reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam po weekendzie moje WY rozgadane mamusie. U mnie humoru w weekend brak. Miałam jakieś gorsze dni, wszyscy domownicy to odczuli, aż mi wstyd tak się wszystkiego czepiałam i o wszystko pretensje. Dobrze, że chociaż widzę, że zachowywałam się okropnie. Dziś już ok, też mi brakuje tej godziny.
Ewelinka - podziwiam cierpliwość, ale nie pozwól sobie wejść na głowę.
Anna - super, że dałaś radę z przeszłością i teraz jesteś taką fajną babką. Głowa do góry, piersi do przodu i nie daj się nikomu stłamsić :tak:
Co do uprzejmości osób trzecich, to raz mi się zdarzyło ostatnio w kolejce do laboratorium - miłe zaskoczenie.
Mi po porodzie nikogo więcej nie będzie potrzeba i tak będę miała tłok. W końcu to będzie czwarte dziecko w mojej rodzinie. Jeśli będę potrzebować pomocy to mam córki, już duże zresztą. Potrafią się zająć domem, a jak trzeba będzie to i mną się zajmą. (uroki dużych dzieci).
Nie pamiętam co komu miałam napisać :crazy:. W każdym bądź razie gratuluję ruchów maluszków, rozpoczęcia 6 miesiąca oraz 5 i .... buziaki dla wszystkich.
 
reklama
Co do kolejek itp wlasnie wczoraj miałam sytuacje ze kupowałam majtasy w new yorkerze. Stanęłam do kasy w kolejkę a gdy przyszła moja kolej kasjerka powiedziała ze prosi abym poszła do kasy na piętro wyżej bo ona wlasnie skończyła prace... :/
Myślałam ze w nia rzucę tymi gaciami! Ale tylko je odłożyłam i powiedziałam ze w takim razie dziekuje i wyszłam. Masakra.
A u mnie tez juz widac piłeczkę.. No cóż..


No chyba jakieś jaja?! Co za dziewucha....

Ja w poprzedniej ciąży wręcz się krępowałam jak ktoś mi miejsca ustępował, w końcu się dobrze czułam itd. i nawet nie śmiałam zapytać czy mnie przepuszczą.
Wiadomo ludzie zaganiani to może i uwagi nie zwracają.

Niestety w tej ciąży czuję się kiepsko, miałam już kilka zaciemnień i osłabnięć, także bez pardonu przepraszam, brzuch na wierzch i z przerażeniem myślę czy nie zasłabnę tym razem ;/
 
Ja mam dzis pierwszy dzien gdy brzuch ciazy. Juz czuje, ze urosl i chyba ostatnie kilka dni przyrost był znaczny. Moja ginekolog twierdzi, ze ciaza blizniacza to taka inteligenta ciaza i bardzo daje znac o sobie od ok 24tc i nie pozwala przyszłej mamie na zbytnie aktywność i działanie. Zaczynam w to wierzyć :)

I drugi dzien z rzędu potrzebowałem drzemki popoludniowej :)

Co do przywilejów dla ciężarnych to wszystko zależy na kogo sie trafi. Dla mnie bardzo przykre jest to, ze najczęściej kobieta kobiecie wilkiem. Jak większość mam rożne doświadczenia - i te pozytywne i te negatywne. O negatywnych staram sie nie pamiętać :)

Na blizniakach kolejny niespodziewany i nagly porod - 31tc. Dzieci maja 1600g i 1500g i ogólnie dobra kondycję, takze pierwsze wieści całkiem dobre :)

Natomiast nie udało sie uratować dzieciatka, któremu wody odeszły w 21tc.. Ehhhh... Trzymajcie kciuki za siostrzyczkę, malutka ma 700g.

Nasz wątek to jest tak fajnie spokojny i często o duperelach możemy sobie pogadać :) Tam to ostatnio każda forumka wchodzi z lekiem.

Spokojnego wieczoru i smacznie przespanej nocy :)
 
U nas warsztaty Mamo To Ja 8.04. Tez sie zapisalam i juz nie moge sie doczekać :) a Wy chodzicie z mężami/partnerami czy same? Bo my planujemy isc razem.

A jeszcze zapisalam sie na warsztaty po prostu położna 12.04 :)
 
Ostatnia edycja:
Witam ...
Wreszcie troszke sie wyspalam :-)
Dzis musze ogarnac cala chatke i co jak co mysle ze zrobie to z przyjemnoscia .
Wczoraj zapowiadalo sie ze nasi goscie zostana jeszcze dzis ,ale na szczescie sie zebrali ...chyba cos zauwazyli bo moj M. Zaczal zwracac uwage temu malemu bo chyba tez go to przeroslo ,ale wydalismy troche kasy na kostke do ogrodu i jak maly sie zaczynal tam krecic to moj zwracal mu uwage było to na tyle czeste ,ze chyba kolezanka tez miala dosyc hehe

Moja mala ksiezniczka na dobranoc zaczela fikac koziolki heheh chyba tez z radosci ze jest cicho :-)
3-go wreszcie wizyta :-D
Juz sie nie moge doczekac !!!
Milego dnia !
 
caltha super filmik. Obejrzałam z koleżanką teraz w pracy, też się uśmiałyśmy:-)
Ewaelinka84 i tak podziwiam Cię, że tyle wytrzymałaś z gośćmi :-) Ja bym 3 dni nie zniosła, zero intymności i do tego niegrzeczne dziecko :szok: Ale dziwi mnie, że rodzice małego nie zwracali mu uwagi. Nie wyobrażam sobie dziecko puścić w samopas u znajomych i się relaksować przy tym.

Ja powoli też myślę nad zapisaniem się na jakieś warsztaty lub do szkoły rodzenia. Szukam czegoś darmowego, ale pewnie terminy będą odległe. Poszukam, zobaczę.

Wczoraj stoczyłam z mężem bój o wózek. Miał być odkupiony od jego siostry, ale tam jakieś dziwne rzeczy powychodziły. Że płacimy połowę, pożyczamy, a potem oddajemy. Dla mnie dziwny i niekorzystny układ. Mój tata już dawno zaproponował nam, że kupi dla nas wózek i chce z tej propozycji skorzystać. Niestety mąż ma jakiś problem z tym. Nie mogłam się wczoraj z nim dogadać, wkurzył mnie na maksa na wieczór. Spać nie mogłam, ale przyszedł, przytulił i usnęłam. Dziś jakby nigdy nic rozmawia ze mną, uśmiecha się... Super, ale problem nie rozwiązany dalej. Dziś będzie podejście do tematu część druga. :baffled:
 
reklama
Do góry