nim patrzec...hi niema to jak zycie z wariatami i ze mna na czele :)
 
Zgadzam się - faceci są bardziej uprzejmi dla kobiet w ciąży, ale młode dziewczyny/studentki też. W poprzedniej ciąży miałam dwa przypadki: przepuszczono mnie w kolejce na BP (sami faceci) i raz młoda dziewczyna ustąpiła mi miejsca w tramwaju. W obecnej ciąży - przywilejów się jeszcze nie doczekałam;-)

W temacie wesela - też sami zamawialiśmy, ale co i jak - nie pamiętam (minęło 8 lat). Faktycznie, zjadłam niewiele, może dlatego!
 
Dziewczyny ja to dzisiaj rozgadana,ale co tam...Tak sortoje watki gdzie dziewczyny pokoleji juz rodza.I wiecie co....Mimo ze juz rodzilam to jak u nas sie to zacznie to ja sie posram ze strachu hahahha.To takie chyba dziwne uczucie myslac kurde teraz moja kolej hihi
 
Co do kolejek itp wlasnie wczoraj miałam sytuacje ze kupowałam majtasy w new yorkerze. Stanęłam do kasy w kolejkę a gdy przyszła moja kolej kasjerka powiedziała ze prosi abym poszła do kasy na piętro wyżej bo ona wlasnie skończyła prace... :/
Myślałam ze w nia rzucę tymi gaciami! Ale tylko je odłożyłam i powiedziałam ze w takim razie dziekuje i wyszłam. Masakra.
A u mnie tez juz widac piłeczkę.. No cóż..
 
reklama
Do góry