reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Lecze się hormonami od 15 r.z. mam 2 krotnie większą objętość żył... Już nie mogę brać hormonów a sytuacja życiową nie pozwala mi mieć więcej dzieci. Strach przed kolejną ciąża już daje mi się we znaki... ale rzeczywiście chce być pewna na 100 % że nie chcemy mieć więcej dzieci a jestem pewna na 99 %
 
reklama
no pewnie. asiołek. jest jeszcze podwiązanie nasieniowodów (tez nieodwracalne). Pytanie czy w ogóle braliście pod uwagę,że to Twój partner mógłby skorzystać z antykoncepcji?
 
Witajcie dziewczyny! Wróciliśmy i jestem z tego powodu mega szczęśliwa. Wyjazd udany, choć po głowie chodzą mi głownie złe wspomnienia. Wymarzłam okropnie, choć w Wawie ponoć super pogoda była więc przyziębienie sie nasiliło. Każdą noc to koszmar. Do tego doszły problemy żołądkowe, zmiana jedzenia lub woda, nie wiem bo wszystko ograniczalam a i tak latalam po kiblach. Od nadmiaru spacerów około 16 juz tylko leżeć mogłam. No i ryczałam każdego dnia bez powodu. W locie powrotnym mało co mi uszu nie rozsadzilo przy lądowaniu, nigdy tak nie miałam, więc dla mnie nowość. Uszy odegtkaly sie dopiero po 8 godzinach. Przyjęcie urodzinowe za to było super.
W związku z tymi licznymi atrakcjami na pewno odwołujemy wyjazd czerwcowy za granicę, bo to będzie już szaleństwo. A inne pomiędzy musimy rozważyć.
O Młody na szczęście ruchliwy więc to jako tako mnie uspokajało.

Dziś zamierzam wylegiwać się cały dzien w łóżku, więc jest szansa, że nadrobię zaległości.
 
cwikla ja tez jestem ciekawa jak to wyglada. Zapisałam sie do Krakowa na 19 maja,ale mój M też niechetnie chce tam iść:) wiec albo wezme siostre albo pojde sama.
 
Sierpniowa, Olej płatną rodzinną wypożyczalnię:blink: Wózek piękny, chyba najładniejszy jaki widziałam do tej pory i cena też dobra.Zakochałam się, tylko czy lekki? Czekam na Twoją opinię!!! A warsztaty, cóż, może jeszcze będą. Nie pamiętam, która z dziewczyn pisała o nich, ale wymieniała też inne, na które się zapisała. Musisz przejrzeć kilka stron wcześniej.
ojaka, ja idę sama. Mąż o tej godzinie w pracy :wściekła/y:Może się spotkamy?
 
Kaspian czytałam opinie, że jest lżejszy od innych standardowych wózków i lekko się prowadzi. Jak w końcu kupię, na pewno dam znać co i jak:tak:I zaletą jest tez to, że jest dłuższy. Standardowo robią na 70cm, a ten ma 85cm. Póki co wszystko wygląda pięknie:tak:
 
reklama
Do góry