reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ja mam adapter do pasów, wygodne to i zamyka temat zapinac czy nie, nie mam wymowki :)
Co do dentysty to zgadzam sie z Atana - te strachy to efekt poprzedniego sposobu leczenia. Teraz juz nikt tak nie wierci, małe ubytki robi sie blyskawicznie, nic nie boli. Szkoda z tego nie korzystać i doprowadzić do drogich i bolesnych procedur.
I uważajcie dziewczyny, bo jesli ktoras zwleka z zebem do leczenia to teraz może to być niebezpieczne - infekcje organizmu, ktore moga sie z tego rozwinac, moga doprowadzić do przedwczesnego porodu, dlatego wsród zleconych badań w Polsce jest konsultacja u stomatologa.

Caltha
- super te warsztaty, zwłaszcza ta pierwsza pomoc, tego powinni na szkołach rodzenia uczyć, a nie jakiś pierdul. Z chęcią bym sie podszkolila sama.

Ewaelinka - to u Was te karty ciazy chyba są poważniejsze :)

Sierpniowa - napisz proszę ten przepis na naleśniki :)

Domi - okropne wieści, bardzo Ci wspolczuje. Strasznie przechodzisz ta ciąże. Dobrze, ze juz bliżej niż dalej, choć niestety prawdziwe schody to dopiero teraz sie zaczynaja. Dobrze, ze tam nic nie bagatelizuja, ale co sie nameczysz... Najważniejsze byście cała trójka dotrwaly do bezpiecznego i szczęśliwego rozwiązania. Trzymaj sie!

Natkusia - dla mnie obecne zestawienie nie spełnia funkcji, o która mi chodziło, ale nie upieram sie jesli uważasz, ze to to wystarczy.
Poglądowo wklejam to o co mi chodziło - z watku bliźniąt, ale w oddzielnym poście, bo z tego sprzętu sie nie da.

U nas tez bez słońca, ale przybajmniej przestało kropic, zawsze coś :)

I wspomniany screen z tabelki
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnio edytowane przez moderatora:
caltha ja mam do ciebie takie pytanko odnosnie tych pasów. A czy ten dolny pas można poprowadzić za plecami a górny zeby zostal tak jak był? mi mąż tak pokazal ,żebym sie zapinala bo mnie dolny pas uciskal ale nie wiem czy to prawidlowo i czy podczas ewentualnego wypadku nic sie nie stanie? no i czy bez tego adaptera mozna jakos zapiąć ten pas pod brzuchem czy nie ma takiej mozliwosci?

malo co ostatnio na ten watek zaglądam bo tak pędzicie ,że nie nadążam:baffled:
 
Martusska wszystkiego najlepszego kochana.

Ja za chwilke musze sie zaczac zbierac do tej poloznej.
Madison masz racje najwazniejsze ze zaczeli sie mna zajmowac tak jak trzeba.
 
caltha fajne takie warsztaty:tak:,ja pocieszam sie youtube'm tez znalazlam I-wsza pomoc dla maluchow itp ale uwazam ,ze praktyka jest najlepsza.

Domi starsznie ci wspolczuje .az mnie glowa rozbolala jakie masz cisnienie, duzo zdrowka ci zycze;-)

Martuska 100 lat :):-):-):-):-)

co do dentysty ja nigy problemow z zebami nie mialam, nawet 1 plomby:cool2:. zawsze szlam na luzie.Moj jedyny problem to 8-mki z kazdej strony sie wyrzynaja i rok temu poszlam do dentysty ,zeby mi dal jakis antybiotyk czy cos na ta osemke ale przekonal mnie zebym wyrwala.To bylo zajebiscie stresujace:no:, nigdy tak sie nie balam:no:, ta igla itp :szok:o moj boze jak slysze jak ktos ma jakies leczenia kanalowe itp to dziekuje sobie ,ze mnie to omija i modle sie zebym tego nie doswiadczyla,:no:

A u mnie juz lato :) :-) trzeba sandaly kupic bo w zamknietych butach za goraco.
 
DOMI ojj biedna Ty.. :-( ta ciąża chyba nie da Ci odetchnąć.. a czy ja dobrze widzę, że będą dwie dziewuszki? :-)

MADISON to my się dogadały ;-)

CALTHA Ty tob teraz będziesz u nas specem od pasów i bezpieczeństwa ;-)

KATRINA ja już ostatnio popylałam w sandałach :-D ale znowu zimniej się zrobiło..


zaraz mężuś wraca więc uciekam..
Buziaki
 
Hej dziewczyny
ale wy dużo piszescie ;-) myśmy z młodą pospały dziś do 10:szok: ale już nam się to kończy bo młoda wraca do przedszkola i pobudki będą przed 8 ;-)
Ja dziś miałam lenia na gotowanie ;-)i poszłam kupiłam chińszczyznę na obiad, mieszkanie za to z pomocą Martysi wysprzątane, tylko jeszcze trzeba odkurzyć ;-)
Moje dziecko pomyka w domu w kostiumie kąpielowym :szok: bo cytuję "jest mi baldzo goląco" :-D

Pasy - zapinam, choć brzuch już uciskają, ale mam adaptery, które musze w końcu zamontować :-D

Domi oj współczuję! jak mnie boli głowa to ginka też każe mierzyć wtedy ciśnienie, ale na szczęście , póki co jest w normie, tyle, ze biorę leki 3x dziennie :-(

Martuśka, Mexi sto lat :-) spełnienia marzeń :-)

Caltha dzięki za namiary na warsztaty. już się zapisałam na jedne, które będą w Łodzi :-) 29.05 co prawda dopiero, ale uważam, że warto na nie iść :-D

Sierpniowa to miałaś dzień :szok: oby dziś było lepiej. Ja jeszcze chodzę w zimowej kurtce (zmarzluch jestem) lub w polarze jak jest ładnie, ale do pracy muszę mieć coś eleganckiego. muszę wyciągnąć stare płaszczyki wiosenne i zobaczę czy się w nie zmieszczę ;-)


KTG w ciąży z Martyną miałam dopiero jak w 38 tc wylądowałam w szpitalu i czekałam na swoją kolej na cc, wspominam to badania koszmarnie! bo kazały mi 2x dziennie leżeć bez ruchu minimum pół godziny :-( bo te ruchy im się nie podobały i ogólnie źle to ktg wychodziło :-(

Ruchy - czuję codziennie, ale nie regularnie. jeden dzień są mocniejsze, intesywniejsze, drugi dzień nie rusza się młode prawie wcale ;-) no, ale póki co, to ginka powiedziała, że tak może być tym bardziej, że mam dość dużo sadełka :-)
 
Tak prawdopodobnie beda 2 dziewczynki tzn. jedna jest potwierdzona na 100% a druga jest ''prawdopodobnie'' ale w sobote mam usg to mam nadzieje ze an 100% dowiem sie. Wazne zeby ladnie na wadze przybieraly moje kruszynki.
 
reklama
caltha czyli co bez adapterów ,żeby zapiąć pas pod brzuchem sie nie obejdzie?
ja jeszcze myślałam o opcji ,żeby pod pas który idzie po brzuchu podłozyć poduszke:) wtedy w razie ściśnięcia poduszka chroni brzuch a pasy są normalnie zapięte, co myślisz?

sorki za to ,że cie tak męcze ale ja mam jakiegoś chopla na tym punkcie a jak zaczęliście o tym pisac to czuje ,że jestem w temacie:)..

gawit w szpitalu gdzie byłam , dziewczyny przed terminem mają 3-4 razy dziennie takie ktg po 45-60 min. O koleżance ostatnio zapomnieli i biedna leżała 1,5 h podpięta:-p
madison co to za tabelka bo nie jestem w temacie?
 
Do góry